Niemcy: ISIS rekrutuje dzieci w obozach dla uchodźców....

  Niemcy: ISIS rekrutuje dzieci w obozach dla uchodźców. "Mogli przeszkolić nawet 500 terrorystów"

  Sylwia Arlak (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Niemieckie władze alarmują – nieletni przebywający w niemieckich ośrodkach dla uchodźców zostali rekrutowani przez bojowników islamskich. ISIS mogło przeszkolić do terrorystycznej roboty ponad 500 zaginionych dzieci.
  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Niemiec ostrzega – małoletni uchodźcy są bardzo podatni na obietnice islamistów. - Nie możemy dopuścić, aby byli narzędziem w rękach salafitów (skrajna forma dżihadyzmu. Członkowie ruchu postulują "odrodzenie islamu" poprzez przyjęcie ich religii) – napisano w oświadczeniu.

  Niemiecki rząd obawia się, że wabieni fałszywymi obietnicami nieletni uchodźcy weszli na drogę terroryzmu.
  Również szef BKA (Federalne Biuro Kryminalne), Holger Münch przyznaje, że liczba młodocianych terrorystów wzrosła. Ponad 500 zaginionych na terenie Niemiec dzieci mogło już zasilić szeregi dżihadystów. Ci zaś chętnie wykorzystują dzieciaki jako żywe tarcze do ataków terrorystycznych.

  CZYTAJ TAKŻE: Berlin: tragedia w ośrodku dla uchodźców. Policja zastrzeliła ojca molestowanej ośmiolatki [VIDEO]

  Według oficjalnych danych od października ubiegłego roku prawie 350 imigrantów nawiązało kontakty z islamistami. Ich faktyczna liczba jest jednak znacznie wyższa. Wielu uchodźców obawia się, że ujawniając kontakty z kurierami u Państwa Islamskiego ryzykują wydaleniem ich z Niemiec. - Często kurierom udaje im się skontaktować z werbowanymi młodymi uchodźcami pod przykrywką udzielenia im pomocy. Oferują dzieciom pieniądze, żywność, koce – przyznają członkowie rządu.

  Ekspertka populistycznej partii Lewica Ulla Jelpk przyznaje, że mamy do czynienia z problemem pozyskiwania do terroru dzieci na wielką skalę. - Nie mogę uwierzyć, że rząd nie odkrył jeszcze jak należy walczyć z propagandą salafitów.

  W ubiegłym roku do Niemiec przybyło ponad 1,1 miliona uchodźców z Bliskiego Wschodu, Syrii, Iraku i Afganistanu, a także Północnej Afryki. Ponad połowa z nich nie otrzymała od władz prawa do azylu. I choć wiele wniosków wciąż czeka na rozpatrzenie, około pół miliona cudzoziemców ma opuścić Niemcy. Ci jednak nie zamierzają wracać do domu.

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wolność słowa - demokracja

   Polak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   UE zafundowała nam --- George Orwell i „1984” w pelnym wymiarze -Cenzura w Parlamencie Europejskim pod pretekstem walki z tzw. „mową nienawiści”...rozwiń całość

   UE zafundowała nam --- George Orwell i „1984” w pelnym wymiarze -Cenzura w Parlamencie Europejskim pod pretekstem walki z tzw. „mową nienawiści” https://ndie.pl/cenzura-parlamencie-europejskim-pretekstem-walki-mowa-nienawisci/ Teraz w „wolnej Europie” trzeba bedzie uznac, ze kazda rozmowa jest kontrolowana jak za czasow stanu wojennego. Komuna lat 70- 80ych to bylo „blade szczenie” w porownaniu z „wielkim bratem’ wszechwladnej unii eurabii. Ile razy mozna powtarzac ze wolnosc slowa jest jednym z filarow demokracji…
   co na to komisja wenecka i trybunal sprawiedliwosci w Strasburgu? – „Prawda jest mową nienawiści dla tych co mają coś do ukrycia”. krazy widmo globalizmu? znalezione w necie : „Mowa nienawiści”, pojęcie stworzone przez nowomowę neomarksistów, za swój główny cel miała niszczyć stary, tradycyjny szeroko pojmowany świat, w imię globalizmu.
   System Google Perspective Koncern w Mountain View udostępnił już pierwszą wersję Perspective API --- API wykrywa wszelaką mowę nienawiści serwowaną w komentarzach i bezpamiętnie usuwa je z globalnej sieci, tworząc piękny, przejrzysty i pełen miłości cudowny świat, ale czy prawdziwy? Czyli cenzura internetu się zbliża, bo chyba trudno będzie odróżnić walkę z mową nienawiści od zwykłej cenzury niewygodnych politycznie wypowiedzi i od chorej poprawności politycznej.
   Tragedia współczesnej Europy. Ludziom zamyka się usta i zamyka w więzieniach tylko dlatego , że wyrażają swoją niechęć do pastowanych pustynnych inżynierów. Program depopulacji białego człowieka wkracza w kolejny etap. Strach pomyśleć co będzie następne…zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   alleluja

   obserwe (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Jak sobie poscielesz tak sie wyspisz -kto dopuscil do tego balaganu w Europie ??! Tyle lat mielismy spokoju w Europie .-teraz Mamy sracz!!!! przez zasrana polityke !!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dlaczego im

   nie odbieracie dzieci (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   tylko Polakom ?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama