GKS Tychy – Stomil Olszyn 0:3. Zadowoleni byli tylko fani gości ZDJĘCIA KIBICÓW

GKS Tychy – Stomil Olszyn 0:3
GKS Tychy – Stomil Olszyn 0:3 Karina Trojok
W meczu 5. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy grał w piątek ze Stomilem Olsztyn. Mecz zakończył się porażką gospodarzy 0:3. Spotkanie na stadionie przy Edukacji oglądało 5.527 widzów. Byłeś na meczu? Może jesteś na zdjęciach! A może byli Twoi znajomi. Zobacz!

Tyszanie drugi raz z rzędu zagrali na swoim stadionie. W minioną sobotę podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza wygrali z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 2:1.

Zobacz zdjęcia kibiców:

Tamto spotkanie oglądało 5.355 osób. Dla GKS-u Tychy była to pierwsza wygrana w tym sezonie. W piątek na meczu ze Stomilem na tyskim stadionie zameldowało się 5.527 kibiców. Byli też sympatycy Stomilu Olsztyn, którzy zamówili 150 biletów.

GKS Tychy – Stomil Olsztyn 0:3. Zimny prysznic tyszan na swo...

Goście mieli powody do zadowolenia, gdy w 39. minucie bramkę zdobył Wołodymyr Tanczyk. W drugiej połowie bramki dla Stomilu zdobyli jeszcze Grzegorz Lech (67), Michał Góral (71).