Sport

    Izraelczycy zapewnili Legii rozstawienie w 4. rundzie!...

    Izraelczycy zapewnili Legii rozstawienie w 4. rundzie! Debiut Glika [WYNIKI]

    Tomasz Bilewicz

    Gol24

    Aktualizacja:

    Gol24

    Olympiakos odpadł z mistrzem Izraela
    1/5
    przejdź do galerii

    Olympiakos odpadł z mistrzem Izraela ©Tsafrir Abayov

    We wtorek i środę rozegrano mecze rewanżowe 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Po odpadnięciu BATE Borysów i Olympiakosu Pireus (obie drużyny miały wyższy współczynnik UEFA niż Legia), który dziś okazał się od gorszy od mistrza Izraela Hapoelu Beer Szewa, atut rozstawienia w ostatnim, decydującym o awansie do fazy grupowej Champions League etapie uzyskała Legia. W drużynie AS Monaco, która wyeliminowała Fenerbahce Stambuł, zadebiutował Kamil Glik. Reprezentant Polski pojawił się na boisku w ostatnich fragmentach spotkania.
    WYNIKI 3. RUNDY ELIMINACJI LIGI MISTRZÓW

    Ścieżka mistrzowska
    • Rosenborg Trondheim (Norwegia) - APOEL Nikozja (Cypr) 2:1 i 0:3
      Awans: APOEL
    • Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Dinamo Tbilisi (Gruzja) 2:0 i 1:0
      Awans: Dinamo
    • Olympiakos Pireus (Grecja) - Hapoel Beer Szewa (Izrael) 0:0 i 0:1
      Awans: Hapoel
    • FK Astana (Kazachstan) - Celtic Glasgow (Szkocja) 1:1 i 1:2
      Awans: Celtic
    • AS Trenczyn (Słowacja) - LEGIA WARSZAWA 0:1 i 0:0
      Awans: LEGIA
    • Viktoria Pilzno (Czechy) - Karabach Agdam (Azerbejdżan) 0:0 i 1:1
      Awans: Viktoria
    • Astra Giurgiu (Rumunia) - FC Kopenhaga (Dania) 1:1 i 0:3
      Awans: FC Kopenhaga
    • BATE Borysów (Białoruś) - Dundalk F.C. (Irlandia) 1:0 i 0:3
      Awans: Dudalk
    • Łudogorec Razgrad (Bułgaria) - Crvena zvezda (Serbia) 2:2 i 4:2 (po dogrywce)
      Awans: Łudogorec
    • Partizani Tirana (Albania) - Red Bull Salzburg (Austria) 0:1 i 0:2
      Awans: Salzburg


    Ścieżka ligowa
    • Ajax Amsterdam (Holandia) - PAOK Saloniki (Grecja) 1:1 i 2:1
      Awans: Ajax
    • Sparta Praga (Czechy) - Steaua Bukareszt(Rumunia) 1:1 i 0:2
      Awans: Steaua
    • Szachtar Donieck (Ukraine) - BSC Young Boys (Szwajcaria) 2:0 i 0:2, karne: 2:4
      Awans: Young Boys
    • FK Rostow (Rosja) - RSC Anderlecht (Belgia) 2:2 i 2:0
      Awans: Rostow
    • Fenerbahçe Stambuł (Turcja) - AS Monaco(Francja) 2:1 i 1:3
      Awans: Monaco


    Awans do rundy play-off Ligi Mistrzów (kolejność według współczynnika UEFA)
    FC Viktoria Pilzno
    FC Salzburg
    Celtic Glasgow
    APOEL Nikozja
    LEGIA WARSZAWA
    ---------------------------------------
    Dinamo Zagrzeb
    Łudogorec Razgrad
    FC Kopenhaga
    Hapoel Beer Szewa
    Dundalk FC

    Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off Ligi Mistrzów:
    • Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
    • Łudogorec Razgrad (Bułgaria)
    • FC Kopenhaga (Dania)
    • Hapoel Beer Szewa (Izrael)
    • Dundalk FC (Irlandia)


    Losowanie 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbędzie się 5 sierpnia w Nyonie o godzinie 12:00. Pierwsze mecze rozegrane zostaną 16-17 sierpnia a rewanże 23-24 sierpnia.

    Wszystkie podejścia polskich drużyn do Ligi Mistrzów [PRZEGLĄD]



    Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama