Sport

    Mistrzostwa Europy w siatkówce 2017. Znamy terminarz

    Mistrzostwa Europy w siatkówce 2017. Znamy terminarz

    KM

    Dziennik Bałtycki

    Aktualizacja:

    Dziennik Bałtycki

    Mistrzostwa Europy w siatkówce 2017. Znamy terminarz
    Poznaliśmy dokładny terminarz mistrzostw Europy w siatkówce, które na przełomie sierpnia i września odbędą się w Polsce, w tym w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.
    Mistrzostwa Europy w siatkówce 2017. Znamy terminarz
    Faza grupowa mistrzostw Europy zostanie rozegrana w dniach 24-28 sierpnia w czterech miastach: Gdańsku (grupa A z Polską), Szczecinie (grupa B), Krakowie (grupa C) i Katowicach (grupa D). Mecz i ceremonia otwarcia odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie.

    30 sierpnia, po dniu przerwy, w Krakowie i Katowicach rozegrane zostaną spotkania barażowe pomiędzy drużynami z drugich i trzecich miejsc, odpowiednio w grupach A i C oraz B i D. Zwycięzcy tych meczów zmierzą się z najlepszymi zespołami fazy grupowej w ćwierćfinałach, które także odbędą się w Krakowie i Katowicach, 31 sierpnia.

    Faza finałowa rozegra się w krakowskiej Tauron Arenie. W sobotę 2 września odbędą się spotkania półfinałowe, a dzień później mecze o medale mistrzostw Starego Kontynentu. Godziny spotkań w ciągu całego turnieju są ustalone na 17:30 i 20:30. Na tę późniejszą godzinę zaplanowane są wszystkie mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej.

    Dziś o godz. 12 do sprzedaży wprowadzona została kolejna pula biletów na mecze fazy finałowej. Szczegóły na eBilet.pl.

    Terminarz mistrzostw Europy 2017 w siatkówce:



    FAZA GRUPOWA:


    Grupa A (Gdańsk):
    Czwartek, 24.08: 17.30 Finlandia - Estonia, 20.30 Polska - Serbia (PGE Narodowy)
    Sobota, 26.08: 17.30 Serbia - Estonia, 20.30 Polska - Finlandia
    Poniedziałek, 28.08: 17.30 Finlandia - Serbia, 20.30 Polska - Estonia

    Grupa B (Szczecin):
    Piątek, 25.08: 17.30 Słowacja - Czechy, 20.30 Niemcy - Włochy
    Niedziela, 27.08: 17.30 Włochy - Słowacja, 20.30 Niemcy - Czechy
    Poniedziałek, 28.08: 17.30 Słowacja - Niemcy, 20.30 Czechy - Włochy

    Grupa C (Kraków):
    Czwartek, 24.08: 17.30 Bułgaria - Rosja, 20.30 Słowenia - Hiszpania
    Sobota, 26.08: 17.30 Rosja - Słowenia, 20.30 Bułgaria - Hiszpania
    Poniedziałek, 28.08: 17.30 Słowenia - Bułgaria, 20.30 Hiszpania - Rosja

    Grupa D (Katowice):

    Piątek, 25.08: 17.30 Holandia - Turcja, 20.30 Belgia - Francja
    Niedziela, 27.08: 17.30 Belgia - Turcja, 20.30 Francja - Holandia
    Poniedziałek, 28.08: 17.30 Holandia - Belgia, 20.30 Turcja - Francja

    FAZA PUCHAROWA:

    Baraże (Kraków, Katowice): Środa, 30 sierpnia

    Ćwierćfinały (Kraków, Katowice): Czwartek, 31.08

    Półfinały (Kraków): Sobota, 02.09

    Mecz o 3. miejsce i finał (Kraków): 03.09

    Karol Kłos: Koledzy z ZAKSY wypowiadają się o De Giorgim w samych superlatywach. Mam nadzieję, że będzie mi dane przekonać się o tym, jak się z nim pracuje


    Agencja TVN/x-news


    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama