City Trail Katowice: 466 biegaczy na mecie...

  City Trail Katowice: 466 biegaczy na mecie [ZDJĘCIA, WYNIKI]

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  City Trail Katowice 29 stycznia 2017
  1/11
  przejdź do galerii

  City Trail Katowice 29 stycznia 2017 ©Mat. Prasowe

  Czwarty bieg czwartej edycji przełajowego cyklu CITY TRAIL Katowice odbył się w niedzielę w Katowicach. Na mecie najszybszy był Szymon Kotyla, wśród pań – Sylwia Ślęzak. W sumie w biegu głównym wystartowało 466 osób.
  Bieg City Trail w Katowicach to wydarzenie cykliczne. Aktualnie trwa czwarta edycja imprezy. Tradycyjnie uczestnicy pokonali 5 km trasę w rejonie stawów Barbara i Janina w Giszowcu. Na mecie najszybszy był Szymon Kotyla z czasem 16:42. Drugą lokatę wywalczył Tomasz Kawik (16:53), a trzeci był Mateusz Włostowski (17:06).

  Wśród pań najlepsza była Sylwia Ślęzak, która dobiegła na metęr z czasem 18:57. Drugą lokatę wywalczyła Agnieszka Gortel-Maciuk (19:31), a trzecia była Michalina Mendecka (19:34).

  W cyklu City Trail Junior – czyli biegu dla dzieci – wzięło udział ponad 80 młodych biegaczy.

  Kolejne – piąte już zawody City Trail Katowice odbędą się 26 lutego. Ostatni bieg w edycji zaplanowany jest na 19 marca. Imprezy odbywają się zawsze na tej samej trasie – nad stawami Janina i Barbara. Zawodnicy, którzy ukończą co najmniej cztery z sześciu biegów otrzymają pamiątkowy medal, a najlepsi będą dodatkowo nagrodzeni.
  Zobacz galerię
  Cykl CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden odbywa się - poza Katowicami - także w dziewięciu innych miastach: Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl

   Gry On Line - Zagraj Reklama