Sport

    Ważne
    Wydarzenia sportowe 10-12.3.2017 Sport na weekend: mecze,...

    Wydarzenia sportowe 10-12.3.2017 Sport na weekend: mecze, zawody

    Tomasz Kuczyński

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Wydarzenia sportowe 10-12 marca 2017:PlusLiga GKS Katowice - Cuprum Lubin (sob. 17).
    1/3
    przejdź do galerii

    Wydarzenia sportowe 10-12 marca 2017:
    PlusLiga GKS Katowice - Cuprum Lubin (sob. 17).

    Oto kalendarz sportowych wydarzeń w naszym regionie i z udziałem naszych drużyn na weekend 10-12 marca. Zobacz, co dzieje się w sporcie, gdzie są zawody sportowe? Sportowy weekend z meczami, biegami i zawodami sportowymi.
    Piłka nożna

    Ekstraklasa Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk (sob. 18).

    I liga GKS Katowice - Stomil Olsztyn (piąt. 20.45), GKS Tychy - MKS Kluczbork (sob. 16), Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów (sob. 18).

    II liga ROW Rybnik - Olimpia Zambrów (piąt. 18).

    Siatkówka

    PlusLiga BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia (sob.
    15), AZS Częstochowa - Espadon Szczecin (sob. 17), GKS Katowice - Cuprum Lubin (sob. 17), MKS Będzin - Onico AZS Politechnika Warszawska (sob. 18), Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom (pon. 18).

    Orlen Liga Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła (piąt. 18), BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów (niedz. 18).

    Hokej na lodzie

    PHL Polonia Bytom - GKS Tychy, półfinał play off (sob. 18, niedz. 18).

    I liga Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec, finał play off (sob. 19, niedz. 19).

    Karate

    Mistrzostwa Polski Południowej Oyama PFK oraz Puchar Polski Oyama PFK Memoriał Soshu Shigieru Oyamy (hala MORiS-u Chorzów ul. Dąbrowskiego, sob. od 10.45).


    Nasi na wyjazdach

    Piłka nożna.

    Ekstraklasa Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (piąt. 18.10).

    I liga Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze (sob. 17), Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec (sob. 17.45).

    II liga Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa (sob. 15), Radomiak Radom - Rozwój Katowice (sob. 17), GKS Bełchatów - Polonia Bytom (sob. 17).

    Futsal

    Ekstraklasa Red Devils Chojnice - Piast Gliwice (sob. 18), Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice (sob. 18), Pogoń 04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała (niedz. 13), AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów (pon. 20).

    Koszykówka

    Polska Liga Koszykówki Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza (niedz. 12.40).

    Basket Liga Kobiet Ślęza Wrocław - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (niedz. 18).

    Imprezy dla wszystkich

    * Sportowy Dzień Kobiet, zawody strzeleckie z broni pneumatycznej (strzelnica MOSiR Piekary Śląskie,

    ul. Olimpijska, sob. 10).

    * 46. Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF (Park Zielona w Dąbrowie Górniczej, niedz. od 11, zapisy w biurze zawodów 9.30-10.45, uczestnictwo jest bezpłatne).

    * V Bieg Wiosenny (Park Śląski, start obok Hali Wystaw Kapelusz, niedz. od 11).

    * Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Gosi Kaczmarczyk (hala Kompleksu Sportowego Michał w Siemianowicach, ul. Orzeszkowej, niedz. od 9).

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      blaszk pynko w szwach

      Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

      na bukowyj bezma mo być dzis zaRombisto fRekwencyja :2699 dziwokow:):):)

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama