Ruch Chorzów zremisował z Arką Gdynia 0:0

PS
ARC DZ
W meczu faworyzowanego Ruchu Chorzów z Arką Gdynia po 45 minutach był remis 0:0. Wszyscy mieli nadzieję, że w drugiej połowie będzie lepiej. Ale w drugiej połowie wynik nie uległ zmianie.

Pierwsza połowa nie zachwyciła ani kibiców, którzy dają wyraz swojemu niezadowoleniu przy każdym złym zagraniu, ani samych zawodników, którzy zeszli do szatni po zakończeniu pierwszej połowy ze zwieszonymi głowami.

Z boiska wiało wielką nudą. Na szczęście pogoda dopisuje - jest ok. 15 st. C i świeci słońce. Niektórzy kibice potraktowali ten mecz jak okazję do wyjścia z domu na spacer.

Druga połowa niczego nie zmieniła. Piłkarze poruszali się bez ikry, brakowało ciekawych zagrań i choćby pozorów walki. Wystarczy powiedzieć, że jedyna żółta kartka została pokazana w... 88 minucie meczu za dyskusję z sędzią. Kartkę zobaczył zawodnik gości Mirko Ivanovski.