Stomil – Podbeskidzie 1:0 LIVE RELACJA ONLINE NA ŻYWO....

Stomil – Podbeskidzie 1:0 LIVE RELACJA ONLINE NA ŻYWO. Bielszczanie przegrali w 90. minucie

0 1 połowa

• Jacek Małyszek kończy spotkanie. 3 punkty pozostają w Olsztynie po bramce w doliczonym czasie gry przez Arkadiusza Czarneckiego!

• Nishi nie opanowuje piłki przy bocznej linii boiska. Piłka opuszcza plac gry.

• GOOOOOL dla Stomilu! Arkadiusz Czarnecki zdobył gola przewrotką!!!

• Zmiana w szeregach Górali. Tarnowskiego zmienia Feruga.

• Suchocki zaraz po wejściu mógł zagrozić bramce gości. Skrzydłowy Stomilu zdecydował się na indywidualny rajd środkiem boiska, jednak w rywalizacji z defensywą Podbeskidzia wywalczył zaledwie rzut rożny dla swojego zespoły.u

• Ostatnia zmiana przeprowadzona w ekipie Stomilu. Miejsce Jeglińskiego zajmuje Suchocki.

• Obrońcy Stomilu wybijają słabe dogranie Janoty.

• Sokołowski faulowany na wysokości pola karnego. Rzut wolny będzie doskonałą okazją na zagrożenie bramki Dumy Warmii.

• Daniel Mikołajewski został sfaulowany na środku placu boiska.

• Demjan próbował zmanipulować stoperów na popełnienie błędu w swoim polu karnym, lecz Słowakowi udało się wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Dośrodkowanie Sokołowskiego z prawej flanki zostaje opanowane przez olsztyńską defensywę.

• Druga zmiana w Stomilu. Zmęczonego Grzegorza Lecha zmienia Tomasz Zahorski.

• Chmiel nie trafia czysto piłkę w obrębie pola karnego gości, sygnalizując arbitrowi, że został sfaulowany. Jacek Małyszek został niewzruszony i nakazuje kontynuację gry.

• Na poczynania swoich podopiecznych natychmiastowo reaguje Adam Łopatko. Trener Olsztynian zdejmuje napastnika Krzysztofa Szewczyka i wprowadza drugiego z braci Biedrzyckich, Wiktora.

• To powinien być gol dla przyjezdnych! Z obrębu pola karnego uderzał Janota, Leszczyński wybił piłkę przed siebie. Ta trafiła prosto pod nogi Piacek, jednak zawodnik Górali skiksował nie trafiając w piłkę.

• Niezdecydowanie Ratajczaka pod polem karnym gości skutkowało utratą piłki przez bocznego obrońcę Stomilu. Od bramki rozpocznie Rafał Leszczyński.

• Cóż za niepewna interwencja Michała Leszczyńskiego! Z okolic 20 metra na strzał zdecydował się Chmiel, olsztyński golkiper postanowił wypiąstkować uderzenie, lecz zrobił to na tyle niepewnie, że piłka poszybowała poza jego bramkę.

• Za faul na Marku Sokołowskim żółtą kartką został ukarany Krzysztof Szewczyk.

• Paweł Głowacki posłał zbyt mocną piłkę w pole karne gości. Grzegorz Lech nie miał szans, aby dobiec do tego podania.

• Konsternacja w szeregach defensywy Stomilu. Gospodarze nie potrafią przenieść ciężaru gry poza swoją połowę boiska.

• Kilka prób dośrodkowań w szesnastkę gospodarzy, jednak Górale popełniają faul w ataku.

• Małe nieporozumienie na linii Wełnicki - Leszczyński, w rezultacie goście rozpoczną z rzutu rożnego.

• Kun znalazł się w dogodnej okazji na oddanie strzału przed szesnastką gości. Zawodnik zbiegł po linii pola karnego, jednak zbyt długo holował piłkę, aby uderzyć. Piłkę przejęli Górale.

• Akcję Podbeskidzia bez większych problemów przerywa Wełnicki.

• Lech próbował dogrywać do wbiegających w szesnastkę Kuna i Szewczyka, jednak defensorzy przejmują podanie.

• Górale bardzo ofensywnie wznowili grę po przerwie. Stomil ponownie jest zamknięty na własnej połowie.

• Lech do Głowackiego i rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Oba zespoły już na murawie. Lada moment gra zostanie wznowiona.

• Koniec pierwszej partii spotkania. Stomil do przerwy remisuje bezbramkowo z Podbeskidziem. W Olsztynie toczy się dosyć wyrównany pojedynek ze wskazaniem na drużynę gości. Wracamy po przerwie!

• Arbiter doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

• Cóż za odpowiedź Stomilu! Szewczyk minimalnie uderzył obok prawego słupka!

• Górale stanęli przed kolejną wyśmienitą okazją na objęcie prowadzenia w tym spotkaniu! W gąszczu olsztyńskich obrońców futbolówka niespodziewanie trafiła pod nogi Demjana. Słowak zdołał obrócić się z nią i oddać uderzenie... prosto w Leszczyńskiego.

• Michał Janota z linii pola karnego trafia w słupek!!!

• Ekwilibrystycznym podaniem piętką popisał się Szewczyk, jednak jego partner nie wykorzystał efektownego podania i stracił piłkę.

• Kolejna kara w tym spotkaniu. Żółtą kartką został upomniany Daniel Mikołajewski.

• Wspaniały rajd Igora Biedrzyckiego lewym skrzydłem został wykończony kiepskim uderzeniem przez Ratajczaka. Piłka minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Rafała Leszczyńskiego.

• Dobrze zapowiadający się kontratak gospodarzy zostaje zmarnowany przez Nishiego. Japończyk stracił piłkę przed samym polem karnym Górali.

• Żółta kartka dla Grzegorza Lecha.

• Stadion Stomilu Olsztyn

• Jeden z zawodników gości złapany na ofsajdzie. Ze stałego fragmentu rozpocznie Stomil.

• Nieoczekiwanie gospodarze wyszli z wysokim pressingiem do zawodników ze Śląska. Niestety akcja zakończyła się niepowodzeniem, gdyż Jegliński stracił piłkę przed polem karnym Podbeskidzia.

• Na środku placu boiska został sfaulowany Grzegorz Lech, lecz pomoc służb medycznych nie będzie potrzebna. Przyjezdni oddają w geście fair play piłkę Stomilowi.

• Górale zamknęli olsztynian w obrębie pola karnego. Na własnej połowie boiska został wyłącznie golkiper Rafał Leszczyński.

• Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry w polu karnym goście popełniają faul w ataku. Grę wznowi Michał Leszczyński.

• Genialny przerzut z prawego skrzydła na lewe do Mariusza Magiery, jednak w pojedynku z jednym z olsztyńskich defensorów podopieczny Dariusza Dźwigały nie radzi sobie i piłka ostatecznie ląduje poza boiskiem.

• Fatalne dogranie Mikołajewskiego i gospodarze przejmują piłkę na własnej połowie.

• Damian Chmiel zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Kapitalną robinsonadą w bramce popisał się Leszczyński, przez co nadal na tablicy świetlnej widnieje wynik 0:0.

• Mamy nieoczekiwaną pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Kontuzjowanego Deję zmienia Piacek.

• Łukasz Sierpina został sfaulowany na wysokości trzeciego metra od linii bramkowej na lewej stronie boiska..

• Dośrodkowanie Damiana Chmiela z rzutu wolnego zostaje bez większych problemów wybite przed defensorów Stomilu.

• Żółtym kartonikiem został ukarany Martin Baran.

• Mamy odpowiedź gości w postacie bardzo niecelnego uderzenia Demjana.

• O mały włos a mielibyśmy pretendenta do gola sezonu! Grzegorz Lech widząc wysuniętego daleko od własnego bramki Rafała Leszczyńskiego zdecydował się na uderzenie z połowy boiska, jednak na nieszczęście olsztynian piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczkę.

• W pole karne Stomilu dośrodkowywał Janota, lecz Demjan minął się tylko z piłką.

• Tarnowski próbował pokonać Leszczyńskiego przez uderzenie futbolówki głową, jednak ta minęła prawy słupek bramkarza.

• Skromna liczba około 20 osób jest obecna na trybunie gości.

• Nieudany przerzut futbolówki na lewą flankę przez Kuna, jednak Stomil zyskuje rzut z autu.

• Pierwsza próba przyjezdnych zakończyła się niepowodzeniem. Dośrodkowanie Sierpiny zostało wybite poza plac gry przez olsztynian.

• Stomil ubrany dzisiaj jest w granatowy trykot, natomiast goście w biało-czerwony komplet strojów.

• Pierwszy gwizdek i mecz rozpoczyna drużyna Podbeskidzia!

• Olsztyński klub uhonorował teraz klubową koszulką ważne postacie Stomilu Olsztyn: Ryszarda Świderskiego (kierownika), Mariusza Siergieja (lekarza drużyny) oraz Piotra Skibę (bramkarza biało-niebieskich), który z Dumą Warmii związani są od wielu lat.

• Podopieczni Adama Łopatko i Dariusza Dźwigały w gwarze oklasków witani są przez olsztyńską publiczność na placu gry.

• Górale także zakończyli swój przedmeczowy rytuał. Za około 10 minut pierwszy gwizdek arbitra Jacka Małyszka.

• Piłkarze Stomilu właśnie zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni.

• Zespoły Stomilu i Podbeskidzia podczas przedmeczowej rozgrzewki.

• Zespoły już w rozgrzewce. Trybuna gospodarzy powoli zapełnia się. Spotkanie rozpocznie się już za niespełna 30 minut.

• W Olsztynie bardzo wakacyjna pogoda. Bezchmurnie. 30 °C na słońcu, które powoli zaczyna zachodzić oraz 13 °C w cieniu.

• Skład Podbeskidzia na dzisiejsze spotkanie: Leszczyński, Baran, Deja, Magiera, Sokołowski, Chmiel, Mikołajewski, Sierpina, Tarnowski, Janota, Demjan. Rezerwowi: Lis, Menzel, Piacek, Jakubik, Kołodziej, Zakrzewski, Feruga.

• Mamy kilka niespodzianek w składzie Stomilu. Do meczowej kadry nie załapali się m.in. Marcel Ziemann oraz Rafał Kujawa. Jedenastka Dumy Warmii: Leszczyński, Czarnecki, I. Biedrzycki, Wełnicki, Ratajczak, Głowacki (K), Jegliński, Nishi, Lech, Kun, Szewczyk. Rezerwowi: Skiba, Trzeciakiewicz, Dziemidowicz, W. Biedrzycki, Suchocki, Zahorski, Śledź.

• Witamy Państwa prosto ze słonecznego Olsztyna, gdzie dzisiaj dojdzie do konfrontacji pomiędzy miejscowym Stomilem a zespołem przyjezdnych TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. Po raz ostatni oba zespoły spotkały się w sezonie 2002/2003 w ramach rozgrywek II ligi (drugiej klasy rozgrywkowej). W spotkaniu rozegranym w stolicy Warmii padł wtedy bezbramkowy remis. A jak będzie tym razem? Relację dla Państwa przeprowadzi Bartosz Urban. Początek spotkania za niespełna godzinę.

Robert Demjan po pięciu kolejkach ma na swoim koncie trzy strzelone bramki
    1/4

Robert Demjan po pięciu kolejkach ma na swoim koncie trzy strzelone bramki ©Łukasz Klimaniec

Stomil - Podbeskidzie 1:0 NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE W sobotnim meczu 6. kolejki pierwszej ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzył się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Arkadiusz Czarnecki zdobył gola przewrotką w 90 minucie. I tak prysły marzenia na wywiezienie remisu z Olsztyna.

Stomil - Podbeskidzie TRANSMISJA NA ŻYWO

CZYTAJ KONIECZNIE ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO
    PODBESKIDZIE PRZEGRAŁO W 90. MINUCIE ZE STOMILEM

Podbeskidzie, które do 5. kolejki zajmowało pozycję lidera pierwszej ligi, w meczach przed własną publicznością nieustannie zawodzi. W tym sezonie w trzech spotkaniach w Bielsku-Białej zdołali wywalczyć tylko jeden remis, a ich bilans bramkowy to 1-5. Zupełnie inną twarz „Górale” pokazują na wyjazdach. Jak dotąd są bezbłędni – z trzech „delegacji” przywieźli 9 punktów, nie tracąc ani jednego gola.

Znakomitą serię wyjazdową bielszczanie chcieliby podtrzymać w Olsztynie. Zwłaszcza, że po środowej porażce z Chojniczanką Chojnice (0-1) stracili pozycję lidera ligi na rzecz Wigier Suwałki. - Jeśli zachowamy dobrą dyspozycję na wyjazdach i zaczniemy wygrywać u siebie, to będzie idealnie. Jest jeszcze za wcześnie, by oglądać się na kogokolwiek z rywali. Musimy patrzeć na siebie, bo mamy konkretne cele do zrealizowania. Głównym z nich jest oczywiście szybki powrót do Ekstraklasy – zapewnia pomocnik bielskiej drużyny, Dariusz Kołodziej.

Stomil - Podbeskidzie SKŁADY

W Olsztynie trener Dariusz Dźwigała najprawdopodobniej zdecyduje się na zmiany w wyjściowym składzie. Mecz odbywa się trzy dni po starciu z Chojniczanką, w którym bielszczanom zabrakło sił. – Nie mieliśmy świeżości. W końcówce miałem wrażenie, że rywale są o jedno tempo szybsi – przyznał szkoleniowiec bielszczan, który wszystkie pięć dotychczasowych spotkań rozpoczynał identyczną z wyjściową jedenastką. Niewykluczone, że roszady dotkną linii obrony, która przeciwko Chojniczance nie ustrzegła się błędów. Zwłaszcza, że gotowi do gry są już doświadczeni Martin Baran i Jozef Piacek.

Kto wygra mecz Stomil - Podbeskidzie

Gdyby nie kara ujemnych trzech punktów, sobotni rywal Podbeskidzia zajmowałby wysokie, piąte miejsce w tabeli. Duma Warmii po pięciu kolejkach ma na swoim koncie 8 punktów, a do starcia ze spadkowiczem przystępuje opromieniona efektownym, wysokim zwycięstwem nad Zniczem Pruszków (3-0 na wyjeździe). – Mamy mało czasu na regenerację, ale walczymy dalej. Mam nadzieję, że to zwycięstwo na wyjeździe natchnie zespół do gry z jeszcze większym rozmachem – mówił po spotkaniu trener Stomilu, Adam Łopatko.

Dla obu zespołów to dopiero trzecie starcie w historii. Wcześniej spotkały się ze sobą w sezonie 2002/2003, gdy Podbeskidzie było beniaminkiem na zapleczu Ekstraklasy. Bielszczanie wygrali u siebie 2-1, a w Olsztynie padł bezbramkowy remis.

Mecz Stomil – Podbeskidzie poprowadzi sędzia Jacek Małyszek z Lublina. Początek spotkania o godz. 19:45.
    *Rodzina i przyjaciele z GKS Katowice żegnają tragicznie zmarłego 19-latka WIDEO