Polska - Korea Płd. 3:2 ZDJĘCIA KIBICÓW Aż 53 129 widzów na Stadionie Śląskim fetowało zwycięstwo w Kotle Czarownic

Polska - Korea Płd. na Stadionie Śląskim: tak kibice dopingowali reprezentację Polski Arkadiusz Gola
Polska - Korea Płd. 3:2 ZDJĘCIA KIBICÓW na Stadionie Śląskim. Reprezentacja Polski po ponad ośmiu latach przerwy wróciła na Stadion Śląski. Na meczu Polska - Korea Płd. Kocioł Czarownic wypełnił się kompletem publiczności. Na chorzowskim gigancie zasiadło ponad 53 129 widzów. Fani ubrani byli w biało-czerwone barwy. Niektórzy dość fantazyjne. Zobaczcie zdjęcia kibiców na Stadionie Śląskim.

Polska Korea 3:2 KIBICE SZCZĘŚLIWI

TRENER ADAM NAWAŁKA CHWALI KIBICÓW I MURAWĘ STADIONU ŚLĄSKIEGO

Stadion Śląski czyli imponujący „Kocioł Czarownic” wypełnił się przed meczem dość sprawnie i szybko zaczął żyć jak za dawnych lat, owacyjnie - krzykiem kibiców - witając wychodzących na murawę Biało-Czerwonych. Ponad 53.000 widzów na towarzyskim meczu nie stanowi przecież dla nich widoku powszedniego.

Gdy pierwsza połowa meczu Polska - Korea nan Stadionie Śląskim kończyła się wynikiem 2:0, wydawało się, że już wszystko jest jasne. Ale prawdziwe emocje zaczęły się w drugiej połowie.

Chaos, jaki zaczął dominować w drugiej połowie, zwłaszcza w jej końcówce, trenera Nawałkę wyraźnie irytował. Kolejnym piłkarzom mocno się obrywało zza linii bocznej, ale najwięcej uwag otrzymał Teodorczyk.

Ręczne sterowanie niewiele jednak zmieniało, a goście widząc bałagan w szykach Polaków przeprowadzili akcje, które dały im remis!

Ostatnie słowo należało jednak do Piotra Zielińskiego, który uratował kolegów przed wielką awanturą w szatni.

Kibice odetchnęli z ulgą i zaczęła się zabawa. Polska wygrała z Koreą 3:2 w Kotle Czarownic.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na nowym Stadionie Śląskim był dla kibiców piłki nożnej niezapomnianym przeżyciem

Stadion Śląski znów w grze! Mecz Polska - Korea Południowa b...