Kopenhaga: imigranci oskarżeni o napaść na nastolatkę

  Kopenhaga: imigranci oskarżeni o napaść na nastolatkę

  Sylwia Arlak AIP

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Kolejna napaść z udziałem imigrantów, tym razem w Danii. Jak podał lokalny portal „The Local” trzech mężczyzn ubiegających się o azyl w tym kraju oskarżono o molestowanie seksualne 16-latki. Do napaści doszło w czasie festiwalu muzycznego Langelands na wyspie Fionia.
  16-latka była jedną z dziewięciu kobiet, które zgłosiły duńskiej policji, że były molestowanie seksualnie podczas festiwalu Langelands. Jedna z nich oświadczyła, że napaść skończyła się gwałtem. Sprawcy uniknęli sprawiedliwości - dwaj gwałciciele zostali wypuszczeni po spędzeniu nocy na komisariacie. Trzech mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut molestowania seksualnego również przebywają już na wolności.

  BELGIA: KSIĄDZ JOS VANDERLEE RANIONY NOŻEM PRZEZ UCHODŹCĘ


  Całą sprawę skomentowała już zarządca ośrodka, w którym przebywają imigranci. Choć, przyznała, że ich zachowanie jest nie do przyjecia, nie ma prawa ukarać osób starających się o azyl. -Wszystko co możemy zrobić to złożyć doniesienie na policji, jeśli któryś z naszych podopiecznych zniknie na co najmniej jeden dzień. Nie możemy ich tutaj zamknąć -mówiła Sissi Eibye.
  Z pomocą przychodzi Martin Henriksen, rzecznik do spraw integracji partii Dansk Folkeparti. - Policja powinna mieć prawo do wydalania emigrantów z ośrodków, jeśli zajdzie taka potrzeba. Powinna mieć prawo odmawiać im azylu – mówił Henriksen dodając – Na to, co wydarzyło się w Langeland nie ma żadnego usprawiedliwienia i nie możemy dopuścić nigdy więcej do podobnych sytuacji. Ci młodzi ludzie będą musieli nauczyć się naszych reguł gry – także jeśli chodzi o płeć przeciwną.

  FRANCUSCY MUZUŁMANIE STWORZĄ FUNDACJĘ, BY UWOLNIĆ SIĘ OD RADYKAŁÓW


  Minister ds. imigracji Danii Inger Støjberg przekonuje tymczasem, że tworzenie specjalnych ośrodków dla „wymagających imigrantów” - opcja, którą proponuje gros europejskich polityków - nie rozwiąże problemu. - Nie sądzę, by to była odpowiedź na nasze bolączki. Myślę, że znacznie lepiej zrobimy, jeśli ich rozdzielimy. Wówczas rozwiążemy kwestię gangów – mówił.

  Czytaj także

   Komentarze (72)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Feministki nie protestują?

   abcd (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Może im to odpowiada?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   taka ich kultura

   zbir (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   ich nie trzeba uczyć niczego bo to dorośli - trzeba ich wykopać, bo są niereformowalni. wciąż myślą że mogą robić to samo co u siebie

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dżihad przenosi sie do Danii

   Oszołom z radia Maryja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   W Brytania Francja Belgia Niemcy Szwecja a teraz Dania . Jak nic mamy do czynienia z eurodzihadem ktory obejmuje cały tzw zachod . Wojna w kawałkach czyli III wojna światowa z islamem trwa

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama