Daniel Kajzer bohaterem meczu o Superpuchar Bułgarii

Michał Jarkiewicz

Polska

Polska

©Daniel Kajzer/Facebook

Daniel Kajzer – były bramkarz ROW-u Rybnik, rozegrał całe spotkanie w środowym meczu Botewu Płowdiw z Ludogorcem Razgrad o Superpuchar Bułgarii. Jego Botew pokonał po rzutach karnych mistrza Bułgarii 5:4. Polak obronił jedenastkę.

Drużyna Kajzera dość sensacyjnie objęła prowadzenie w 16 minucie meczu, Ludogorec zdołał wyrównać dopiero 3 minuty po przerwie. O wyniku przesądzić musiała seria rzutów karnych, w której polski golkiper obronił strzał Marcelinho i tym samym zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

Mieszkający w Rudzie Śląskiej Daniel Kajzer jest bramkarzem bułgarskiego zespołu od lipca 2017 roku.Przed transferem za granicę przez 5 lat bronił dostępu do bramki rybnickiego ROW-u, dla którego zagrał w 108 spotkaniach.