Jakie zmiany na Wielkanoc w PKP? Sprzwdźcie koniecznie

  Jakie zmiany na Wielkanoc w PKP? Sprzwdźcie koniecznie

  Sauer

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jakie zmiany na Wielkanoc w PKP? Sprzwdźcie koniecznie
  Na okres świąteczny PKP Intercity przygotowało więcej miejsc w pociągach kursujących na najpopularniejszych trasach, np. z Warszawy do Krakowa, Trójmiasta, Lublina, Przemyśla, Szczecina czy Bydgoszczy. Łącznie na podróżnych czeka blisko 11 tys. dodatkowych miejsc. Na tym jednak nie koniec.
  Jakie zmiany na Wielkanoc w PKP? Sprzwdźcie koniecznie
  Osoby, które dopiero planują podróż lub chcą dowiedzieć się, jakim zainteresowaniem cieszy się dane połączenie mogą śledzić prognozy frekwencji w pociągach PKP Intercity na stronie www.intercity.pl.
  W aktualizowanej codziennie zakładce Prognoza frekwencji w pociągach znajduje się lista pociągów wraz z szacowanym zapełnieniem.

  Pasażerowie, którzy z wyprzedzeniem zaplanowali świąteczne wyjazdy mogli skorzystać z puli promocyjnych biletów dostępnych już od 49 zł lub rabatów sięgających nawet 30%. Wciąż jeszcze można kupić bilety z 10% zniżką lub upolować tańsze przejazdy wybranymi pociągami EIP i EIC w ramach promocji Biletowa Czwartkomania.
  Na podróżujących z dziećmi czekają rabaty Karty Dużej Rodziny czy Biletu Rodzinnego. 30% zniżkę otrzymują także seniorzy. Pasażerowie, którzy w czasie Wielkanocy planują odwiedzić klika miejsc mogą skorzystać z oferty weekendowej, umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu.

  W okresie świątecznym Bilety Weekendowe PKP Intercity będą ważne o jeden dzień dłużej. Z oferty będzie można skorzystać od piątku (25 marca) od godz. 19.00 do wtorku (29 marca) do godz. 6:00 rano. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 79 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 154 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

  By ułatwić pasażerom podróżowanie, między 24 a 25 oraz 28 a 29 marca na największych dworcach dyżurować będą mobilni informatorzy. Udzielą pasażerom informacji na temat ruchu pociągów, lokalizacji peronów czy dostępnych ofert biletowych. Godziny przyjazdów oraz odjazdów pociągów są dostępne również na stronach internetowych: www.intercity.pl, www.rozklad-pkp.pl, pod numerem infolinii 19757.


  *Hit internetu. Złap kurczaka i zajączka. Interaktywna zabawa na święta wielkanocne. [SPRÓBUJ]

  *Wielkanoc: W których sklepach jest najtaniej? SPRAWDZILIŚMY Zobacz raport
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Chcesz kupić auto w cenie 15-20 tys. zł? Sprawdź najlepsze oferty
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo