Warszawa: Manifestacja "Przeciw islamizacji Europy"....

  Warszawa: Manifestacja "Przeciw islamizacji Europy". Winnicki: To nie uchodźcy, to najeźdźcy ZDJĘCIA

  Magdalena Nałęcz (AIP)/TVN 24/X-News

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Manifestacja antyimigrancka w Warszawie
  1/28
  przejdź do galerii

  Manifestacja antyimigrancka w Warszawie ©Piotr Smolinski

  Podczas odbywającej się w Warszawie manifestacji "Przeciw islamizacji Europy" liderka organizacji walczącej z islamizacją Niemiec i Europy PEGIDA Tatjana Festerling stwierdziła, że „Unia Europejska zawiodła i trzeba ją zniszczyć. Im szybciej, tym lepiej”. ZOBACZ ZDJĘCIA I VIDEO.

  TVN 24/X-News

  - Mówię w imieniu tysięcy, jeśli nie milionów Niemców: wstydzimy się za naszych niemieckich polityków i za nasze media. Jest nam wstyd za ich arogancję i mieszanie się w wasze narodowe sprawy – powiedziała podczas manifestacji „Przeciw islamizacji Europy” liderka organizacji walczącej z islamizacją Niemiec i Europy PEGIDA Tatjana Festerling.


  Podczas swojej przemowy oceniła, że postawa, jaką prezentuje Polska, jest przez Niemców przyjmowana „z uznaniem”. - Wam się udało zmienić rząd i stworzyć politykę, która kieruje się interesami narodowymi – stwierdziła Festerling i skrytykowała „lewicowy rząd Angeli Merkel”, obwiniając go o psucie polsko-niemieckich stosunków. - Ta Unia Europejska zawiodła, należy ją zniszczyć. Im szybciej, tym lepiej - powiedziała, wywołując duże poruszenie i oklaski ze strony manifestujących, którzy zaczęli skandować „precz z Unią Europejską”.

  Wcześniej kilkutysięczny tłum zgromadzony na pl. Zamkowym w Warszawie wysłuchał przemówienia Adama Andruszkiewicza, prezesa Młodzieży Wszechpolskiej, która wspólnie z Ruchem Narodowym, w ramach porozumienia "Twierdza Europa, zorganizowała manifestację. - Na pierwszym miejscu jest naród. My jesteśmy gospodarzami w tym kraju i my będziemy mówić, co jest na pierwszym miejscu w Polsce - podkreślił Adam Andruszkiewicz, prezes Młodzieży Wszechpolskiej. - Naszym krajem nie będą rządzić Niemcy, naszym krajem nie będzie rządził Martin Schultz - dodał Andruszkiewicz i zwrócił uwagę na to, że przybywający do Polski uchodźcy „uciekają jak szczury”, zamiast zostać na miejscu i „walczyć o swoje kobiety oraz dzieci”.

  Przemówienia były przerywane okrzykami, m.in. "każdy Arab niech pamięta, dla nas Polska to rzecz święta", „płacze Anglia, płacze Francja, tak się kończy tolerancja”, "ojczyznę obronimy, imigrantów nie wpuścimy”. „cała Polska głośno krzyczy nie dla tej islamskiej dziczy” W trakcie manifestacji próbowano również połączyć się z trwającymi w Europie manifestacjami o takim samym wydźwięku; nie udało się to z Pragą, jednak zgromadzeni na pl. Zamkowym mogli obejrzeć manifestujących w Dreźnie.

  - Wmawia się nam, ze grupy, które ma przyjmować Polska, to uchodźcy. Mówimy zdecydowane nie, to są najeźdźcy. Europa jest najeżdżana przez zorganizowane grupy ludzi, które chcą zdominować kontynent - stwierdził podczas rozpoczęcia manifestacji „Przeciw islamizacji Europy” Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego. Polityk zwrócił się do rządu z apelem o zawetowanie regulacji unijnych i nieprzyjmowanie „islamskich imigrantów oraz islamskich uchodźców”. - Nie chcemy islamskich dzielnic w Polsce - dodał Winnicki.

  - Sytuacja jest dynamiczna. Coraz częściej dochodzą do nas sygnały o atakach imigrantów na kobiety, dzieci. My, jako Ruch Narodowy, organizowaliśmy już tego typu manifestacje w Polsce. Teraz udało nam się podchwycić ideę manifestowania międzynarodowego. Jeżeli wypadnie dobrze prawdopodobnie będziemy chcieli ją powtórzyć – powiedział w rozmowie z dziennikarką Agencji Informacyjnej Polska Press (AIP) Witold Tumanowicz, członek zarządu Ruchu Narodowego.

  Na pl. Zamkowym, tuż obok manifestujących środowisk narodowych, zgromadziła się licząca kilkadziesiąt osób pikieta antyfaszystów. Obydwie grupy oddzielała od siebie policja.

  Manifestujący "Przeciw islamizacji Europy" zgromadzili się na pl. Zamkowym w Warszawie o godz. 15. Manifestację rozwiązano chwilę po godz. 16. Podobne wydarzenia odbyły się w tym samym momencie m. in. w Pradze, Dreźnie, Tallinie, Amsterdamie i Birmingham.

  "MUSIMY ZAWALCZYĆ O CYWILIZACJĘ ŁACIŃSKĄ"
  Pierwsza synchroniczna manifestacja środowisk sprzeciwiających się obecnej polityce imigracyjnej jest reakcją m.in. na kolejne doniesienia o przestępstwach dokonywanych przez imigrantów w Europie – mówi w rozmowie z dziennikarką AIP Witold Tumanowicz, członek zarządu Ruchu Narodowego.

  Celem dzisiejszej manifestacji jest uświadomienie społeczeństwu zagrożenia ze strony imigrantów czy wpłynięcie na decyzje polityków?
  To jest pierwszy raz, kiedy są organizowane synchroniczne manifestacje w wielu miastach europejskich. Problem imigrantów dostrzegają również inne narody. Chcieliśmy tą metodą pokazać, że Europejczycy nie zgadzają się na politykę imigracyjną, jaką proponują rządy państw europejskich. Mamy nadzieję, że dzięki tej manifestacji zyskamy również większą świadomość społeczną tego problemu.

  Wspomniał Pan, że to pierwsza tego typu manifestacja; z kryzysem imigracyjnym mamy do czynienia już od dłuższego czasu. Czemu takiej reakcji ze strony środowisk narodowych nie było wcześniej?
  Sytuacja jest dynamiczna. Coraz częściej dochodzą do nas sygnały o atakach imigrantów na kobiety, dzieci. My, jako Ruch Narodowy, organizowaliśmy już tego typu manifestacje w Polsce. Teraz udało nam się podchwycić ideę manifestowania międzynarodowego. Jeżeli wypadnie dobrze, prawdopodobnie będziemy chcieli ją powtórzyć.

  Tytuł manifestacji to „Przeciw islamizacji Europy”. To islam, rozumiany jako religia, jest sprawcą problemu?
  Trzeba sobie uświadomić, że mamy do czynienia z wojną cywilizacyjną. Jeśli tego nie zrobimy, nie będziemy mieli narzędzi do odpowiedniej reakcji. Ten problem nie pojawił się teraz, różne cywilizacje ścierają się w wielu miejscach od wieków, a w tym momencie mamy do czynienia z jej nową odsłoną, czyli falą cywilizacją islamu. Religia jest tylko jej elementem.

  Czyli nie należy sprowadzać problemu do wojny religijnej?
  Nie atakowałbym konkretnie religii. Islam jest sam w sobie bardzo różnorodny. Dostrzegamy oczywiście, że jest to cywilizacja związana z islamem, a my chcemy zawalczyć o utrzymanie cywilizacji łacińskiej w Europie.
  Czytaj także

   Komentarze (119)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wolna Polska

   Polak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Polskę zaczynają przejmować uchodźcy(tak już są u nas i jawnie mówią że tam gdzie oni są, jest państwo islamskie), na co się godzi Polski rząd nie zależnie od barw bo jest Antypolski i działa dla...rozwiń całość

   Polskę zaczynają przejmować uchodźcy(tak już są u nas i jawnie mówią że tam gdzie oni są, jest państwo islamskie), na co się godzi Polski rząd nie zależnie od barw bo jest Antypolski i działa dla interesów USA oraz Niemców.
   PIS utworzyło nowy podatek na sklepikarzy aby mieć z czego dać 500zł na dzieci Uchodźców
   Czemu nikt nie pyta o zdanie Polaków?
   Bo realizujemy cele Euro Kołchozu
   Polskie rodziny będą jadły czerstwy chleb i pracować na rzecz uchodźców a nasze dzieci będą u nich żebrać jeśli się nie obudzicie, np. tak jak budzi się Grecja w pochodzie IMIA 2016rzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tak czytam i...

   Paweł (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Czytam i oczom nie wierzę ile nienawiści czasami się wylewa z ludzi.
   Bo problem to jedno, a wyrażanie emocji i poglądów to drugie.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   http://niezalezna.pl/75991-przygarnela-imigranta-ten-ja-zgwalcil-nastepnie-zamordowal

   jak najdalej od nas (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Tak się kończy pomoc.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polacy bądźcie czujni, Żydzi chcą nas obrabować na 65 mld. dolarów.

   http://wolna-polska.pl/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   JUDAIZM (lepiej znany jako komunizm) jest nie tylko religią, jest największym kultem śmierci na świecie.

   „Niektórzy nazywają to marksizmem (komunizmem), ja nazywam to judaizmem” – rabin Stephen...rozwiń całość

   JUDAIZM (lepiej znany jako komunizm) jest nie tylko religią, jest największym kultem śmierci na świecie.

   „Niektórzy nazywają to marksizmem (komunizmem), ja nazywam to judaizmem” – rabin Stephen Wise (Judaizm to tylko przebrany, zakamuflowany komunizm)!!!

   „Syjonizm to judaizm, a judaizm jest nie do pomyślenia bez syjonizmu”. (Harper’s Encyclopedia of United States History, t. X, „Syjoiniści”).

   „Bolszewizm i komunizm były wykreowane przez żydów, zaproponowane przez żydów, sfinansowane przez żydów, kierowane przez żydów i przeprowadzone przez żydów. Najbardziej morderczy reżim jaki widziała ta planeta, był całkowicie żydowski” – Maurice Penay.

   „Żyd to urodzony komunista”! – Otto Weininger, żyd, Seks i charakter [Sex & Character], s. 311!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wszystko

   do tego zmierza (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   lata temu zapowiedzieli szkalowanie Polski jesli sie nie zadowola rabunkiem .Stad ostatnio polskie SS, ciekawe co jeszcze wymysla. Jak Hilarie zrobia prezydentem , trzeba bedzie bulic i po nas.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/my-jestesmy-wladcami-losu-przemowienie-rabina-na-praskim-cmentarzu

   http://wolna-polska.pl/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   My jesteśmy „władcami losu”„Będziemy odpychać chrześcijan i niszczyć ich wpływ. Będziemy dyktować światu w co ma wierzyć, co ma czcić a co przeklinać”.Gojom tak wyprano mózgi, żeby uważali, że są...rozwiń całość

   My jesteśmy „władcami losu”„Będziemy odpychać chrześcijan i niszczyć ich wpływ. Będziemy dyktować światu w co ma wierzyć, co ma czcić a co przeklinać”.Gojom tak wyprano mózgi, żeby uważali, że są nieracjonalnymi bigotami zauważającymi iż zorganizowane żydostwo angażowało się od wieków w satanistyczny, pełen nienawiści spisek przeciwko cywilizacji chrześcijańskiej. Ten spisek tłumaczy codzienne nagłówki: niekończąca się wojna, sponsorowany przez państwo terror, konfiskata broni i masowa inwigilacja, multikulti i migracja, homoseksualizm i wojna z genderem, małżeństwem i rodziną.

   Ten spisek potwierdza dewastacja jakiej doznają żydzi i chrześcijanie.

   Większość żydów nie jest wtajemniczona w ten spisek, zaś wielu Gojów (masoni, nasi „liderzy”] chętnie doń dołączają. Poniżej tłumiony dokument z 1869 „Na żydowskim cmentarzu w Pradze” [In the Jewish Cemetary of Prague], który ujawnia, że żydowskie przywództwo nienawidziło chrześcijaństwa za uniemożliwianie mu „panowania nad całym światem”, co Bóg rzekomo obiecał Abrahamowi.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Syjonistyczna i lewacka mafia rządzi Polską, niszczy Ją i rozkrada

   http://wolna-polska.pl/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Nasza rasa jest ‚rasą panów’. Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie. Tak różnimy się od gorszych ras, jak oni od owadów… inne rasy są bestiami i zwierzętami, w najlepszym przypadku bydłem. Naszym...rozwiń całość

   Nasza rasa jest ‚rasą panów’. Jesteśmy boskimi bogami na tej planecie. Tak różnimy się od gorszych ras, jak oni od owadów… inne rasy są bestiami i zwierzętami, w najlepszym przypadku bydłem. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie gorszymi rasami. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako niewolnicy. – Menachem Beginzwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bezduszne goje

   sa po to (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   aby im sluzyc.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Judeopolonia – atak Żydów na Polskę?

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/judeopolonia-atak-zydow-na-polske-2016-02 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Aby zrozumieć jakie grożą nam niebezpieczeństwa ze strony Żydów, musimy poznać sposób ich działania.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Brońmy polski przed zdebileniem

   Zyga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 7

   Idź pan wujkowi przy czwartej flaszce te ciemnoty wciskać. Bo te wywody tych kretynów-nieudaczników co tylko spiski widzą, prowadzą Polskę do roli pańszczyźnianego chłopa Europy co tylko rowy może...rozwiń całość

   Idź pan wujkowi przy czwartej flaszce te ciemnoty wciskać. Bo te wywody tych kretynów-nieudaczników co tylko spiski widzą, prowadzą Polskę do roli pańszczyźnianego chłopa Europy co tylko rowy może kopać. Przyszłość polski jest w wykształconych ludziach, nie bękartach umysłowych co szukają ludzi jaszczurów i illuminati.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bekart to ty jestes

   resortowy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   najgorsze to byc slepcem i nic nie widziec, a sluchac tego czym cie karmia ubeczyno. Do roli panszczyznianego chlopa i bananowej republiki to wy zlodzieje Polske doprowadziliscie , POlszewcki...rozwiń całość

   najgorsze to byc slepcem i nic nie widziec, a sluchac tego czym cie karmia ubeczyno. Do roli panszczyznianego chlopa i bananowej republiki to wy zlodzieje Polske doprowadziliscie , POlszewcki POlitruku.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   „Niemców się nie boją. Boją się Polaków i Rosjan.”

   http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/islam/niemcow-sie-nie-boja-boja-sie-polakow-i-rosjan/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

   „Owszem są matki z dziećmi, które natychmiast powinny otrzymać pomoc, ale widzieliśmy dużo młodych mężczyzn w koszulkach od Prady, Adidasa. W butach Nike z iPhonem w ręku. Z zegarkami, których...rozwiń całość

   „Owszem są matki z dziećmi, które natychmiast powinny otrzymać pomoc, ale widzieliśmy dużo młodych mężczyzn w koszulkach od Prady, Adidasa. W butach Nike z iPhonem w ręku. Z zegarkami, których nie jeden Niemiec nie posiada”.

   „Niemców się nie boją. Boją się Polaków i Rosjan”.

   „Rozdają żywność tylko muzułmanom, tylko mężczyznom. Kobiety i dzieci mają za nic”.

   „Dlaczego imigrantów nie przyjmują Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, dlaczego nie przyjmuje współbraci w wierze Arabia Saudyjska?”.

   „Arabia Saudyjska jest bardziej nazistowska, niż Niemcy podczas II Wojny światowej”.

   „Jest świat niemiecki i świat turecki, muzułmański. Multikulti nie istnieje”.

   „W Szwecji znajduje się 56 rejonów, gdzie nie obowiązuje prawo szwedzkie, tylko prawo szarijatu. Przy wjeździe do tych rejonów, muzułmanie postawili słupki strażnicze. Nie wjeżdża tam policja, straż pożarna, pogotowie”.

   „Socjal (świadczenie socjalne) to podatek, który niewierni powinni płacić muzułmanom”.

   „Świat muzułmański dzieli się na: świat wojny (kiedy muzułmanów jest mniej, niż >niewiernychniewiernychzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   BROŃMY POLSKI, byśmy nie stali się drugą Palestyną

   http://wolna-polska.pl/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   ŻYDOKOMUNA TAK JAK LENIN WIECZNIE ŻYWA !!! ZMIENILI TYLKO SZTANDARY I HASEŁKA !!!! BEZ ODŻYDZENIA I DEUKRAINIZACJI POLSKI NIE BĘDZIE DEKOMUNIZACJI !!!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Idź pan do Birtain Frist

   Zyga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Twoja "Wolna Polska" to chyba wolna jest od myślenia. Paranoicy i tropiciele spisków zawsze świetni. Beka straszna. Ludzie jaszczury wśród tej "żydokomuny" są? Lenin nie żyje, a o jego wiecznym...rozwiń całość

   Twoja "Wolna Polska" to chyba wolna jest od myślenia. Paranoicy i tropiciele spisków zawsze świetni. Beka straszna. Ludzie jaszczury wśród tej "żydokomuny" są? Lenin nie żyje, a o jego wiecznym życiu już tylko ludzie którzy nie wiedzą jaki mamy wiek pamiętają. Witamy w przyszłości, musi być Pan zdezorinetowany!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   BROŃMY POLSKI, byśmy nie stali się drugą Palestyną

   https://miziaforum.wordpress.com/iii-r-p-elyty-zyciorysy-kto-kim-jest-naprawde/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Żydzi mają ogromny problem, który nie odejdzie poprzez ignorowanie go czy obwinianie innych. Jego negacja sprawi, że się zwiększy. Istnieje od ponad 2 tys. lat i jeśli go nie usuniemy teraz, jego...rozwiń całość

   Żydzi mają ogromny problem, który nie odejdzie poprzez ignorowanie go czy obwinianie innych. Jego negacja sprawi, że się zwiększy. Istnieje od ponad 2 tys. lat i jeśli go nie usuniemy teraz, jego skutki będą katastrofalne. Powiem to jasno: nie jest nim antysemityzm, gdyż jest on symptomem problemu, a nie przyczyną. Tym problemem jest sama ‘żydowskość’.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kosmos

   Zyga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   Pański problem to niepełnosprawność umysłowa.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polacy wspólnie z Brytyjczykami przeciw islamizacji. „Chodźcie z nami”

   http://wolna-polska.pl/ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   Położone w hrabstwie West Yorkshire miasto Dewsbury zamieszkuje wysoki odsetek islamskich imigrantów. Marsz przeciwko inwazji zorganizowała organizacja Britain First, która odwołuje się do wartości...rozwiń całość

   Położone w hrabstwie West Yorkshire miasto Dewsbury zamieszkuje wysoki odsetek islamskich imigrantów. Marsz przeciwko inwazji zorganizowała organizacja Britain First, która odwołuje się do wartości chrześcijańskich jako fundamentu społeczeństwa brytyjskiego.

   W manifestacji w Dewsbury brali też udział Polacy. Jedna z liderów organizacji – Jayda Fransen zwróciła się do wszystkich Polaków z Wielkiej Brytanii: „Proszę, chodźcie z nami! Nasz kontynent jest najeżdżany, kobiety są gwałcone, to jest nasza wspólna walka. Zaangażujcie się z nami.” – mówiła podczas manifestacji.Równolegle do demonstracji Britain First odbyła się kontrmanifestacja, w której wzięli udział przede wszystkim przedstawiciele społeczności muzułmańskiej i sympatycy lewicy. Manifestanci skandowali hasła takie jak „Naziści! Won z Wielkiej Brytanii!”, a w tłumie można było nawet dojrzeć flagę ZSRR.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Hahaha

   Jaro (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Niezła akcja :D zaczną od "chodźcie z nami" a skończą na "idźcie z nimi" :D

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Lol, polscy konfideńci

   Zyga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 4

   Przecież Britain First nienawidzi polaków prawie tak jak muzułmanów. Polaczki się swoim panom wysługują a jak tylko zniknie jeden problem to i ich cofną do kraju. Tępe polskie chłopki...rozwiń całość

   Przecież Britain First nienawidzi polaków prawie tak jak muzułmanów. Polaczki się swoim panom wysługują a jak tylko zniknie jeden problem to i ich cofną do kraju. Tępe polskie chłopki pańszczyźniane zawsze na cudzy zysk pracują.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama