Cimochy. Tragiczny wypadek właściciela szkoły nauki jazdy....

  Cimochy. Tragiczny wypadek właściciela szkoły nauki jazdy. Teraz problemy mają jego byli kursanci

  Tomasz Kubaszewski

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Do tragedii doszło na prostej drodze i przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych. Samochód nie hamował.

  Do tragedii doszło na prostej drodze i przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych. Samochód nie hamował. ©KP PSP Olecko

  Właściciel cenionej w mieście szkoły nauki jazdy zginął w wypadku. Wcześniej swoją placówkę nagle zamknął. Prawdopodobnie popadł w tarapaty finansowe. Teraz problemy mają jego byli już kursanci.
  Do tragedii doszło na prostej drodze i przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych. Samochód nie hamował.

  Do tragedii doszło na prostej drodze i przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych. Samochód nie hamował. ©KP PSP Olecko

  Policja nie wyklucza, że kierowca chciał się zabić. Prowadzony przez niego hyundai z dużą prędkością uderzył w drzewo. Impet był taki, że auto odbiło się i zatrzymało na środku jezdni. Śladów hamowania nie stwierdzono.

  Kiedy służby ratunkowe dojechały na miejsce, czyli do miejscowości Cimochy, znajdującej się na trasie Raczki - Olecko, kierowca jeszcze żył. Ale jego stan pogarszał się z każdą minutą. Ratownicy próbowali podtrzymać w mężczyźnie funkcje życiowe, jednak w końcu musieli skapitulować.

  Niedługo potem okazało się, że zmarły, to 61-letni suwalczanin Wojciech P. - właściciel jednej ze szkół nauki jazdy. Placówka ta niedawno zostało nagle zamknięta. Na lodzie pozostało przynajmniej 20 kursantów. Ta sprawa może mieć ścisły związek ze śmiercią Wojciecha P.

  Był jednym z bardziej cenionych instruktorów.

  - Potrafił szybko nauczyć dobrej jazdy - opowiada jedna z byłych kursantek. - Potem nie było żadnych problemów ze zdaniem egzaminu.

  Zobacz też Bus wbił się w ciągnik z rozrzutnikiem (zdjęcia)

  W corocznych zestawianiach publikowanych przez suwalski Ratusz, szkoła Wojciecha P. zajmowała wysokie miejsca. A głównym kryterium jest w tym przypadku zdawalność egzaminu.

  W środowisku instruktorów nauki jazdy ta szkoła postrzegana była jako bardzo dobrze prosperująca. Nikt nigdy nie słyszał, aby właściciel miał jakiekolwiek problemy finansowe.

  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ratyń

   hero44 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Za gwałt kara w zawieszeniu. Ch.., d.. i kamieni kupa.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama