Sport

    Igrzyska w Rio Sobota 13 08 Program finałów, plan startów...

    Igrzyska w Rio Sobota 13 08 Program finałów, plan startów Polaków, transmisje Małachowski na podium?

    Zdjęcie autora materiału
    Jacek Sroka

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    W sobotę 13. 08 w Rio będziemy ściskać kciuki za Piotra Małachowskiego. Nasz dyskobol może zdobyć kolejny medal dla Polski. Konkurs rzutu dyskiem rozpocznie się o godz. 15.50. W sobotę 13.08 na igrzyskach rozdanych zostanie 21 kompletów medali. Grać będą też nasi siatkarze - z Rosjanami (20.00) i piłkarze ręczni ze Szwedami (0.50). Zapowiada się więc bardzo emocjonujący dzień.

    FINAŁY (21)



    Gimnastyka Sportowa M skoki na trampolinie g. 21.05

    Kolarstwo torowe K 3000 m drużynowo na dochodzenie g. 21.53, K kerin g. 22.33 TVP2

    Lekkoatletyka M rzut dyskiem (Piotr Małachowski, Robert Urbanek) g. 15.50, M skok w dal g. 1.50, M 10 km g. 2.25, K 100 m g. 3.35, K siedmiobój (Karolina Tymińska) g. 3.53 TVP1

    Pływanie M 1500 m dowolnym g. 3.07, M 4x 100 m zmiennym g. 3.59, K 50 m dowolnym g. 3.00, K 4x100 m zmiennym g. 3.48 TVP2

    Podnoszenie ciężarów M 94 kg 20.30 i 0.00 TVP2

    Strzelectwo M pistolet pneumatyczny g. 17.30, M skeet g. 20.00

    Szermierka K szabla drużynowo g. 23.15 TVP Sport

    Tenis K singiel g. 17.00 TVP Sport

    Wioślarstwo M jedynki g. 15.00, M ósemki (Polska) g. 16.00, K jedynki g. 15.20, K ósemki g. 15.40 TVP2


    ELIMINACJE Z POLAKAMI



    Badminton Mixt (Nadieżda Zięba/Robert Mateusiak) g. 13.00 M singiel (Adrian Dziółko). M debel (Adam Cwalina/Przemysław Wacha) g. 13.00 TVP Sport

    Kolarstwo torowe K 3000 m drużynowo na chodzenie (Polska) g. 16.17, M sprint indywidualnie g. 15.25 i 21.00 TVP1, TVP2

    Lekkoatletyka M skok o tyczce (Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski) g. 1.20, M 800 m ½ finału (Adam Kszczot, Marcin Lewandowski) g. 3.05, K trójskok (Anna Jagaciak-Michalska) g. 14.40, K 3000 m z przeszkodami (Matylda Kowal, Katarzyna Kowalska) g. 15.05, K 400 m (Małgorzata Hołub, Justyna Święty) g. 16.00 K siedmiobój (Karolina Tymińska) g. 16.45 i 1.00 K 100 m 1/2 finału (Ewa Swoboda) g. 2.00 TVP1, TVP2

    Piłka ręczna M Polska – Szwecja g. 0.50 TVP2

    Siatkówka M Polska – Rosja g. 20.00 TVP1


    Siatkówka plażowa K 1/8 finału (Monika Brzostek/Kinga Kołosińska) g. 16.00 TVP1

    Strzelectwo M pistolet szybkostrzelny 25 m (Piotr Daniluk) g. 14.00

    Szermierka K szabla drużynowo (Polska) g. 14.00

    Tenis stołowy M drużynowo (Polska) g. 20.00

    Wioślarstwo M jedynki finał B miejsca 7-12 (Natan Węgrzycki-Szymczyk) g. 13.50 TVP2

    Żeglarstwo M klasa Laser (Kacper Zieliński) g. 18.05, M klasa 49-er (Paweł Kołodziński/Łukasz Przybytek) g. 18.05 TVP1

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama