RIO 2016

    Ważne
    Igrzyska w Rio: Czwartek 11 08 Program finałów i plan...

    Igrzyska w Rio: Czwartek 11 08 Program finałów i plan startów Polaków Transmisje tv Liczymy na medal

    Zdjęcie autora materiału
    Jacek Sroka

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    W czwartek 11 sierpnia liczymy na kolejny medal dla Polski. Mogą go zdobyć nasze wioślarki Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj startujące w finale rywalizacji w dwójce podwójnej, pływak Radosław Kawęcki na 200 m w stylu grzbietowym oraz Sylwia Bogacka w strzelectwie w karabinie sportowym w trzech postawach. W czwartek w Rio swoje mecze rozgrywać też będą polscy piłkarze ręczni (z Egiptem) i siatkarze (z Argentyną). 11 sierpnia na igrzyskach rozdanych zostanie 19 kompletów medali.
    FINAŁY (19)

    Gimnastyka sportowa K. wielobój indyw. g. 21.00
    Judo K 78 kg (ew. Daria Pogorzelec), M 100 kg g. 22.20 TVP Sport
    Kajakarstwo górskie M kanadyjki dwójki (ew. Marcin Pochwała/Piotr Szczepański) g. 19.15, K kajaki jedynki (ew. Natalia Pacierpnik) g. 20.00 TVP1, TVP2
    Kolarstwo torowe M sprint drużynowo (ew. Polska) g. 23.21 TVP1
    Łucznictwo K indywidualnie g. 21.43 TVP Sport
    Pływanie
    K 200 m klasycznym g. 3.11, K 100 m dowolnym g. 4.16, M 200 grzbietowym (ew. Radosław Kawęcki) g. 3.22, M 200 zmiennym g. 3.57 TVP1
    Rugby M g. 0.00
    Strzelectwo K karabin sportowy trzy postawy (ew. Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay) g. 17.00 TVP Sport
    Szermierka K szpada drużynowo g. 23.30 TVP1
    Tenis stołowy M singiel g. 2.30
    Wioślarstwo M dwójki bez sternika g. 15.00, M dwójki podwójne g. 15.40, M czwórki bez sternika wagi lekkiej g. 16.00, K dwójki podwójne (Magdalena Fularczyk-Kozłowska/Natalia Madaj) g. 15.20 TVP1

    KLIKNIJ I PRZEJDŹ:
    SZCZEGÓŁOWY PLAN TRANSMISJI TVP Z RIO 2016



    ELIMINACJE Z POLAKAMI
    Badminton M (Adrian Dziółko), M debel (Adam Cwalina/Przemysław Wacha), mixt (Nadieżda Zięba/Robert Mateusiak) g. 13.00 TVP Sport
    Judo K 78 kg (Daria Pogorzelec) g. 15.00 TVP Sport
    Kajakarstwo górskie ½ finału M kanadyjki dwójki (Marcin Pochwała/Piotr Szczepański) g. 17.30, K kajaki jedynki (Natalia Pacierpnik) g. 18.15 TVP1, TVP2
    Kolarstwo torowe M sprint drużynowo (Polska) g. 21.00, K 3000 m drużynowo na dochodzenie (Polska) g. 21.19 TVP2
    Piłka ręczna M Polska – Egipt g. 16.30 TVP 2
    Pływanie M 50 m dowolnym (Paweł Juraszek, Filip Wypych) g. 18.00 el. G. 3.00 ½ fin., M 100 m motylkowym (Konrad Czerniak, Paweł Korzeniowski) g. 19.22 el. G. 4.34 ½ fin., K 200 m grzbietowym (Alicja Tchórz) g. 19.48 el., g. 3.31 ½ fin. TVP1
    Siatkówka M Polska – Argentyna g. 20 TVP1
    Siatkówka plażowa K (Monika Brzostek/Kinga Kołosińska), M (Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel, Piotr Kantor/Bartosz Łosiak) g. 15.00 TVP2
    Strzelectwo K karabin sportowy trzy postawy (Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay) g. 14.00 TVP Sport
    Tenis mixt (ew. Agnieszka Radwańska/Łukasz Kubot) g. 17.00 TVP Sport
    Wioślarstwo M jedynki ½ finału (NatanWęgrzycki-Szymczyk) g. 14.10 TVP2
    Żeglarstwo M Klasa RS:X (Piotr Myszka) g. 18.05, K Klasa RS:X (Małgorzata Białecka) g. 18.15, K Klasa 470 (Irmina Mrózek-Gliszczyńska/Agnieszka Skrzypulec) g. 18.05

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najczęściej czytane

      Klasyfikacja medalowa

      Miejsce Kraj Złoto Srebro Brąz Razem
      1 USA 46 37 38 121
      2 Wielka Brytania 27 23 17 67
      3 Chiny 26 18 26 70
      4 Rosja 19 18 20 57
      5 Niemcy 17 10 15 42
      6 Japonia 12 8 21 41
      7 Francja 10 18 14 42
      8 Korea Południowa 9 3 9 21
      9 Włochy 8 12 8 28
      10 Australia 8 11 10 29
      11 Holandia 8 7 4 19
      12 Węgry 8 3 4 15
      13 Brazylia 7 6 6 19
      14 Hiszpania 7 4 6 17
      15 Kenia 6 6 1 13
      16 Jamajka 6 3 2 11
      17 Chorwacja 5 3 2 10
      18 Kuba 5 2 4 11
      19 Nowa Zelandia 4 9 5 18
      20 Kanada 4 3 15 22
      21 Uzbekistan 4 2 7 13
      22 Kazachstan 3 5 9 17
      23 Kolumbia 3 2 3 8
      24 Szwajcaria 3 2 2 7
      25 Iran 3 1 4 8
      26 Grecja 3 1 2 6
      27 Argentyna 3 1 0 4
      28 Dania 2 6 7 15
      29 Szwecja 2 6 3 11
      30 RPA 2 6 2 10
      31 Ukraina 2 5 4 11
      32 Serbia 2 4 2 8
      33 Polska 2 3 6 11
      ...

      Galeria

      Nasi dziennikarze na Twitterze

      Sportowy24 na Facebooku

      Gry On Line - Zagraj Reklama