Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:0 [ZDJĘCIA KIBICÓW] Wielka...

Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:0 [ZDJĘCIA KIBICÓW] Wielka fiesta na Arenie Zabrze

Zdjęcie autora materiału

Górnika Zabrze - Wisła Płock
    1/30

Górnika Zabrze - Wisła Płock ©Marzena Bugała-Azarko

Po raz pierwszy w tym sezonie na Arenie Zabrze nie było kompletu widzów. Nie sprzyjał temu ani rywal, ani dzień rozgrywania spotkania, ale i tak na trybunach zasiadło ponad 20 tys. fanów, którzy jak zwykle stworzyli fantastyczną atmosferę. Po przerwie na widowni przez całą drugą połowę trwała prawdziwa fiesta. Zobaczcie zdjęcia kibiców Górnika z meczu z Wisłą Płock.
    Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:0

Zobacz galerię

Wisła Płock w tym sezonie lepiej grała na obcych boiskach niż u siebie, ale w Zabrzu poniosła pierwszą wyjazdową porażkę. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, bo w 69 minucie po dwóch żółtych kartach z boiska wyleciał Jose Kante. Były piłkarz Górnika Zabrze grał słabo, a miejscowi kibice niemiłosiernie go wygwizdywali.