FC Barcelona - Chelsea 3:0 Messi dwa razy założył siatkę bramkarzowi. 97 183 widzów szaleje TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Niesamowity mecz

FC Barcelona - Chelsea : Messi zdobył bramkę w 2. minucie. W 20 min. na 2:0 podwyższył Dembele Barcelona Twitter
FC Barcelona - Chelsea 3:0 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Leo Messi strzela między nogami bramkarza i jest 1:0 w 2. min. I w 63 min. powtarza ten sam strzał, tyle, że z drugiej nogi. W 20 min. Messi idealnie podaje Dembele i ten strzela w okienko. Hit Ligi Mistrzów na Camp Nou. Mecz FC Barcelona - Chelsea Londyn to prawdziwy hit Ligi Mistrzów w tym tygodniu. Spotkanie na Camp Nou wyłoni ostatniego ćwierćfinalistę i zadecyduje o tym, czy w tej fazie LM więcej przedstawicieli będzie miała Hiszpania czy Anglia. Na razie obydwa te kraje, a także Włochy wprowadziło do czołowej ósemki po dwa zespoły. Mecz Barcelona - Chelsea transmituje TVP 1 i Canal+ Tutaj możesz śledzić relację live i wynik meczu Barcelona - Chelsea.

FC Barcelona - Chelsea TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

W pierwszym meczu Barcelony i Chelsea w Londynie padł remis 1:1. To w lepszym położeniu przed rewanżem na Camp Nou stawia Katalończyków, którym u siebie do awansu wystarczy bezbramkowy remis.

Po pierwszej połowie na Nou Camp jest 2:0 i awans Barcelony wydaje się przesądzony.

Barcelona - Chelsea: Leo Messi zdobywa gola na 1:0 w 2. minucie

Fani Barcelony są szczęśliwi

- Ten remis daje przewagę Barcelonie, ale znamy ich filozofię. Katalończycy będą chcieli grać w piłkę i strzelić gola, więc musimy pokazać wielką koncentrację i nie tracić głowy w żadnym momencie tego meczu - powiedział Antonio Conte, trener Chelsea.

Barcelona - Chelsea: Kto ma większe szanse?

Gospodarze zdają sobie sprawę, że czeka ich ciężka przeprawa, zwłaszcza że zagrają osłabieni. Na pewno nie wystąpi Philippe Coutinho, który jesienią grał w LM w barwach Liverpoolu. Pod znakiem zapytania stoi występ kurującego się Andresa Iniesty. Na szczęście do składu Barcelony wrócił Leo Messi. Argentyńczyk weekend miał wolny ze względu na narodziny trzeciego dziecka, ale dziś będzie do dyspozycji trenera Ernesto Valverde.

- Spodziewam się podobnej gry rywala do tej z pierwszego meczu, ze wszystkimi silnymi stronami i zagrożeniem, jakie stwarzają. To przeciwnik zdolny zdobyć bramkę w każdej chwili. Nie jestem w stanie zgadnąć, jaką taktykę obierze Conte: czy zaatakują nas na naszej połowie, czy zaczną cofnięci. To prawda, że sytuacja po pierwszym spotkaniu jest dla nas korzystna, ale trudno jest utrzymać bezbramkowy rezultat do końca - przyznał szkoleniowiec Barcy.

Londyńczcy bardzo liczą na Williana, który był gwiazdą pierwszego spotkania. Brazylijczyk nie tylko strzelił bramkę, ale też dwa razy trafił w słupek. Występu w Barcelonie nie może się już doczekać wychowanek tego klubu Cesc Fabregas.

- Gra przeciwko "Blaugranie" to dla mnie żadna nowość. Grałem już przeciwko mojemu byłemu klubowi w barwach Arsenalu. To dla mnie duże wyzwanie, ale zawsze chcę się pokazać z jak najlepszej strony - stwierdził Fabregas.

Chelsea zagra w Barcelonie bez Bakayoko i Davida Luiza. Obaj leczą kontuzje.

Barcelona Chelsea: WYNIK

Jaki wynik padnie meczy Barcelona - Chelsea? Bukmacherzy stawiają zdecydowanie na Katalończyków. Kurs na wygraną Barcy wynosi 1,5, a na zwycięstwo Chelsea 6,5.