Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze WYNIK, ZDJĘCIA Rezerwy Górnika przerwały serię bielszczan bez porażki

22.10.2022 r. Mecz III ligi: Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
22.10.2022 r. Mecz III ligi: Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE FOT. JAK
W sobotę 22.10.2022 r. w meczu 13. kolejki III ligi, grupy trzeciej, Rekord Biesko-Biała przegrał z Górnikiem II Zabrze 0:1 (0:1). Zobacz ZDJĘCIA ze spotkania na stadionie w Cygańskim Lesie.

Będący wiceliderem tabeli Rekord przystąpił do meczu z rezerwami Górnika po wtorkowym niesamowitym spotkaniu w 1/16 Fortuna Pucharu Polski z ekstraklasową Pogonią Szczecin (po dogrywce 3:3, w rzutach karnych 11:12). W lidze bielszczanie byli niepokonani od pięciu spotkań (cztery zwycięstwa z rzędu), natomiast Górnik II w poprzedniej kolejce przegrał u siebie z Wartą Gorzów Wlkp. 0:3.

Zobacz ZDJĘCIA z meczu III ligi Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze, 22.10.2022 r.

Zabrzanie w 40. minucie przeprowadzili składną akcję - obronie rekordu udało się wprawdzie wybić piłkę po dośrodkowaniu, ale trafiła ona pod nogi Jakuba Pochcioła, który strzelił po ziemi zza pola karnego. Rykoszet od Konrada Karety zaskoczył bramkarza Jakuba Szumerę. To był jedyny gol tego meczu. Górnik II zrównał się teraz z Rekordem punktami (oba zespoły mają ich po 26) i wskoczył na 3. miejsce.

Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Jakub Pochcioł (40)

Rekord: Szumera - Kareta, Pańkowski, Krysik, Żołna, Wyroba (46. Kowalczyk), Nowak, Caputa (76. Nocoń), Twarkowski (83. Świderski), Wróbel, Mucha (76. Waluś)

Górnik II (skład wyjściowy): Valion - Pawlak, Surowiec, Liszka, Gandziarowski, Pochcioł, Orzechowski, Pytlewski, Ściślak, Korbecki, Ciućka

Sędziował: Marcin Bielawski (Mysłowice)