Bielsko-Biała: KOD przeprasza posła Piętę. Był wpis o...

  Bielsko-Biała: KOD przeprasza posła Piętę. Był wpis o rzucaniu kamieniami w jego okna

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Bielsko-Biała: KOD przeprasza posła Piętę. Był wpis o rzucaniu kamieniami w jego okna
  1/3
  przejdź do galerii
  Ciąg dalszy sprawy o wpisie dotyczącym rzucania kamieniami w okna posła PiS Stanisława Pięty. Dzisiaj Komitet Obrony Demokracji Podbeskidzie przyznał, że jednak wulgarny wpis pojawił na grupie KOD na Facebooku i wyjaśnił dlaczego tak się stało. Jednocześnie przeprosił posła Piętę.
  - Musimy ze smutkiem przyznać, że jednak wpis, o którym mówił Pan na spotkaniu z mediami, pojawił się w naszej grupie na Facebooku. Właśnie otrzymaliśmy kopię przeprosin autorki niefortunnego wpisu wysłanych do Pana. Pisze w nich, że gdy sobie uświadomiła niestosowność swojego wpisu, sama go usunęła. Niestety Facebook nie rejestruje takich zdarzeń, więc kiedy zlokalizowaliśmy wspomniany post, komentarza już tam nie było.
  Wyjaśnienie sprawy dodatkowo utrudnił fakt, że autorka zmieniła swoje dane profilowe co znacznie skomplikowało jej identyfikację – oświadczył Piotr Sikorski, koordynator KOD Podbeskidzie. Jednocześnie przeprosił posła za zaistniałą sytuację i zapewnił, że „niezwłocznie zaapelujemy do członków grupy, żeby nie przekraczali w swoich wpisach granic cywilizowanej debaty publicznej”.

  Przypomnijmy: w niedzielę poseł Pięta zamieścił na swoim koncie na Twitterze skan wpisu zamieszczonego na TT tej treści: „Panie Pośle @stpieta - to prosto z grupy #KOD Bielsko-Biała”. Poniżej z kolei był zrzut wpisu z Facebooka, w którym niejaka Katarzyna Szatkowska napisała: „Stawiam dolary przeciwko orzechom, że w Warszawie będą zamieszki. Czy nie ma wśród nas nikogo, kto wie gdzie ten s…l mieszka i nie ma kamieni wokół jego domu?!” 

  Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej poseł Pięta odniósł się do tego wpisu i zapowiedział oddanie sprawy do prokuratury. 

  W środę Piotr Sikorski, koordynator KOD Podbeskidzie rozesłał do posła Pięty i dziennikarzy wyjaśnienie w tej sprawie, twierdziąc, że takiego wpisu nigdy nie było na FB.

  „Wpisu, który zamieszczono na pańskim koncie na Twitterze, dotyczącego zamiaru rzucania kamieni w okna pana domu, na który to powołuje się pan w rozmowie z mediami, nie ma i nigdy nie było na naszej stronie na Facebooku.  Jest to zwykły, dość prymitywnie sfałszowany komentarz. Pani Katarzyna Szatkowska nigdy nie była członkiem naszej grupy. Owszem, prosiła o przyjęcie do grupy 17.12.2016r., ale żaden z administratorów jej prośby nie zaakceptował i sama anulowała prośbę - mamy na to dowody. Zlokalizowaliśmy w naszej grupie oryginalny post, do którego rzekomy komentarz był dołączony, ale nawet podobnego do cytowanego przez Pana wpisu pod nim nie ma” - napisał Piotr Sikorski.


  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Zdjęcie autora komentarza
   przecież to nienawistne bydlę powiedziało do delegacji górnośląskiej

   Hans bleib do

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 5

   "Korfanty by do was kazał strzelać"
   Jak widać działacze Bezprawia i Niesprawiedliwości stoją ponad prawem jak komunistyczne kacyki


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Hans bleib do

   Tyta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   polactwo eben

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Hmm

   Jorguś z Michałkowic (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 22 / 11

   W 1984r. w Bielsku B. okradli mi F-126p. Ukradli mi magnetofon który był podłączany do radia. Kto mi zagwarantuje że nie zrobił tego Pięta? Przecież sam się chwalił że okradał. Boło tak? Dyćki iże...rozwiń całość

   W 1984r. w Bielsku B. okradli mi F-126p. Ukradli mi magnetofon który był podłączany do radia. Kto mi zagwarantuje że nie zrobił tego Pięta? Przecież sam się chwalił że okradał. Boło tak? Dyćki iże boło.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Cyt: "W 1984r. w Bielsku B. okradli mi F-126p

   Kto mi zagwarantuje że nie zrobił tego Pięta?" (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 11

   Typowy głos w dyskusji kretyna z KOD-Petru.

   Od siebie dodam:
   Tak, to był poseł Pieta, zgłoś policji i napisz donos do prokuratury.
   A magnetofon z 1984 mogę dać tobie darmo. Leży na strychu.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama