Sport

    Plaża Open w Rybniku. W niedzielę finały [WYNIKI]

    Plaża Open w Rybniku. W niedzielę finały [WYNIKI]

    Tomasz Kuczyński, materiały prasowe

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Plaża Open, Rybnik 2016.

    Plaża Open, Rybnik 2016. ©Materiały prasowe

    W sobotę na kąpielisku „Ruda” w Rybniku rozpoczął się turniej główny Plaża Open. Po całym dniu zmagań udało się wyłonić sześć najlepszych par w turnieju żeńskim i męskim, które w niedzielę będą rywalizowały o medale drugiego turnieju cyklu.
    Plaża Open, Rybnik 2016.

    Plaża Open, Rybnik 2016. ©Materiały prasowe

    - Cieszy nas nasza poziom, jaki reprezentujemy, szczególnie że gramy razem po raz pierwszy. Tym bardziej, że obie jesteśmy zawodniczkami broniącymi – powiedziała po awansie do półfinału Magdalena Saad.- Fantastycznie gra mi się z Kasią, gdyż reprezentuje „moją” siatkówkę. Jest ambitna i walczy o każdą piłkę do końca – tak właśnie powinno się grać w siatkówkę.

    W drugim półfinale zagra Aleksandra Zdon i Agnieszka Wołoszyn. - Mam nadzieję, że uda mi się z Kasią dojść do finału, gdyż ona od początku sezonu zawsze jest pierwsza – dodała Saad.

    W turnieju mężczyzn pewni gry półfinale po sobotnich zmaganiach są Adam Parcej z Bartłomiejem Dzikowiczem oraz Bartłomiej Kiernoz i Bartek Malec. Rywala półfinałowego dla tych drugich wyłoni spotkanie między Wojciechem Włodarczykiem i Kamilem Kwasowskim a braćmi Andrys.

    Niedzielne zmagania rozpoczną się od ćwierćfinałami o godzinie 9.00. Na finałowy dzień zaplanowano również Mecz Gwiazd, warsztaty siatkarskie z Marcinem Prusem oraz turniej Vyleyballon.

    O godzinie 14:00 w TVP Sport rozpocznie się transmisja pojedynków finałowych.

    PROGRAM (10.07, niedziela)

    9.00 Ćwierćfinały kobiet
    10.00 Ćwierćfinały mężczyzn
    12.00 Mecz Gwiazd
    14.00 Finał kobiet
    15.00 Finał mężczyzn

    WYNIKI

    TURNIEJ MĘZCZYZN:

    Runda pierwsza – lewa strona:
    1. Dzikowicz/Parcej – Kapuśniak/Macura 2:0 (21:19, 21:18)
    2. Zdybek/Lewandowski – Łysikowski/Lech 0:2 (15:21, 16:21)
    3. Suliński/Kuźniak – Włodarczyk/Kwasowski 0:2 (16:21, 15:21)
    4. Kujawski/Adamski – Zarankiewicz/Chiniewicz 0:2 (17:21, 10:21)
    5. Andrys/Andrys – Kaszewiak/Paszkowski 2:0 (21:18, 21:17)
    6. Maluchnik/Tomczak – Lewicki/Maziarek 2:0 (21:16, 21:14)
    7. Manios/Felisiak – Piwowarczyk/Paszkowski 2:0 (21:9, 21:12)
    8. Gregorowicz/Kańczok – Kiernoz/Malec 0:2 (12:21, 14:21)

    Runda druga – lewa strona:
    9. Dzikowicz/Parcej - Łysikowski/Lech 2:0 (21:17, 21:14)
    10. Włodarczyk/Kwasowski - Zarankiewicz/Chiniewicz 2:1 (19:21, 21:14, 15:12)
    11. Andrys/Andrys - Maluchnik/Tomczak 2:0 (21:19, 21:14)
    12. Manios/Felisiak - Kiernoz/Malec 0:2 (17:21, 19:21)

    Runda pierwsza – prawa strona:
    13. Gregorowicz/Kańczok – Piwowarczyk/Paszkowski 2:1 (16:21, 26:24, 15:9)
    14. Lewicki/ Maziarek – Kaszewiak/Paszkowski 2:1 (21:15, 18:21, 15:6)
    15. Kujawski/Adamski - Suliński/Kuźniak 2:0 (21:18, 21:13)
    16. Zdybek/Lewandowski – Kapuśniak/Macura 2:0 (24:22, 21:16)

    Runda druga – prawa strona:
    17. Gregorowicz/Kańczok – Zarankiewicz/Chiniewicz 2:0 (21:16, 22:20)
    18. Lewicki/Maziarek – Łysikowski/Lech 0:2 (26:28, 15:21)
    19. Kujawski/Adamski – Manios/Felisiak 0:2 (14:21, 16:21)
    20. Zdybek/Lewandowski – Maluchnik/Tomczak 2:0 (23:21, 21:15)

    Runda trzecia - lewa strona:
    21. Dzikowicz/Parcej – Włodarczyk/Kwasowski 2:0 (21:19, 21:13)
    22. Andrys/Andrys – Kiernoz/Malec 1:2 (21:19, 13:21, 15:17)

    Runda trzecia – prawa strona:
    23. Gregorowicz/Kańczok – Łysikowski/Lech 1:2 (19:21, 21:18, 14:16)
    24. Manios/Felisiak – Zdybek/Lewandowsk 2:1 (26:24, 13:21, 15:12)

    TURNIEJ KOBIET:

    Runda pierwsza – lewa strona drabinki:
    1. Kociołek/Saad – Zięba/Makaruk 2:0 (21:7, 21:13)
    2. Legieta/Kosobucka – Rapacz-Matras/Szychowska 0:2 (17:21, 13:21)
    3. Dzwonnik/Pniok – Tokaraska/Świstek 0:2 (7:21, 9:21)
    4. Kłoda/Gorzka – Gruszczyńska/Adamek 2:0 (21:16, 21:14)
    5. Zdon/Wołoszyn – Bałdys/Gryma 2:0 (21:14, 21:16)
    6. Adamska/Karasiewicz – Balcerowicz/Balcerowicz 0:2 (15:21, 17:21)
    7. Soja/Szajer – Kirszenstein/Chyła 2:0 (21:15, 21:16)
    8. Sulej/Pakuła – Tomala/Gruczek 0:2 (15:21, 18:21)

    Runda druga – lewa strona drabinki:
    9. Kociołek/Saad - Rapacz-Matras/Szychowska 2:0 (21:15, 21:14)
    10. Tokaraska/Świstek - Kłoda/Gorzka 1:2 (13:21, 21:14, 11:15)
    11. Zdon/Wołoszyn - Balcerowicz/Balcerowicz 2:1 (19:21, 21:14, 15:10)
    12. Soja/Szajer – Tomala/Gruczek 0:2 (12:21, 17:21)

    Runda pierwsza – prawa strona:
    13. Sulej/Pakuła - Kirszenstein/Chyła 0:2 (15:21, 18:21)
    14. Adamska/Karasiewicz – Bałdys/Gryma 0:2 (19:21, 11:21)
    15. Gruszczyńska/Adamek – Dzwonnik/Pniok 2:0 (21:9, 21:13)
    16. Legieta/Kosobucka – Zięba/Makaruk 0:2 (18:21, 19:21)

    Runda druga – prawa strona:
    17. Kirszenstein/Chyła – Tokarska/Świstek 1:2 (17:21, 21:17, 7:15)
    18. Bałdys/Gryma – Rapacz-Matras/Szychowska 2:0 (27:25, 21:19)
    19. Gruszczyńska/Adamek – Soja/Szajer 1:2 (5:21, 21:19, 11:15)
    20. Zięba/Makaruk – Balcerwicz/Balcerowicz 1:2 (22:24, 21:15, 14:16)

    Runda trzecia – lewa strona:
    21. Kociołek/Saad – Kłoda/Gorzka 2:1 (21:14, 25:27, 15:9)
    22. Zdon/Wołoszyn - Tomala/Gruczek 2:0 (21:19, 21:17)

    Runda trzecia – prawa strona:
    23. Tokarska/Świstek – Bałdys/Gryma 2:1 (21:14, 12:21, 15:10)
    24. Gruszczyńska/Adamek - Balcerwicz/Balcerowicz 2:0 (21:13, 21:18)

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama