Fałszywy alarm na lotnisku w Los Angeles. Pasażerowie byli...

  Fałszywy alarm na lotnisku w Los Angeles. Pasażerowie byli przekonani, że doszło do strzelaniny

  Sylwia Arlak AIp

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska


  STORYFUL/x-news


  Na lotnisku w Los Angeles wybuchła panika – relacjonuje NBC News. O godzinie 20.45 wieczorem miejscowego czasu (o 5.45 polskiego czasu) pasażerowie poinformowali służby o strzałach oddanych w terminalu numer osiem. Jeden z nich twierdził, że usłyszał okrzyk „wyskakuj”, inni mówili o ciągle powtarzającej się komendzie: „uciekaj”!

  Gros pasażerów w biegu porzucało swój bagaż. Wielu z nich uciekało na płytę lotniska, lub barykadowało się w łazienkach i części restauracyjnej. Na miejsce niemal natychmiast wysłano antyterrorystów i saperów. Na centralnym terminalu zamknięto strefę przylotów i odlotów. Pogłoski o zamachu okazały się jednak nieprawdziwe. - Strzały, o których informowali podróżni okazały się być jedynie „głośnymi dźwiękami”. Trwa ustalanie ich źródła – podali członkowie miejscowej policji, około 45 minut od wybuchu paniki na lotnisku.

  Dodatkowo pojawiły się niepotwierdzone póki co informacje o aresztowaniu przed terminalem mężczyzny w stroju Zorro z plastikowym mieczem w ręku. Nie wiadomo, czy miał on związek z nocnym incydentem.

  Na największym na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i siódmym pod względem ruchu pasażerskiego na świecie lotnisku panuje już spokój. Wznowiono loty. Jak podaje agencja Associated Press, widać było osoby wracające na lotnisko.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Potwierdzone

   spokojny

   Zgłoś naruszenie treści

   "niepotwierdzone póki co informacje o aresztowaniu przed terminalem mężczyzny w stroju Zorro z plastikowym mieczem w ręku".

   Potwierdzone.
   Ale to nie był strój Zorro tylko Supergirl.
   To nie był...rozwiń całość

   "niepotwierdzone póki co informacje o aresztowaniu przed terminalem mężczyzny w stroju Zorro z plastikowym mieczem w ręku".

   Potwierdzone.
   Ale to nie był strój Zorro tylko Supergirl.
   To nie był mężyzna tylko kobieta.
   Nie z mieczem w ręku tylko z prąciem.
   I nie z plastikowym tylko z marchwi.
   Ale posiekanej.

   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama