GKS Katowice - Chojniczanka TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK GieKSa...

GKS Katowice - Chojniczanka TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK GieKSa chce odczarować Bukową

0 1 połowa

• Katowiczanie notują drugie zwycięstwo z rzędu i wydaje się, że wychodzą już z kryzysu. Chojniczanka kolejny raz nie dała rady pokonać Trójkolorowych i tym razem muszą obejść się smakiem. Jedyną bramkę zdobył w 37 minucie Wojciech Kędziora i to wystarczyło, aby dziś 3 punkty zostały w Katowicach.

• Koniec spotkania! GKS Katowice wygrywają z Chojniczanką 1:0!

• Jeszcze GKS stara się dobić rywala. Zejdler dośrodkowuje w pole karne, ale wybija piłkę na rzut rożny Midzierski!

• Kędziora sfaulowany przez Zawistowkiego, ale tym razem obeszło się bez kartki.

• 4 minuty doliczył arbiter tego spotkania do drugiej odsłony meczu.

• Ostatnią zmianę wykorzystuje również trener Mandrysz. Za bardzo aktywnego Andreja Prokicia wchodzi Peter Sulek.

• Zmiana w ekipie Krzysztofa Brede. Za Krzysztofa Danielewicza wchodzi Krzysztof Drzazga.

• Zawistowski uderza celnie z rzutu wolnego, ale jego strzał był zbyt słaby, żeby zaskoczyć czujnego Abramowicza.

• Prokić miał dogodną sytuację, ale nie dał rady minąć Przemysława Pietruszki. Gdyby jednak obrońca Chojniczanki się pomylił, mielibyśmy sytuację sam na sam z Janukiewiczem.

• Lisowski świetnie interweniuje teraz we własnym polu karnym i wślizgiem wybija piłkę Skrzeczowi spod nóg!

• Z boiska schodzi syn trenera Piotra Mandrysza, Paweł Mandrysz. Dobry występ młodego zawodnika Gieksy. Kibice żegnają go okrzykami "Dziękujemy". Na boisku melduje się Oktawian Skrzecz.

• Faul Zejdlera i teraz goście mają rzut wolny. Zawistowki dośrodkowuje do Boczka, ale niedokładnie przyjmuje piłkę obrońca gości i od bramki golkiper gospodarzy.

• Zmiana w ekipie gości. Za Emila Drozdowicza wszedł Jakub Bąk.

• Jakub Yunis źle wszedł w spotkanie. Po ostrym faulu na Markowskim, zawodnik Gieksy ogląda żółty kartonik.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Grzegorza Goncerza melduje się na boisku Jakub Yunis.

• Teraz groźnie pod bramką GKS-u. Dośrodkowanie w pole karne trafia do Ryczkowskiego, który jednak uderza ponad bramką.

• Za głębokie dośrodkowanie Drozdowicza i Abramowicz łapie piłkę. Piłkarze Chojniczanki na razie bez pomysłu na składną akcje.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Ukarany Paweł Zawistowki za faul taktyczny.

• Krótka przerwa, na boisku po starciu z Midzierskim leży Tomasz Boczek, ale wydaje się, że zawodnik zaraz wróci do gry.

• Mamy zmianę w ekipie gości. Za Rafała Grzelaka wchodzi Andrzej Rybski.

• Po pierwszych 15 minutach minimalnie lepiej prezentują się zawodnicy Gieksy, którzy neutralizują każde zagrożenie i starają się grać z kontry. Chojniczanka notuje za dużo strat przez co nie potrafi dojść do dogodnej sytuacji.

• Frańczak zdecydował się na rajd ze środka pola, wpadł w pole karne i strzelił z ostrego kąta i gdyby nie interwencja Janukiewicza to mielibyśmy drugą bramkę.

• Głośny doping kibiców gospodarzy, którzy zachęcają swoją drużynę do strzelenia drugiej bramki.

• Mandrysz wrzuca piłkę w pole karne do Kędziory, ale zabrakło paru centymetrów, aby strzelca pierwszej bramki dotarł do futbolówki.

• Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne do Markowskiego i obrońca Chojniczanki już po raz kolejny miał szansę na zmianę rezultatu, ale jego uderzenie było dalekie od ideału.

• Od początku drugiej połowy gospodarze starają się wywrzeć pressing na rywalu i ustawiają się bardzo wysoko na połowie rywala.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Od środka Kędziora!

• Pierwsze 30 minut nie zwalało z nóg. Spotkanie zaczęło się rozkręcać dopiero po strzelonej bramce przez Kędziorę. Chojniczanka chciała szybko odpowiedzieć na trafienie i zaczęła coraz odważniej grać. Jeżeli cała druga połowa będzie wyglądała tak jak ostatnie 10 minut pierwszej odsłony meczu to może być ciekawie. Wracamy za 15 minut.

• Sędzia Sylwester Rasmus nie dolicza nic do pierwszej połowy. Wynik do przerwy: 1:0 dla gospodarzy.

• Po rzucie rożnym minimalnie niecelnie główkuje Markowski! Chojniczanka stara się szybko odpowiedzieć na straconą bramkę.

• Mamy przepychankę w polu karnym gospodarzy podczas wykonywania rzutu rożnego i sędzia stara się uspokoić zawodników obu drużyn.

• Kapitalny przerzut na skrzydło do Frańczaka, ten wystawia piłkę Kędziorze, który umieszcza piłkę w siatce bezradnego Janukiewicza.

• Mamy bramkę dla gospodarzy! WOJCIECH KĘDZIORA!

• Ładne, długie podanie do Prokicia, ale kapitalnie poradził sobie w pojedynku jeden na jednego Pietruszka, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Zejdler, ale jego strzał poszybował minimalnie nad poprzeczką.

• Zejdler dośrodkowuje z rzutu rożnego wprost do Kędziory, ale obrońca Chojniczanki czujnie wybija piłkę po jego strzale z samej linii bramkowej! Zaczyna się coś dziać w tym meczu.

• Strata Danielewicza i z kontrą ruszyła Gieksa. Dośrodkowanie na głowę Prokicia, ale kapitalnie broni Janukiewicz!

• Gospodarze zaczęli odważniej sobie poczynać na połowie rywala, ale do tej pory nie mamy żadnego zagrożenia pod bramką.

• Ładna akcja Gieksy! Dobre podanie Mandrysza w pole karne do Goncerza. Napastnik Trójkolorowych wymanewrował jednego obrońce, ale uderzył niecelnie.

• Prokić uderza z około 20 metra i piłka ląduje tuż obok lewego słupka bramki Janukiewicza.

• Strzał z dystansu Drozdowicza, ale Abramowicz nie miał problemu z obroną tego strzału.

• Po pierwszym kwadransie nie oglądamy dobrego spotkania. Do tej pory widzimy dużo walki w środkowej strefie boiska i nie było do tej pory żadnej akcji, która mogłaby zagrozić obu bramkarzom.

• Próba dośrodkowania w pole karne Chojniczanki, ale mało precyzji było w tym zagraniu i bez problemu przejmują piłkę goście.

• Rzut wolny dla gospodarzy po zagraniu piłki ręką przez rywala.

• Prokić urwał się na skrzydle obrońcom, ale dobry powrót zaliczył Lisowski, który wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg.

• Strata Mandrysza i Ryczkowski podaje do Mikołajczaka, ale napastnik gości był na pozycji spalonej.

• Prostopadłe podanie na skrzydło do Pietruszki, ale było one jednak zbyt mocne, aby pomocnik do niej dobiegł.

• Długa piłka do Mikołajczaka, ale wychodzi z bramki Abramowicz i łapie futbolówkę.

• Rozpoczynamy spotkanie! Od środka goście!

• Sędzia Rasmus wyprowadza obie drużyny na murawę. Zaraz rozpoczynamy mecz!

• Co ciekawe, na ostatnie 8 spotkań tych dwóch drużyn, padało 6 remisów, a 2 razy triumfowali dzisiejsi gospodarze. Zawodnicy z Chojnic będą musieli sporo się natrudzić, aby poprawić tę statystykę.

• GKS Katowice natomiast po 4 kolejkach uzbierał na koncie tylko 4 punkty i na obecną chwilę zajmuje miejsce w dole tabeli. Nastroje lekko się poprawiły po ostatnim zwycięstwie z Rakowem i dziś gospodarze znów będą chcieli zainkasować kolejne punkty, ale czeka ich ciężka przeprawa.

• Goście radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Po 4 kolejkach mają 9 punktów cały czas znajdują się na samej górze ligowej tabeli. Wliczając mecz Pucharu Polski, Chojniczanka ma serie 4 meczy bez porażki i straconej bramki, co na ten moment wygląda imponująco.

• Ławka Chojniczanki: Wnuk, Kieruzel, Paprzycki, Bąk, Rybski, Drzazga, Podgórski

• Ławka GKS Katowice: Nowak, Klemenz, Skrzecz, Sulek, Błąd, Plizga, Yunis

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Sylwester Rasmus z Torunia.

• Obie drużyny wygrały swoje mecze w poprzedniej kolejce. GKS pokonał na wyjeździe Raków Częstochowa 1:3, a Chojniczanka rozbiła u siebie Podbeskidzie aż 4:0.

• Witam wszystkich bardzo serdecznie na relacji LIVE z meczu 5 kolejki Nice 1 Ligi, w którym to GKS Katowice podejmie na własnym stadionie zespół Chojniczanki Chojnice.

Zdjęcie autora materiału

GKS Katowice - Chojniczanka TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK W poprzednim sezonie obydwa mecze GKS Katowice z Chojniczanką kończyły się remisami ©fot. piotr hukalo / dziennik baltycki / polska press

GKS Katowice - Chojniczanka TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Piłkarze GKS Katowice w 5. kolejce Nice 1. Ligi zagrają dziś o godz, 20.45 z Chojniczanką. Katowiczanie nigdy jeszcze w lidze z drużyną z Chojnic nie przegrali, więc liczą, że podtrzymają tę serię i zdobędą pierwsze punkty na swoim stadionie. Mecz GKS Katowice – Chojniczanka transmitować będzie Polsat Sport. Tutaj możesz śledzić relację live.

GKS Katowice - Chojniczanka TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

Podopieczni trenera Piotra Mandrysza po kiepskim początku sezonu w ostatniej kolejce wreszcie się przełamali i pokonali na wyjeździe Raków. Bohaterem meczu w Częstochowie był Andreja Prokić. Serb strzelił dwie bramki i miał udział przy wypracowaniu karnego.

Kibice GieKSy wierzą, że zespół pójdzie za ciosem i wygra też w końcu spotkanie na Bukowej, gdzie wcześniej przegrała z Pogonią Siedlce i Puszczą Niepołomice. Nowym piłkarzem katowiczan został w tym tygodniu Adrian Błąd, ale raczej nie zagra jeszcze w dzisiejszym spotkaniu.

GKS Katowice - Chojniczanka TRANSMISJA

Chojniczanka jest wprawdzie dużo lepszym zespołem niż drużyny, który wcześniej przyjeżdżały do Katowic, ale nie potrafi grać z GieKSą. Z ośmiu stoczonych do tej pory przez te ekipy ligowych potyczek katowiczanie wygrali dwie, a sześć razy padł remis. Nierozstrzygniętym wynikiem kończyły się oba mecze w poprzednim sezonie (1:1 na Bukowej i 2:2 w Chojnicach).

W Chojniczance po nieudanym szturmie na Ekstraklasę latem doszło do kadrowej rewolucji. Zespół opuściło aż 15 piłkarzy i tylu samych nowych przyszło, więc na Bukowej zobaczymy zupełnie inną drużynę gości niż w poprzednim sezonie. Zmienił się także trener, bo zespół od czerwca prowadzi Krzysztof Brede, który zastąpił Artura Derbina.

GKS Katowice - Chojniczanka WYNIK

Chojniczanka zaczęła sezon od porażki z Puszczą Niepołomice, ale później wygrała trzy kolejne spotkania ze Stomilem Olsztyn, Rakowem Częstochowa i Podbeskidziem Bielsko-Biała strzelając w nich osiem bramek i nie tracąc żadnej. Obecnie zespół z Chojnic plasuje się w tabeli Nice 1. Ligi tuż za plecami lidera – Chrobrego Głogów.

Sędzią meczu GKS Katowice – Chojniczanka będzie Sylwester Rasmus z Torunia. Tutaj możecie śledzić na żywo relację z meczu z Bukowej.

Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiska

Największe absurdy Śląska i całej Polski. Nie uwierzycie, jeśli nie zobaczycie

KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
    500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS

Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Można się o tym przekonać odwiedzając Silesia City Center. Na Placu Słonecznym powstało sportowo-rekreacyjne centrum rozrywki o nazwie Silesia Summer Park. Na jego terenie znajduje się wszystko, czego potrzeba do dobrej zabawy: pole do mini golfa, boisko do streetballu, ścianka wspinaczkowa, a także park linowy dla najmłodszych w formie małpiego gaju.