Zagłębie Sosnowiec przegrywa w sparingu z Wisłą Kraków [WIDEO]

Tomasz Szymczyk
Kolejnym sparingowym rywalem przygotowujących się do rozgrywek I ligi piłkarzy Zagłębia Sosnowiec była występująca w ekstraklasie Wisła Kraków. Mecz rozegrano na boisku w Myślenicach.

Podczas spotkania na boisku widać było wyraźną przewagę grających o klasę wyżej rywali. Wisła prowadzenie objęła już w 11. minucie, kiedy to Maciej Sadlok wykorzystał podanie Denisa Popovicia i pokonał bramkarza Zagłębia Wojciecha Fabisiaka. Jednobramkowe prowadzenie utrzymało się przez około godzinę. W 72. minucie na 2:0 dla Wisły podwyższył Petar Blek. Dopiero w 87. minucie bramkę dla sosnowiczan zdobył Konrad Zaradny. Wynik spotkania na 3:1 ustalił trzy minuty później Krzysztof Drzazga.