Sport

    Ważne
    WTA Katowice Open 2016: Dziś grała Paula Kania [WYNIKI...

    WTA Katowice Open 2016: Dziś grała Paula Kania [WYNIKI PONIEDZIAŁKU]

    Tomasz Kuczyński

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Paula Kania reprezentuje barwy Górnika Bytom.

    Paula Kania reprezentuje barwy Górnika Bytom. ©Beck Diefenbach

    W poniedziałek zaczyna się turniej główny WTA Katowice Open 2016. Początek gier o godz. 13.
    Paula Kania reprezentuje barwy Górnika Bytom.

    Paula Kania reprezentuje barwy Górnika Bytom. ©Beck Diefenbach

    Z turnieju z powodu kontuzji wycofała się Agnieszka Radwańska. Zagrają więc dwie Polki – Paula Kania i Magda Linette, ale w poniedziałek jeszcze ich nie zobaczymy w grze pojedynczej.

    Sosnowiczanka Kania wystąpiła dziś w deblu w parze z Marią Irigoyen z Argentyny, z którą w turniejach w Monterrey i Acapulco dotarły do półfinałów. Ich rywalkami były Karin Knapp z Włoch i Marina Erakovic – Chorwatka reprezentująca Nową Zelandię. Polsko- argentyński debel przegrał 4:6, 3:6.

    Kania w singla zagra z zawodniczką z kwalifikacji Viktoriją Golubic ze Szwajcarii.

    O godzinie 18 w hali Spodka odbędzie się uroczystość otwarcia turnieju.

    Od poniedziałku do czwartku, 4-7 kwietnia, bilety są po 70 i 35 zł (ulgowe 30 i 20 zł). Na piątek 8 kwietnia kosztują 120 i 65 zł (ulgowe 50 i 30 zł). W sobotę i niedzielę, 9-10 kwietnia, rozegrane będą półfinały i finały - ceny to 140 i 90 zł (ulgowe 60 i 40 zł).

    Wyniki poniedziałku 4 kwietnia

    Spodek

    Godz. 13: Jelizawieta Kuliczkowa (Rosja) – Wiera Łapko (Białoruś) 7:6 (4), 6:0
    Następnie: Łesia Curenko (Ukraina, nr 6) - Stefanie Voegele (Szwajcaria) 4:6, 0:6

    Godz. 18: Uroczystość otwarcia

    Godz. 18.30: Kristina Pliskova (Czechy) - Heather Watson (Wielka Brytania) 6:2, 3:6, 6:4
    Następnie: Donna Vekić (Chorwacja) – Kirsten Flipkens (Belgia, nr 9) 1:6, 4:6

    Kort w MCK

    Godz. 13 – Paula Kania (Polska) i Maria Irigoyen (Argentyna) - Karin Knapp (Włochy) i Marina Erakovic (Nowa Zelandia) 4:6, 3:6
    Następnie – Andrea Mitu (Rumunia) – Romina Oprandi (Szwajcaria) 4:6, 6:2, 7:5

    Nie przed godz. 16: Stephanie Foretz (Francja) i Amandine Hesse (Francja) – Wiera Łapko (Białoruś) i Aleksandra Sasnowicz (Białoruś) 6:1, 5:7, 10:7

    Następnie: Mandy Minella (Luksemburg) i Renata Voracova (Czechy) – Oksana Kałasznikowa (Gruzja) i Demi Schuurs (Holandia) 2:6, 3:6

    *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
    *Koniec papierowych biletów KZK GOP. A gdzie są czytniki kart ŚKUP?
    *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
    *Mechanik płakał jak naprawiał ZOBACZ, JAK NIE NALEŻY NAPRAWIAĆ AUT
    *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama