Raków Częstochowa pokonał ROW 1964 Rybnik 2:1 [ZDJĘCIA]

Zdjęcie autora materiału

Szymon Kamczyk

Drużyna Raków Częstochowa pokonała ROW 1964 Rybnik 2:1
    1/43

Drużyna Raków Częstochowa pokonała ROW 1964 Rybnik 2:1 ©Szymon Kamczyk / Dziennik Zachodni

Na własnym boisku porażkę zaliczyli piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy przegrali w starciu z Rakowem Częstochową.
    Pierwszy mecz tej wiosny nie był szczęśliwy dla drużyny z Rybnika, choć początek meczu wskazywał na gospodarzy. Pierwszą bramkę meczu z rzutu karnego strzelił dla ROW-u Mariusz Zganiacz w 12. minucie meczu.

Niedługo później przyszło wyrównanie ze strony gości. W 26. minucie Peter Mazan świetnie dośrodkował, co wykorzystał Przemysław Oziębała, kierując piłkę do bramki głową. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W 62. minucie Rafał Figiel wykorzystał rzut karny, zdobywając dla gości drugą bramkę.

Komentarze (3)

słabo

kibic2 (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

na prawej obronie w rowie gra koles który sam kopie się po czole .w ataku koles o wzroscie koszykarza z brakiem kompletnym umiejętnosci piłkarskich ale wyróznia się czerwonymi butami to juz coś...rozwiń całość

na prawej obronie w rowie gra koles który sam kopie się po czole .w ataku koles o wzroscie koszykarza z brakiem kompletnym umiejętnosci piłkarskich ale wyróznia się czerwonymi butami to juz coś poziom żenujacy głownie za sprawa gospodarzy byłem na meczu ostatni raz no i ten tłum ludzi kto na to daje kase zaorac boisko a tych piłkarzy wygonic z miastapostawic na młodziez a nie na dziadkówzwiń

Trochę wstyd

kibic (gość)

To był 4 mecz ROW na wiosnę, trzeci na swoim boisku. Szkoda. Potem DZ zrobi konkurs na sportowca Rybnika, chociaż sport w R.. ma głęboko gdzieś.

Niesty przyszło nam grać z cwaniakami a nie z godnymi zawodnikami

Obserwatorka (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

Graliśmy z symulatorami a sędzia to typowy kalosz .. walka nie była wyrównana , nie podobała mi się . Row gdyby nie cwaniactwo bialasow miałby o wiele większe szanse na wygrana ... przecież ten...rozwiń całość

Graliśmy z symulatorami a sędzia to typowy kalosz .. walka nie była wyrównana , nie podobała mi się . Row gdyby nie cwaniactwo bialasow miałby o wiele większe szanse na wygrana ... przecież ten mecz co chwile bym przerywany przez Częstochowskich symulatorów i gdy row ciągnął pile to zaledwie pare Sekund później był gwizdek bo któryś z tamtych "umierał" na murawie .. parodia a nie mecz .zwiń