GKS Tychy - Bytovia 1:0 ZDJĘCIA KIBICÓW Tyszanie mieli powody do radości

Kibice GKS Tychy
Kibice GKS Tychy Lucyna Nenow / Polska Press
GKS Tychy pokonał dotychczasowego lidera Nice 1. Ligi Bytovię 1:0, więc nic dziwnego, że kibice gospodarzy mieli powody do radości. Na rozgrywany w sobotnie popołudnie spotkaniu zjawiło się 4320 widzów, a więc nieco mniej niż na pierwszym meczu w Tychach w tym sezonie, ale na frekwencję z pewnością wpływ miała telewizyjna transmisja. Zobaczcie zdjęcia kibiców ze stadionu w Tychach.

Na Stadionie Miejskim przez całe 90 minut rozbrzmiewał głośny doping dla drużyny Jurija Ształowa, który z pewnością pomógł jej w odniesieniu trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Tyszanie plasują się w czołówce Nice 1. Ligi zajmując najwyższe miejsce spośród zespołów z województwa śląskiego.

Mecz w Tychach oglądali byli reprezentanci Polski - dyrektor sportowy Termaliki Marcin Baszczyński i menedżer piłkarski Grzegorz Rasiak. W II połowie usiedli nawet razem, ale nie chcieli zdradzić kogo obserwowali na Stadionie Miejskim. Obaj zresztą opuścili stadion tuż przed końcem spotkania.