GKS 1962 Jastrzębie pokonując Stal odniósł ósme zwycięstwo z rzędu! ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU

JACK
GKS 1962 Jastrzębie pokonując Stal odniósł ósme zwycięstwo z rzędu
GKS 1962 Jastrzębie pokonując Stal odniósł ósme zwycięstwo z rzędu Arkadiusz Kogut/GKS Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie pokonując Stal odniósł ósme zwycięstwo z rzędu! ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU Tym samym jastrzębska drużyna umocniła się w tabeli na pozycji lidera II ligi. Mają w tabeli 46 punktów - aż od 7 więcej od drugiego ŁKS Łódź.

GKS 1962 Jastrzębie pokonując w sobotę, 10 marca, Stal Stalową Wolę 2 : 1, odniósł ósme zwycięstwo z rzędu! ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU Tym samym jastrzębska drużyna umocniła się w tabeli na pozycji lidera II ligi. Mają w tabeli 46 punktów - aż od 7 więcej od drugiego ŁKS Łódź.

To się nazywa wspaniałe rozpoczęcie rundy wiosennej. Gole w zwycięskim meczu strzelali Daniel Szczepan i Kamil Szymura.
Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 38. minucie. Daniel Szczepan dobił piłkę, którą po rzucie wolnym bramkarz odbił na słupek.

W drugiej połowie goście wyrównali za sprawą trafienia Adriana Dziubińskiegom, ale ostatecznie to jastrzębianie schodzili z murawy jako zwycięzcy. Gol Szymury padł w 61 minucie - piłkarz wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego.