ww
ŁKS dzisiaj wygrywa po ciężkim meczu z Rozwojem Katowice 1:0. Piłkarze z ŁKS nie zachwycili ale co ważne, kolejne punkty zostają w Łodzi. Za to należą się drużynie brawa. ŁKS - Rozwój Katowice 1:0.

KONIEM MECZU!

95' Piotr Pyrdoł schodzi a wchodzi Damian Nowacki.
94' Bryła uderza nad bramką! Wciąż tylko 1:0 dla ŁKS.
93' Rzut karny dla ŁKS! Ręka w polu karnym.
5 minut doliczone przez sędziego
91' Kołba łapie piłkę po strzale.
90' Rzut wolny dla Rozwoju. Będzie groźnie.
88' Bryła uderza ale za wysoko. Potężna bomba szkoda tylko że niecelna.
86' Rzut rożny dla ŁKS, dośrodkowanie ale piłka wybita poza boisko.
85' Chyba piłkarze ŁKS opadają z sił. Goście częściej na połowie łodzian.
82' Pyciak otrzymuje żółtą kartkę
79' Szybka kontra gości, zagranie wzdłuż bramki ale nikt do niej nie doszedł. ŁKS rozpoczyna akcję.
79' Pieczara uderza ale piłka opuszcza plac gry.
78' Rzut wolny dla ŁKS na połowie gości.
76' uderzenie Piotra Pyrdoła z ostrego konta ale piłka w bocznej siatce.
75' ŁKS rusza z kontrą, zagranie prostopadłe w pole karne ale niecelne.
73' Już gramy, ale wciąż mało widać. Race też wciąż się palą. Pyciak wszedł za Rozmusa.
70' Mamy przerwę. Leży Rozmus. Został uderzony piłką w głowę. Race zapalone przez kibiców, nic nie widać, brak wiatru i siwy dym.
67'**Zmiana w ŁKS Radionow schodzi a za niego Pieczara. Radionow zagrał dziś bardzo słabo. 66' Sennie na trybunach i na boisku. Mniej ciekawy fragment meczu. 65' Żółta kartka dla Piotra Pyrdoła. 64' Rzut wolny dla Rozwoju. Faulował Bryła. 62' Ładna akcja Rozwoju ale na szczęście po strzale piłka poszybowała nad poprzeczką. 59' Piłka wychodzi na rzut rożny, dośrodkowanie ale ŁKS wybija. 58' Rzut wolny dl Rozwoju Katowice. 57' Strzał na bramkę ŁKS ale Kołba łapie. 55' Kostyrka uderza ale blokują strzał goście, próbował jeszcze Radionow ale nic z tego. Rozwój wychodzi z akcją. 53' Pyrdoł dośrodkowuje i minimalnie miją się z nią Radionow. Od bramki Rozwój. 52' Widejko wrzuca w pole karne do Radionowa, ten podał do Kostyrki, ale podanie zbyt lekkie. Rzut rożny dla ŁKS 49' ŁKS od początku z animuszem atakuje gości. Rzut wolny dla ŁKS. 46' ** Już trwa II połowa. ŁKS PROWADZI 1:0

KONIEC I POŁOWY
Na obiekcie ŁKS dzisiaj ponad 5000 kibiców.

46' Radionow dziecinnie traci piłkę ale na szczęście Guzik zatrzymał groźną kontrę gości. Kiepskie zagranie Radionowa.
45' Znakomicie gra dzisiaj Przemysław Kocot, naszym zdaniem najlepszy dziś na placu gry.
44' Kocot dośrodkowuje ale bramkarz gości łapie.
39' Tym razem rzut rożny dla ŁKS. Złe dośrodkowanie Widejki.
37' Rzut wolny dla ŁKS. Widejko wrzuca ale bramkarz gości piąstkuje.
35' Wrzutka w pole karne ŁKS, bardzo niebezpiecznie piłka przeleciała ale nie było nikogo z zawodników gości aby zamknąć akcję.
34' Patryk Bryła uderza z 16 metra ale delikatnie za wysoko. Ładna akcja Patryka. Brawo.
31' Rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowanie w pole karne gości ale zbyt lekkie.
29' Radionow uderza z 20 metra ale niecelnie.
26' Radionow dostał piłkę w pole karnym, napastnik dośrodkowuje ale piłka wybita na aut. ŁKS atakuje.
24' Pyrdoł teraz ładnie zatańczył w polu karnym gości ale nie dał rady się przedrzeć. ŁKS wciąż przy piłce.
21' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale Rozwandowicz głową wybija.
19' Uderzenie Przemysława Kocota z dystansu prawą nogą ale wysoko nad poprzeczką.

15' GOOOOOOOOOOOOOOL dla ŁKS!

Szybka kontra Łódzkiego Klubu Sportowego, Bryła zagrywa do Zagdańskiego a ten pakuje piłkę do siatki! Pierwsza akcja ŁKS i mamy bramkę, 100-procentowa skuteczność :)

12' Ależ kolejna akcja gości ze Śląska, Kołba minął się z piłką, teraz ŁKS miał dużo szczęścia że ta piłka nie wpadła do siatki. Łodzianie wciąż śpią. Miejmy nadzieję że ŁKS zacznie już za chwilę grać lepiej.
11' Kolejny strzał piłkarza z Katowic, na szczęście lekko i Kołba łapie bez problemu.
10' Groźny strzał gości. Piłka wybita na rzut rożny dla drużyny z Katowic. Wrzutka w pole karne, dużo chaosu ale łodzianie wybijają. Od początku ŁKS nie może wyjść z własnej połowy.
7' Widejko fauluje, sędzia upomina go słowną reprymendą. Rzut wolny dla Rozwoju.
5' Niemrawy początek ŁKS. Goście z Katowic wyglądają od pierwszych minut lepiej, grają agresywniej.
4' Drużynę gości trenuje doskonale znany w Łodzi Marek Koniarek.
2' Rzut rożny dla gości ale ŁKS wybija.
1' Zaczynamy! Do boju ŁKS!

13.45 - Już za 15 minut zaczynamy.

SKŁAD ŁKS:

Dzisiaj do składu łodzian wraca ich najlepszy strzelec Radionow. Po ciężkiej kontuzji wraca także Rafał Kujawa. Miejmy nadzieję że łodzianie będą kontynuować zwycięską passę i dopiszą sobie kolejne trzy punkty. Najważniejsze aby nie tracić dystansu do czołówki.

ŁKS - ROZWÓJ KATOWICE NA ŻYWO

Piłkarze GKS Bełchatów chcą zrobić wszystko, żeby zrehabilitować się za ostatnią wpadkę w Puławach, gdzie prowadzili 2:0, a przegrali 2:5. Okazja ku temu jest znakomita. O godz. 17 podejmują ostatni w tabeli Gryf Wejherowo. Jeśli nie wygrają, klub zwróci kibicom pieniądze za bilety.

W pozostałych meczach 16. kolejki: - sobota, godz. 13: Błękitni - MKS Kluczbork, GKS - ROW; godz. 14: Warta - Garbarnia; godz. 16.05: Wisła - Radomiak; niedziela - godz. 12: Znicz - Legionovia; godz. 13: Stal - Gwardia.

Materiał oryginalny: ŁKS vs ROZWÓJ KATOWICE NA ŻYWO. MECZ ŁKS ROZWÓJ KATOWICE 4.11 RELACJA LIVE. ŁKS - ROZWÓJ KATOWICE - Express Ilustrowany