Górskie atrakcje na wakacje.

  Górskie atrakcje na wakacje.

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Górskie atrakcje na wakacje.
  1/12
  przejdź do galerii

  Wybieramy góry!

  Do plecaka już dawno zapakowaliście aparat fotograficzny i mapę? Nie możecie się doczekać, planowanego skrupulatnie od tygodni, wakacyjnego wyjazdu? A może zbyt szybko mija Wam dzień za dniem i pracując, nawet nie zdążyliście jeszcze pomyśleć o urlopie? Niech Wam lato nie umknie, zróbcie sobie przerwę od codzienności!

  Ilu podróżujących, tyle pomysłów na wyprawę. Jeśli w tym roku zdecydujecie się na pobyt w polskich górach, mamy dla Was kilka podpowiedzi, w jaki sposób możecie oszczędzając pieniądze i czas na planowanie, uzupełnić program Waszej podróży o niezapomniany relaks i dodatkowe atrakcje.

  Wakacyjne spotkanie z góralską tradycją.

  Dla wielu osób góry to miejsce, w którym można oddychać pełną piersią, poczuć zapach czystego, górskiego powietrza. To przestrzeń niezapomnianych widoków, sprzyjająca uprawianiu sportu oraz odpoczynkowi od miejskiego zgiełku i stresujących spraw, które zostawiamy za sobą, wraz z każdym kilometrem prowadzącym nas ku skalnym szczytom. Miłośnicy Tatr i góralszczyzny mogą odnaleźć dla siebie wyjątkowe miejsce: w Bukowinie Tatrzańskiej, malowniczej miejscowości, w której zachowały się niezmienne od pokoleń: tradycja i kultura Podhala.

  Lato pełne relaksu w Termach BUKOVINA.

  Tutaj, w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w Resorcie BUKOVINA, znajdują się Termy BUKOVINA, tegoroczny partner Letniej Redakcji „Gazety Krakowskiej”. Przypominamy, że po górskich wędrówkach możecie zregenerować swój organizm i wymasować całe ciało, zanurzając się w, zdrowej dla ciała i ducha, wodzie termalnej pełnej minerałów. W Letniej Redakcji „Gazety Krakowskiej” ułatwiamy Wam relaks i codziennie, przez całe wakacje, przeprowadzamy konkursy, w których możecie wygrać darmowe wejściówki do Term BUKOVINA oraz weekendowe pobyty w Resorcie BUKOVINA.

  Termy BUKOVINA to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie, 20 basenów: rekreacyjnych i pływackich, strefa dla dzieci i młodzieży, zjeżdżalnie, rwące rzeki, grota skalna, jacuzzi, kaskady wodne, 12 różnorodnych saun, ale to nie wszystko. W Termach BUKOVINA czeka na Was jeszcze więcej wrażeń! 19 sierpnia możecie wziąć udział w szalonej imprezie - Nocy Basenów, której gwiazdą będzie znana z pozytywnych, nowoczesnych rytmów, Oceana! W feerii różnokolorowych świateł zatańczycie na jedynym takim wodnym parkiecie pod Tatrami. Od 20:00, aż do północy, będzie Wam towarzyszyć gorąca atmosfera zabawy.

  Wypoczynek po sam wierch.

  Jeśli wybieracie się w góry na dłużej, choćby na weekend, możecie maksymalnie wykorzystać wolny czas, nie nadszarpując przy tym budżetu. Warto skorzystać z promocyjnych pakietów oferowanych przez Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Liniowe.

  W terminie 01.07.2016 - 03.09.2017 macie możliwość zakupu biletu, który łączy pobyt w Termach BUKOVINA, z przejazdem kolejką góra-dół, na dwa tatrzańskie szczyty: Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Może wybrać, czy chcecie zobaczyć panoramę całych polskich Tatr, Podhala, Pienin czy Beskidu Żywieckiego z Gubałówki, czy wjechać na najbardziej popularny wśród turystów – Kasprowy. Dzięki proponowanym biletom łączącym dwie atrakcje, zapewnicie sobie w górach nie tylko wysiłek fizyczny, ale również wytchnienie i relaks, z najpiękniejszymi widokami okolicy. Poznacie góry z wielu perspektyw: z bardzo bliska, ze szczytów, jak również relaksując się w bąbelkach wody termalnej i spoglądając na lasy Tatrzańskiego Parku Narodowego.

  Macie wpływ na jeszcze więcej relaksu.

  Góry dają wielu podróżującym poczucie wolności i siły, podobnie rzeki. Na Podhalu szczególnie zachwyca Dunajec, którego długość sięga ponad 250 km. Spędzając tutaj urlop możecie połączyć spływ na tratwie z polskimi flisakami, przełomem Dunajca, z relaksem w Termach BUKOVINA.

  Wraz z biletem na spływ Dunajcem otrzymacie voucher, dzięki któremu kupicie bilet MAX aż na 7 godzin zabawy i wypoczynku w Termach BUKOVINA. Na spływie Dunajcem, wraz z nurtem rzeki, zachwyci was widok skał, lasów i górskich szczytów Pienińskiego Parku Narodowego. Pod przewodnictwem doświadczonych górali, flisaków posiadających patent żeglarski, pokonacie różnicę poziomu wody wynoszącą aż 10 pięter (około 36 metrów). Flisacy opowiedzą ciekawe i zabawne historie, które będziecie wspominać jeszcze długo po zakończonym spływie. Potem przedłużycie korzystanie z dobrodziejstw górskiej wody zanurzając się w basenach Term BUKOVINA, a po tak zaplanowanym pobycie, będziecie chcieli wracać na Podhale jak najczęściej.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama