Ustalono terminarz II ligi 2017/18. Z kim grają śląskie...

    Ustalono terminarz II ligi 2017/18. Z kim grają śląskie kluby?

    Zdjęcie autora materiału

    Tomasz Szymczyk

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Ustalono terminarz II ligi 2017/18. Z kim grają śląskie kluby?

    ©Grzegorz Dembinski

    29 lipca rozpocznie się sezon 2017.2018 w II lidze piłkarskiej. Wśród osiemnastu drużyn trzy są z Górnego Śląska - to ROW Rybnik, Rozwój Katowice i beniaminek GKS Jastrzębie. W terminarzu uwzględniono innych beniaminków - Drwęcę-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie i Gwardię Koszalin, które na razie nie mają licencji na grę w tej klasie rozgrywkowej.
    Ustalono terminarz II ligi 2017/18. Z kim grają śląskie kluby?

    ©Grzegorz Dembinski

    1. kolejka - 29-30 lipca 2017 r.:
    Błękitni Stargard - GKS Bełchatów
    Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
    GKS Jastrzębie - MKS Kluczbork
    Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - ROW Rybnik
    Olimpia Elbląg - Legionovia-KZB Legionowo
    Warta Poznań - Rozwój Katowice
    Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom - Garbarnia Kraków

    2. kolejka - 5-6 sierpnia 2017 r.:
    GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
    Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice - Wisła Puławy
    Legionovia_KZB Legionowo - Warta Poznań
    ROW Rybnik - Olimpia Elbląg
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Gwardia Koszalin
    MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
    Gryf Wejherowo - GKS Jastrzębie
    Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola

    3. kolejka - 12-13 sierpnia 2017 r.:
    Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
    GKS Jastrzębie - Błękitni Stargard
    Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - MKS Kluczbork
    Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin
    Warta Poznań - ROW Rybnik
    Wisła Puławy - Legionovia-KZB Legionowo
    Radomiak Radom - Rozwój Katowice
    Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg

    4. kolejka - 19-20 sierpnia 2017 r.:
    GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
    Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków
    Legionovia-KZB Legionowo - Radomiak Radom
    ROW Rybnik - Wisła Puławy
    Gwardia Koszalin - Warta Poznań
    MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg
    Gryf Wejherowo - Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
    Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
    Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie

    5. kolejka - 23 sierpnia 2017 r.:
    GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów
    Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Błękitni Stargard
    Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo
    Warta Poznań - MKS Kluczbork
    Wisła Puławy - Gwardia Koszalin
    Radomiak Radom - ROW Rybnik
    Garbarnia Kraków - Legionovia-KZB Legionowo
    Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice

    6. kolejka - 26-27 sierpnia 2017 r.:
    GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
    Legionovia-KZB Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
    ROW Rybnik - Garbarnia Kraków
    Gwardia Koszalin - Radomiak Radom
    MKS Kluczbork - Wisła Puławy
    Gryf Wejherowo - Warta Poznań
    Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
    Stal Stalowa Wola - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków

    7. kolejka - 2-3 września 2017 r.:
    Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - GKS Jastrzębie
    Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
    Warta Poznań - Błękitni Stargard
    Wisła Puławy - Gryf Wejherowo
    Radomiak Radom - MKS Kluczbork
    Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin
    Siarka Tarnobrzeg - ROW Rybnik
    Rozwój Katowice - Legionovia-KZB Legionowo


    8. kolejka - 9-10 września 2017 r.:
    GKS Bełchatów - Legionovia-KZB Legionowo
    ROW Rybnik - Rozwój Katowice
    Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg
    MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków
    Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
    Błękitni Stargard - Wisła Puławy
    Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
    GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg
    Znicz Pruszków - Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie

    9. kolejka - 16-17 września 2017 r.:
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - GKS Bełchatów
    Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
    Warta Poznań - GKS Jastrzębie
    Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom - Błękitni Stargard
    Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
    Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork
    Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin
    Legionovia-KZB Legionowo - ROW Rybnik

    10. kolejka - 23-24 września 2017 r.:
    GKS Bełchatów - ROW Rybnik
    Gwardia Koszalin - Legionovia-KZB Legionowo
    MKS Kluczbork - Rozwój Katowice
    Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
    Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
    Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
    GKS Jastrzębie - Wisła Puławy
    Znicz Pruszków - Warta Poznań
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Elbląg

    11. kolejka - 30 września-1 października 2017 r.:
    Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
    Warta Poznań - Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
    Wisła Puławy - Znicz Pruszków
    Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
    Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
    Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard
    Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo
    Legionovia-KZB Legionowo - MKS Kluczbork
    ROW Rybnik - Gwardia Koszalin

    12. kolejka - 7-8 października 2017 r.:
    GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin
    MKS Kluczbork - ROW Rybnik
    Gryf Wejherowo - Legionovia-KZB Legionowo
    Błękitni Stargard - Rozwój Katowice
    Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
    GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków
    Znicz Pruszków - Radomiak Radom
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Wisła Puławy
    Olimpia Elbląg - Warta Poznań

    13. kolejka - 14-15 października 2017 r.:
    Warta Poznań - GKS Bełchatów
    Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
    Radomiak Radom - Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
    Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
    Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie
    Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola
    Legionovia-KZB Legionowo - Błękitni Stargard
    ROW Rybnik - Gryf Wejherowo
    Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork

    14. kolejka - 21-22 października 2017 r.:
    GKS Bełchatów - MKS Kluczbork
    Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin
    Błękitni Stargard - ROW Rybnik
    Stal Stalowa Wola - Legionovia-KZB Legionowo
    GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice
    Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Garbarnia Kraków
    Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
    Warta Poznań - Wisła Puławy

    15. kolejka - 28-29 października 2017 r.:
    Wisła Puławy - GKS Bełchatów
    Radomiak Radom - Warta Poznań
    Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
    Siarka Tarnobrzeg - Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
    Rozwój Katowice - Znicz Pruszków
    Legionovia-KZB Legionowo - GKS Jastrzębie
    ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola
    Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard
    MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo

    16. kolejka - 4-5 listopada 2017 r.:
    GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo
    Błękitni Stargard - MKS Kluczbork
    Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin
    GKS Jastrzębie - ROW Rybnik
    Znicz Pruszków - Legionovia-KZB Legionowo
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Rozwój Katowice
    Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
    Warta Poznań - Garbarnia Kraków
    Wisła Puławy - Radomiak Radom

    17. kolejka - 11-12 listopada 2017 r.:
    Radomiak Radom - GKS Bełchatów
    Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
    Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
    Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
    Legionovia-KZB Legionowo - Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
    ROW Rybnik - Znicz Pruszków
    Gwardia Koszalin - GKS Jastrzębie
    MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
    Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard

    18. kolejka - 18-19 listopada 2017 r.:
    GKS Bełchatów - Błękitni Stargard
    Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
    MKS Kluczbork - GKS Jastrzębie
    Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków
    ROW Rybnik - Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
    Legionovia-KZB Legionowo - Olimpia Elbląg
    Rozwój Katowice - Warta Poznań
    Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
    Garbarnia Kraków - Radomiak Radom

    19. kolejka - 25-26 listopada 2017 r.:
    Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów
    Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Wisła Puławy - Rozwój Katowice
    Warta Poznań - Legionovia-KZB Legionowo
    Olimpia Elbląg - ROW Rybnik
    Drwęca-Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - Gwardia Koszalin
    Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
    GKS Jastrzębie - Gryf Wejherowo
    Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do 1. ligi
      Baraż o grę w 1. lidze
      Spadek do 3. ligi
      Polonia Bytom została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych
      Okocimski KS Brzesko wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce (25 pkt)
      1 Stal Mielec Live 34 69 20 9 5 56-27
      2 Znicz Pruszków Live 34 64 18 10 6 53-33
      3 GKS Tychy Live 34 59 17 8 9 46-27
      4 Wisła Puławy Live 34 57 16 9 9 47-30
      5 Raków Częstochowa Live 34 53 15 8 11 59-48
      6 Siarka Tarnobrzeg Live 34 53 16 5 13 47-43
      7 Puszcza Niepołomice Live 34 50 12 14 8 40-29
      8 Radomiak Radom Live 34 50 14 8 12 44-34
      9 Kotwica Kołobrzeg Live 34 48 12 12 10 33-33
      10 Legionovia Legionowo Live 34 47 13 8 13 41-35
      11 Polonia Bytom Live 34 44 13 6 15 42-44
      12 Błękitni Stargard Live 34 42 11 9 14 37-36
      13 ROW 1964 Rybnik Live 34 38 9 11 14 37-47
      14 Olimpia Zambrów Live 34 37 9 10 15 37-53
      15 Stal Stalowa Wola Live 34 37 9 10 15 36-48
      16 Nadwiślan Góra Live 34 34 10 4 20 37-61
      17 Gryf Wejherowo Live 34 33 8 9 17 35-51
      18 Okocimski KS Brzesko Live 34 25 7 4 23 23-71

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Gry On Line - Zagraj Reklama