Katowice: w czwartek letni bieg City Trail 2017 nad stawami...

  Katowice: w czwartek letni bieg City Trail 2017 nad stawami Barbara i Janina ZDJĘCIA

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  City Trail 2017 nad stawami Barbara i Janina
  1/7
  przejdź do galerii

  City Trail 2017 nad stawami Barbara i Janina ©Mat. Prasowe

  W czwartek w Katowicach odbędzie się letnia edycja City Trail onTour. Impreza obejmie dziesięć miast i dziesięć biegów. Potrwa dwa tygodnie.
  Lublin, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu City Trail. Biegi rozgrywane są w dni powszednie – w godzinach popołudniowych. Katowicka impreza zaplanowana jest na 27 lipca nad stawami Janina i Barbara.

  Zapisy na bieg przez internet już się zakończyły, ale co ważne zapisać będzie się można również w dniu imprezy.
  Jak dotąd do katowickiego biegu zgłoszono 364 dorosłych i 73 dzieci. Opłata startowa za jeden bieg to 29 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 39 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 7,5 lub 10 zł.

  Start biegu głównego na 5 km odbędzie się o godz. 19. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km.

  Cykl CITY TRAIL onTour jest zapowiedzią jesienno-zimowej edycji – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, która w Katowicach rozpocznie się 8 października 2017 i potrwa do 4 marca 2018.

  Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sport dla Każdego. Zawody dla dzieci i młodzieży są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

  Tarnowskie Góry. Zabytkowa Kopalnia Srebra wpisana na listę UNESCO [REPORTAŻ DZ]


  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl

   Gry On Line - Zagraj Reklama