Athletic - Valencia 1:0, Liga Europy, 1/8 finału [GDZIE OGLĄDAĆ, LIVE, ONLINE]

TOK
Athletic - Valencia LIVE, ONLINE: W meczu 1/8 finału Ligi Europejskiej Athletic Bilbao zagra dziś z Valencią. Początek o godz. 21.05. TUTAJ na dziennizachodni.pl znajdziesz relację LIVE z meczu Athletic - Valencia.

Athletic - Valencia LIVE, ONLINE:

Będzie to rewanż za niedawny mecz tych drużyn w lidze hiszpańskiej. 28 lutego Valencia przegrała przegrała przed właną publicznością z Athletic Bilbao 0:3. Bramki strzelili Sabin, Iker Muniain i Aritz Aduriz.

W Primera Division klub Athletic jest szósty - 44 punkty, a Valencia dziesiąta - 34.

W 1/16 finału Ligi Europy Valencia rozprawiła się z Rapidem Wiedeń. U siebie Hiszpanie wygrali 6:0, w Austrii 4:0! W historii LE w fazie pucharowej w dumeczu żadna ekipa nie osiągnęła tak wysokiego wyniku bramkowego.

Athletic rywalizował z Olympique Marsylia. We Francji wygrał 1:0. U siebie przegrywał 0:1 i zanosiło się na dogrywkę. W 81. minucie bramkę strzelił Sabin Merino i skończyło się wynikiem 1:1, premiującym gospodarzy rewenżu.

Athletic zagra z Valencią 175. raz, wliczając mecze we wszystkich rozgrywkach. 68 razy wygrała Valencia, 65 razy wygrał Athletic, a 41 razy padł remis - informuje serwis .primeradivision.pl.

Materiał oryginalny: Athletic - Valencia 1:0, Liga Europy, 1/8 finału [GDZIE OGLĄDAĆ, LIVE, ONLINE] - Dziennik Zachodni