RIO 2016

    Rio 2016 PLAN TRANSMISJI TVP 16.08 wtorek PROGRAM FINAŁÓW,...

    Rio 2016 PLAN TRANSMISJI TVP 16.08 wtorek PROGRAM FINAŁÓW, STARTY POLAKÓW, TRANSMISJE TV

    Tomasz Kuczyński

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Rio 2016 PLAN TRANSMISJI + PROGRAM STARTÓW POLAKÓW We wtorek na igrzyskach w Rio liczymy na medal w kajakarstwie, ponieważ w finale K2 na 500 m wystąpią tyszanka Karolina Naja i Beata Mikołajczyk.

    16.08 Finały na igrzyskach w Rio



    Pływanie M, maraton 10 km, otwarty akwen (14.00)

    Kajakarstwo M, C1 1000 m (14.08), (finał B Tomasz Kaczor, 14.00) TVP2, TVP Sport

    Kajakarstwo K, K2 500 m (Karolina Naja i Beata Mikołajczyk) (14.23) TVP2

    Kajakarstwo K, K1 200 m (Marta Walczykiewicz), (14.47) TVP Sport

    Lekkoatletyka M, trójskok, (Karol Hoffmann), (14.50) TVP2

    Kajakarstwo M, K1 1000 m (15.12), (finał B, Rafał Rosolski, 15.04) TVP Sport

    Lekkoatletyka K, rzut dyskiem (ew. Żaneta Glanc), (16.20) TVP2

    Lekkoatletyka M, bieg na 200 m (16.50) TVP2

    Żeglarstwo M, klasa Finn (18.00) TVP Sport

    Gimnastyka sportowa M, poręcze (19.00) TVP2

    Pływanie synchroniczne K, duety (19.00)

    Żeglarstwo klasa Nacra 17 (19.05) TVP Sport

    Gimnastyka sportowa K, ćwiczenia wolne (19.47) TVP2

    Gimnastyka sportowa M, drążek (20.34), TVP2

    Zapasy, styl klasyczny M, kat. 66 kg (21.00)

    Zapasy, styl klasyczny M, kat. 98 kg (21.00)

    Kolarstwo torowe K, omnium, wyścig punktowy (Daria Pikulik) (22.05), TVP Sport

    Kolarstwo torowe K, sprint, wyścig punktowy (22.44) TVP Sport

    Skoki do wody M, skoki z trampoliny 3 m (23.00) TVP1

    Kolarstwo torowe M, keirin (ew. Damian Zieliński) (23.20) TVP Sport

    Podnoszenie ciężarów M, pow. 105 kg (00.00) TVP2

    Boks M, kat. 60 kg (00.15), TVP1, TVP Sport

    Tenis stołowy K, finał drużynowy (00.30)

    Lekkoatletyka M, skok wzwyż (1.30) TVP Sport

    Lekkoatletyka K, 1500 m (Sofia Ennaoui) (3.30) TVP1

    Lekkoatletyka M, 110 m ppł (ew. Damian Czykier) (3.45) TVP1

    ZOBACZ KONIECZNIE:
    SZCZEGÓŁOWY PLAN TRANSMISJI TVP Z RIO 2016


    Eliminacje z Polakami



    Kolarstwo torowe M, keirin (Damian Zieliński) (15.18), K omnium, okrążenie ze startu lotnego (Daria Pikulik) (15.57), K sprint (Pikulik) (21.10) TVP Sport

    Lekkoatletyka K, 100 m ppł (Karolina Kołeczek) (16.05), M, 200 m (Karol Zalewski) (16.50) TVP2; K, oszczep (Maria Andrejczyk) (1.35), M, 110 m ppł półfinały (ew. Damian Czykier) (1.40), K, 400 m ppł półfinały (ew. Joanna Linkiewicz, Emilia Ankiewicz) (2.10), M, 400 m ppł półfinały (2.35) TVP1

    Żeglarstwo M, 49-er (Paweł Kołodziński, Łukasz Przybytek) (18.00, 19.00 i 20.00) TVP Sport.

    *Plan transmisji z Rio 2016 TRANSMISJE + PROGRAM Z UDZIAŁEM POLAKÓW
    *Tragedia w Bytomiu: Mężczyzna zmarł na Rynku. Miał rany cięte
    *Fantastyczna zabawa na 90 Festival w Bielsku-Białej ZDJĘCIA
    *Salsa pod palmami? Tylko w Katowicach ZOBACZ ZDJĘCIA
    *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
    *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      ONLINE

      Marek (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      Ceremonia zakończenia Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016
      w HD z polskim komentarzem obejrzysz na stronce:
      obrazkovo.pl/e945201f

      Najczęściej czytane

      Klasyfikacja medalowa

      Miejsce Kraj Złoto Srebro Brąz Razem
      1 USA 46 37 38 121
      2 Wielka Brytania 27 23 17 67
      3 Chiny 26 18 26 70
      4 Rosja 19 18 20 57
      5 Niemcy 17 10 15 42
      6 Japonia 12 8 21 41
      7 Francja 10 18 14 42
      8 Korea Południowa 9 3 9 21
      9 Włochy 8 12 8 28
      10 Australia 8 11 10 29
      11 Holandia 8 7 4 19
      12 Węgry 8 3 4 15
      13 Brazylia 7 6 6 19
      14 Hiszpania 7 4 6 17
      15 Kenia 6 6 1 13
      16 Jamajka 6 3 2 11
      17 Chorwacja 5 3 2 10
      18 Kuba 5 2 4 11
      19 Nowa Zelandia 4 9 5 18
      20 Kanada 4 3 15 22
      21 Uzbekistan 4 2 7 13
      22 Kazachstan 3 5 9 17
      23 Kolumbia 3 2 3 8
      24 Szwajcaria 3 2 2 7
      25 Iran 3 1 4 8
      26 Grecja 3 1 2 6
      27 Argentyna 3 1 0 4
      28 Dania 2 6 7 15
      29 Szwecja 2 6 3 11
      30 RPA 2 6 2 10
      31 Ukraina 2 5 4 11
      32 Serbia 2 4 2 8
      33 Polska 2 3 6 11
      ...

      Galeria

      Nasi dziennikarze na Twitterze

      Sportowy24 na Facebooku

      Gry On Line - Zagraj Reklama