Janusz Korwin-Mikke: Program "Rodzina 500+" to katastrofa...

  Janusz Korwin-Mikke: Program "Rodzina 500+" to katastrofa tego rządu [VIDEO]

  mat.pras.

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Janusz Korwin-Mikke

  Janusz Korwin-Mikke ©materiały prasowe

  Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej europoseł Janusz Korwin-Mikke podsumował pierwsze 100 dni rządów Prawa i Sprawiedliwości.
  Janusz Korwin-Mikke

  Janusz Korwin-Mikke ©materiały prasowe

  - Będę mówił o rządach Jarosława Kaczyńskiego, bo to jest stabilny punkt. Te rządy potwierdziły opinie, że Jarosław Kaczyński jest genialnym taktykiem, który opanował błyskawicznie wszystkie ośrodki władzy, natomiast nie jest żadnym strategiem, bo opanowawszy je, nie wie, co z tym dalej zrobić – mówił prezes partii KORWiN.  - PiS już 9 lat temu posiadał podobną władzę - miał prezydenta, Senat, Sejm i większość Trybunału Konstytucyjnego za sobą.
  Ale pamiętamy, że wtedy po roku PiS zorganizowało wybory, bo chcieli się tej władzy pozbyć. Po prostu nie wiedzieli, co ze zdobytą władzą zrobić. PiS nie ma żadnego konkretnego programu(…) - dodał Korwin-Mikke.

  - Katastrofą tego rządu jest program 500 plus. Już teraz wszystkie podatki idą powoli w górę, żeby za niego zapłacić (…). Spowoduje to oczywiście dalsze zahamowanie rozwoju, który powinien być przecież jak najszybszy - dodał.

  - Jak to powiedział profesor Krzysztof Rybiński: „Co by nastąpiło, gdyby JKM objął władzę w Polsce? Trzy miesiące potwornego burdelu – a potem wzrost gospodarczy 10% rocznie”. Według mnie 15%, ale niech będzie 10%! Tak powinien wyglądać rozwój normalnego kraju, który nie jest pod okupacją Unii Europejskiej ani ludzi, którzy się nie znają na gospodarce - powiedział Korwin-Mikke.

  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czy ktoś jeszcze łapie się na jego pieprzenie?

   Mikos (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 13

   Dajcie idiocie mikrofon, niech chlapie bzdury i się puszy, a potem puszczajcie ludziom, niech się denerwują i klikają... To esencja wywiadów z tym palantem.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   geewe

   gewgewgweg (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   Ojej, jakim prawem JKM kpi z Twojego socjalizmu. Aby towarzysz Mikos był zadowolony: demokracja to najlepszy ustrój, ustrój prawa, ustrój wolności, ustrój dobrobytu, ustr.... tyle kłamstw...rozwiń całość

   Ojej, jakim prawem JKM kpi z Twojego socjalizmu. Aby towarzysz Mikos był zadowolony: demokracja to najlepszy ustrój, ustrój prawa, ustrój wolności, ustrój dobrobytu, ustr.... tyle kłamstw wystarczy, ale powinieneś być szczęśliwy. Słodkie kłamstwa, utopia socjalistyczna zawsze uspokoją Twoje nerwy. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mikos

   idiota ma mikrofon (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   a ty Mikos co masz posrane gacie i to wszystko ?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bajki z 1001 nocy?

   hugo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 9

   szkoda że z PiS-em pan niestartował?Może byłby pan w sejmie i wtedy ten realny program wcielił w życie :)))) a tak ?to tylko teoria :)))


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   gegege

   egegws (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   JKM z komunistami z PiS? I co on by tam robił? Walczył z bogatymi, rozdawał klasie robotniczej szklankę mleka albo 500zł? Towarzyszu, teoria i praktyka mówi: socjalizm(demokracja) zawsze...rozwiń całość

   JKM z komunistami z PiS? I co on by tam robił? Walczył z bogatymi, rozdawał klasie robotniczej szklankę mleka albo 500zł? Towarzyszu, teoria i praktyka mówi: socjalizm(demokracja) zawsze bankrutuje. Teraz wiesz dlaczego demorkaci z PiS zatwierdzili budżetem z deficytem... lecicie solidarnie na dno z uśmiechem, że to zielona wyspa, silna Polska he .... ps. w świecie prawicowym program gospodarczy realizuje TYLKO społeczeństwo, a nie towarzysze z Sejmu. Nazywa się to wolnym rynkiem bez ingerencji władzy, towarzyszy. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hugo

   nie znasz innych bajek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   to przytaczasz tylko te które znasz
   z Azji mniejszej
   nie trawisz porażek nie trawisz siebie?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama