Znamy terminarz I ligi. Pierwsza kolejka bez derbów

    Znamy terminarz I ligi. Pierwsza kolejka bez derbów

    Zdjęcie autora materiału

    Tomasz Szymczyk

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Znamy terminarz I ligi. Pierwsza kolejka bez derbów
    Polski Związek Piłki Nożnej rozlosował terminarz Nice I ligi w sezonie 2017/2018. Chociaż nie brakuje w tych rozgrywkach drużyn z naszego województwa (jest ich sześć - Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowa, GKS Katowice, GKS Tychy, Ruch Chorzów, Podbeskidzie Bielsko-Biała), to na pierwsze derby województwa śląskiego kibice poczekać będą musieli do czwartej kolejki, kiedy to częstochowianie podejmować będą katowicką „Gieksę".
    Znamy terminarz I ligi. Pierwsza kolejka bez derbów
    1. kolejka - 29-30 lipca 2017 r.:
    Puszcza Niepołomice - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Raków Częstochowa - Miedź Legnica
    GKS Katowice - Pogoń Siedlce

    Odra Opole - Górnik Łęczna
    Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
    Wigry Suwałki - GKS Tychy
    Stal Mielec - Ruch Chorzów
    Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Drutex-Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn

    2. kolejka - 5-6 sierpnia 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Stomil Olsztyn
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Drutex-Bytovia Bytów
    Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
    GKS Tychy - Stal Mielec

    Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
    Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
    Pogoń Siedlce - Odra Opole
    Miedź Legnica - GKS Katowice
    Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa


    3. kolejka - 12-13 sierpnia 2017 r.:
    Raków Częstochowa - Chojniczanka 1930 Chojnice
    GKS Katowice - Puszcza Niepołomice

    Odra Opole - Miedź Legnica
    Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
    Wigry Suwałki - Górnik Łęczna
    Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
    Chrobry Głogów - GKS Tychy
    Drutex-Bytovia Bytów - Ruch Chorzów
    Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała


    4. kolejka - 19-20 sierpnia 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
    GKS Tychy - Drutex-Bytovia Bytów

    Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
    Górnik Łęczna - Stal Mielec
    Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
    Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
    Puszcza Niepołomice - Odra Opole
    Raków Częstochowa - GKS Katowice

    5. kolejka - 23 sierpnia 2017 r.:
    GKS Katowice - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Odra Opole - Raków Częstochowa
    Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice

    Wigry Suwałki - Miedź Legnica
    Stal Mielec - Pogoń Siedlce
    Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
    Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
    Stomil Olsztyn - GKS Tychy
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów


    6.kolejka - 26-27 sierpnia 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Ruch Chorzów
    GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
    Górnik Łęczna - Drutex-Bytovia Bytów
    Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
    Miedź Legnica - Stal Mielec
    Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
    Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
    GKS Katowice - Odra Opole


    7.kolejka - 2-3 września 2017 r.:
    Odra Opole - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
    Wigry Suwałki - Raków Częstochowa

    Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
    Chrobry Głogów - Miedź Legnica
    Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
    Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
    Ruch Chorzów - GKS Tychy

    8. kolejka - 9-10 września 2017 r.
    Chojniczanka 1930 Chojnice - GKS Tychy
    Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów
    Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
    Miedź Legnica - Drutex-Bytovia Bytów
    Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
    Raków Częstochowa - Stal Mielec
    GKS Katowice - Wigry Suwałki
    Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec


    9. kolejka - 16-17 września 2017 r.:
    Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Wigry Suwałki - Odra Opole
    Stal Mielec - GKS Katowice
    Chrobry Głogów - Raków Częstochowa

    Drutex-Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice
    Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce
    Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
    GKS Tychy - Olimpia Grudziądz

    10. kolejka - 23-24 września 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Olimpia Grudziądz
    Górnik Łęczna - GKS Tychy
    Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów
    Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
    Raków Częstochowa - Drutex-Bytovia Bytów
    GKS Katowice - Chrobry Głogów

    Odra Opole - Stal Mielec
    Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki

    11. kolejka - 30 września-1 października 2017 r.:
    Wigry Suwałki - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
    Chrobry Głogów - Odra Opole
    Drutex-Bytovia Bytów - GKS Katowice
    Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
    Ruch Chorzów - Miedź Legnica
    GKS Tychy - Pogoń Siedlce

    Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna

    12.kolejka - 7-8 października 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Górnik Łęczna
    Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
    Miedź Legnica - GKS Tychy
    Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów
    Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    GKS Katowice - Stomil Olsztyn

    Odra Opole - Drutex-Bytovia Bytów
    Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
    Wigry Suwałki - Stal Mielec

    13. kolejka - 14-15 października 2017 r.:
    Stal Mielec - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
    Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
    Stomil Olsztyn - Odra Opole
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
    Ruch Chorzów - Raków Częstochowa
    GKS Tychy - Puszcza Niepołomice

    Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
    Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce

    14. kolejka - 21-22 października 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Pogoń Siedlce
    Miedź Legnica - Górnik Łęczna
    Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz
    Raków Częstochowa - GKS Tychy
    GKS Katowice - Ruch Chorzów
    Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn

    Wigry Suwałki - Drutex-Bytovia Bytów
    Stal Mielec - Chrobry Głogów

    15. kolejka - 28-29 października 2017 r.:
    Chrobry Głogów - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Drutex-Bytovia Bytów - Stal Mielec
    Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
    Ruch Chorzów - Odra Opole
    GKS Tychy - GKS Katowice
    Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa

    Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
    Pogoń Siedlce - Miedź Legnica

    16. kolejka - 4-5 listopada 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Miedź Legnica
    Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce
    Raków Częstochowa - Górnik Łęczna
    GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
    Odra Opole - GKS Tychy
    Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów
    Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Stal Mielec - Stomil Olsztyn
    Chrobry Głogów - Drutex-Bytovia Bytów

    17. kolejka - 11-12 listopada 2017 r.:
    Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
    Ruch Chorzów - Wigry Suwałki
    GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

    Olimpia Grudziądz - Odra Opole
    Górnik Łęczna - GKS Katowice
    Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa

    Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice

    18. kolejka - 18-19 listopada 2017 r.:
    Chojniczanka 1930 Chojnice - Puszcza Niepołomice
    Miedź Legnica - Raków Częstochowa
    Pogoń Siedlce - GKS Katowice

    Górnik Łęczna - Odra Opole
    Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
    GKS Tychy - Wigry Suwałki
    Ruch Chorzów - Stal Mielec
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów

    Stomil Olsztyn - Drutex-Bytovia Bytów

    19. kolejka - 25-26 listopada 2017 r.:
    Stomil Olsztyn - Chojniczanka 1930 Chojnice
    Drutex-Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Chrobry Głogów - Ruch Chorzów
    Stal Mielec - GKS Tychy

    Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
    Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna
    Odra Opole - Pogoń Siedlce
    GKS Katowice - Miedź Legnica
    Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice


    Runda wiosenna rozpocznie się 3 marca 2018 roku, zaś ostatnią kolejkę zaplanowano na 2 czerwca.

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      Oj Tomuś, Tomuś!

      kibic (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      Głupoty piszesz! Runda wiosenna zacznie się już w listopadzie 2017 bo 2 mecze tej rundy zostaną rozegrane awansem jeszcze jesienią. Dlatego co najwyżej można napisać że rozgrywki wiosenne...rozwiń całość

      Głupoty piszesz! Runda wiosenna zacznie się już w listopadzie 2017 bo 2 mecze tej rundy zostaną rozegrane awansem jeszcze jesienią. Dlatego co najwyżej można napisać że rozgrywki wiosenne (rozgrywki na wiosnę) rozpoczną się od... ale będzie to już 3 kolejka rundy wiosennej. Zrozumiał?zwiń

      Tabela 1. ligi

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do Ekstraklasy
      Baraż o utrzymanie w 1. lidze
      Spadek do 2. ligi
      Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
      1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
      2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
      3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
      4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
      5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
      6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
      7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
      8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
      9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
      10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
      11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
      12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
      13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
      14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
      15 Drutex-Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
      16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
      17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
      18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Gry On Line - Zagraj Reklama