Bohaterski wyczyn Karola Bedorfa! Pomógł ofiarom wypadku

  Bohaterski wyczyn Karola Bedorfa! Pomógł ofiarom wypadku

  red

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Do groźnego wypadku doszło we wtorek. Mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej, Karol Bedorf, dał przykład jak należy się zachowywać w ekstremalnych sy
  1/7
  przejdź do galerii

  Do groźnego wypadku doszło we wtorek. Mistrz federacji KSW w wadze ciężkiej, Karol Bedorf, dał przykład jak należy się zachowywać w ekstremalnych sytuacjach.

  ©KP PSP Tczew

  Karol Bedorf, mistrz wagi ciężkiej federacji KSW, jest nie tylko wzorem dla młodych zawodników MMA, ale także dla każdego z nas. Szczeciński berserker był świadkiem wypadku. Jako jeden z nielicznych zatrzymał się i natychmiast udzielił pomocy poszkodowanym.
  We wtorek Karol Bedorf na autostradzie A1, 40 km przed Gdańskiem, zauważył człowieka wysiadającego przez tylną szybę z uszkodzonego auta. Okazało się, że doszło do groźnego wypadku, a w samochodzie został unieruchomiony kierowca.

  Szczecinianin nie zastanawiał się długo i natychmiast zatrzymał się by udzielić pomocy.

  - To było zdaje się na 47 kilometrze od Gdańska, zrobił się korek i na początku nie wiedziałem, co jest tego przyczyną - opowiada zawodnik mieszanych sztuk walki. - Auta po prostu omijały wypadek i jechały dalej. Gdy ja przejeżdżałem od razu zauważyłem mężczyznę, który próbuje wydostać się z pojazdu i woła o pomoc. Zatrzymałem się i zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, by pomóc. Gorzej, że tylko może ze trzy samochody na sto zatrzymały się, by także udzielić pomocy. Ta znieczulica była najgorsza. Dobrze, że dość szybko pojawili się strażacy i pomogli wyciągnąć poszkodowanego z samochodu.

  Cała sytuację Karol Bedorf opisał bardzo szczegółowo na Facebooku.  Zobacz także:
  Wideo: Karol Bedorf gwiazdą numeru magazynu MM Trendy
  Polecamy na gs24.pl:  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama