MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Polska – Izrael 73:75 TRANSMISJA ONLINE, RELACJA LIVE Eurobasket 2015

Koszykówka: Polska zagra z Izraelem
Koszykówka: Polska zagra z Izraelem Dariusz Gdesz / Polska Press
Polska - Izrael NA ZYWO + TRANSMISJA + RELACJA LIVE ONLINE Polscy koszykarze przegrali z Izraelem 73:75 notując w tym meczu aż 23 straty. Mimo to biało-czerwoni już zapewnili sobie wyjście z grupy, a przyczyniła się do tego wygrana Finów z Bośniakami. To właśnie Finowie będą w czwartek ostatnim grupowym rywalem podopiecznych Mike’a Taylora. Awans do 1/8 finału ME jest najlepszym wynikiem naszej reprezentacji w tej imprezie od sześciu lat.

W czwartek, na zakończenie rywalizacji o trzecie miejsce w grupie A, Polacy grają z Finlandią.

- Finowie są bardzo dobrze poukładani, grają zespołowo. Ale mamy większy potencjał ludzki niż Finlandia. Ten pojedynek będzie zapewne bardzo wyrównany. Porażka z Izraelem wpłynie na Polaków pozytywnie - powiedział Piotr Szybilski, były koszykarz reprezentacji Polski.

POLSKA IZRAEL TRANSMISJA + RELACJA LIVE

19.12 Ponitka rzuca za 2. Przegrywamy 73:75

19.11 Faulowany Mekel, ale on się nie myli z wolnych trafia dwa razy 71:75.

19.09 Waczyński nie trafił za trzy, ale dobitka Ponitki skuteczna. Przegrywamy 71:73 i zostało 9 sek. Piłkę będą mieć rywale

19.07 Faul Ponitki i rzuty osobiste dla Izraela Mekel trafia dwa razy jest 69:73 i tylko 15 sek. do końca. Czas dla Polaków

19.05 Waczyński rzuca dwa osobiste i jest 69:71. Piłkę mają Izraelczycy, ale wcześniej trener Edelshtein bierze czas. Do końca 18 sek

19.02 Mekel dwa razy trafia z osobistych przegrywamy czterema punktami 67:71 i trener Taylor bierze czas. Do konca tylko pół minuty

19.00 Waczyński trafia dwa osobiste 67:69 przegrywamy

18.58 Za trzy trafia Ohayon i jest 69:65 do końca minuta

18.56 Izraelczycy też jednak mają ochotę na zwycięstwo jest 66:63 (trafia Kadir)

18.52 Po rzucie Slaughtera jest 63:62 dla Polski

18.48 Kulig nie trafia za 3 przegrywamy 57:60 i do końca 6 minut

18.45 Cały czas Polacy mają mnóstwo strat w ataku. Przegrywamy 58:54 po dwóch rzutach Ohayona

18.42 Limonad trafia za trzy i Izrael prowadzi 54:50. Na szczęście za trzy trafia Kulig i poprawia nam trochę humor

18.41 Początek IV kwarty. Ona rozstrzygnie sprawę zwycięstwa

18.40 Komentarze kibiców
Koniec III kwarty, którą wygraliśmy 18:16.
Przed ostatnią kwartą przegrywamy jednym punktem 50:51

18.38 Karnowski trafia spod kosza i przegrywamy tylko 50:51

18.37 Rzuca Fischer i Izrael prowadzi znów trzema punktami 51:48

18.35 Slaughter wyprowadza nas na prowadzenie 48:47, a Ponitka popisuje pięknym blokiem w obronie 1.30 min do końca III kwarty

18.33 Chwila dekoncentracji jednych i drugich. Pudłują na potęgę. Szybciej nerwy opanowują rywale i Izrael prowadzi 47:46

18.31 Prawdziwy festiwal trójek Polaków w tej kwarcie, tym razem trafia z dystansu Cel 46:43 dla biało-czerwonych

18.29 Przypomniał o sobie Eliyahu i jest remis 43:43

18.28 Polacy walczą, a Kulig trafia za 3 w ostatniej sekundzie akcji. Prowadzimy 43:41

18.27 Za trzy trafia Waczyński i Polska znów prowadzi: 40:37

18.26 Gortat trafia jeden z osobistych, a później hakiem rzuca Kulig i jest remis 37:37

18.24 Pierwszy po przerwie trafia Slaughter i przegrywamy już tylko 34:35

18.23 Zaczynamy III kwartę

18.16 Łyk statystyki po pierwszej połowie meczu

18.15 Najwięcej punktów dla Polaków do przerwy zdobył Gortat 8 i Waczyński 6. Dla Izraela Fischer 9 i Casspi 8

18.10 Najświeższe komentarze kibiców

18.08 Koniec II kwarty wygranej przez Izrael 13:8. Do przerwy Polska przegrywa 32:35 i to fanki Izraela mają na razie porody do radości

18.05 Waczyński trafia dwa osobiste i jest 32:35

18.04 38 sekund do przerwy. Może uda nam się zmniejszyć straty

18.03 Najlepsze podsumowanie gry Polaków w II kwarcie

18.01 Mekel, choć dużo niższy od Gortata, trafia i jest 35:30 dla Izraela Czas dla Polski

18.00 Przegrywamy już 30:33

17.55 Koszarek doprowadza do remisu, a Gruszecki wyprowadza nas na prowadzenie 30:29

17.50 Na parkiecie druga piątka Polaków, ale powoli odrabiamy straty

17.50 Dobry okres gry rywali i proste straty Polakow. Izrael rzuca 6 pkt z rzedu i prowadzi 28:26. Czas dla reprezentacji Polski

17.48 Najwieksza gwiazda Polakow Marcin Gortat znany jest na calym swiecie

17.45 II kwarta zaczyna sie od celnego rzutu Karnowskiego prowadzimy 26:22

17.43 Odpowiadamy trójką Cela i znów prowadzimy 24:22.
Takim wynikiem kończy się I kwarta

17.42 Dwie trójki Casspiego i Izrael obejmuje prowadzenie 22:21

17.41 Świetna akcja Ponitki i Polacy prowadzą już 21:16

17.39 Polska miała 5 pkt przewagi po rzucie Gortata (15:10), ale Izraelczycy szybko odrabiają. Trafia Limonad i jest 15:14

17.35 A na trybunach we Francji .. słychać polskich kibiców

17.32 Dobry początek Polaków Kulig rzuca za 3 i prowadzimy 3:0

17.31 Oto pierwsza piątka Polaków: Slaughter, Ponitka, Waczyński, Kulig, Gortat

17.30 Polacy przystąpią do tego meczu w doskonałych nastrojach. Dzięki wygranej Finów z Bośniakami biało-czerwoni mają już zapewniony awans do 1/8 finału ME