RIO 2016

    Rio 2016 PLAN TRANSMISJI TVP ŚRODA 10.08. PLAN FINAŁÓW,...

    Rio 2016 PLAN TRANSMISJI TVP ŚRODA 10.08. PLAN FINAŁÓW, GODZINY STARTÓW POLAKÓW

    Tomasz Kuczyński

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Czekamy na kolejny start polskich kolarzy w Rio

    Czekamy na kolejny start polskich kolarzy w Rio ©Andrzej Szkocki/Polska Press

    Rio 2016 PROGRAM 10.08.2016 TRANSMISJE TVP W środę 10 sierpnia o medale w Rio będą walczyli m.in. kolarki i kolarze w jeździe indywidualnej na czas.
    Czekamy na kolejny start polskich kolarzy w Rio

    Czekamy na kolejny start polskich kolarzy w Rio ©Andrzej Szkocki/Polska Press

    Rio 2016 Transmisje + pogram na środę 10.08.2016



    FINAŁY RIO 2016, 10 SIERPNIA/11 SIERPNIA, godziny czasu polskiego

    Kolarstwo szosowe, jazda indywidualna na czas K (Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta), g. 13.30, TVP 1, TVP2, TVP Sport, jazda indywidualna na czas M (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski), g. 15, TVP1, TVP2, TVP Sport

    Wioślarstwo, czwórka podwójna M (Polska) g. 15.10, czwórka podwójna K (Polska), g. 15.34, TVP2

    Strzelectwo, pistolet 50 m M g. 19.30, podwójny trap M g. 19.30, TVP2, TVP Sport

    [bKajakarstwo górskie, K1 M[/b] g. 20.15, TVP1, TVP2

    Podnoszenie ciężarów, kat. 69 kg K (Patrycja Piechowiak), g. 17.30, TVP1, TVP2

    Gimnastyka sportowa, wielobój M g. 20.30, TVP Sport

    Skoki do wody, skoki synchroniczne z trampoliny 3 m M g. 21, TVP1

    Judo, kat. 70 kg K (ew. Katarzyna Kłys), g. 22, TVP Sport, kat. 90 kg M g. 22.35, TVP Sport

    Szermierka, floret K (ew. Hanna Łyczbińska) g. 01.15; szabla M g. 01.45, TVP2, TVP Sport

    Tenis stołowy, finał K g. 02.30, TVP Sport

    Pływanie, 200 m żabką M g. 03.03, 200 m st. motylkowym K g. 03.54, 100 m st. dowolnym M g. 04.03, 4x200 m st. dowolnym K g. 04.55, TVP1, TVP2

    KLIKNIJ I ZOBACZ
    SZCZEGÓŁOWY PLAN TRANSMISJI TVP Z RIO 2016


    ELIMINACJE Z POLAKAMI

    Szermierka, floret K (Hanna Łyczbińska) g. 14.35, TVP2, TVP Sport

    Łucznictwo K (Karina Lipiarska-Pałka) g. 15.45, ew. g. 16.23

    Wioślarstwo od godz. 13.30, TVP2

    Judo, kat. 70 kg K (Katarzyna Kłys), g. 16.30, TVP Sport

    Żeglarstwo, klasa Laser M (Kacper Ziemiński), g. 18, 19.35, klasa 470 K (Irmina Mrózek Gliszczynska i Agnieszka Skrzypulec), g. 18.10, 19.35

    Pływanie, 100 m st. dow. K (Katarzyna Wilk), g. 18.03, ew. g. 3.12, 200 m st. grzbietowym M (Radosław Kawęcki),
    g. 18.27, ew. 3.28, TVP1, TVP2

    Boks, kat. 91 kg M, 1/4 finału (ew. Igor Jakubowski), g. 18.30, TVP1, TVP Sport

    Siatkówka plażowa M (Piotr Kantor, Bartosz Łosiak – Alexander Brouwer, Robert Meeuwsen z Holandii), g. 21.30, TVP2, TVP Sport.

    *Przejmująca historia Macieja Cieśli. To o nim mówił papież Franciszek
    *Ale burza! Samochody zatopione przy M1 w Czeladzi ZDJĘCIA + WIDEO
    *Tylko szaleniec mógłby się rzucić na tego policjanta ZOBACZCIE ZDJĘCIA
    *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
    *Najlepsze baseny w województwie śląskim [TOP 10 BASENÓW]
    *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      rio2016

      jolka (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 1

      Igrzyska w Hd za darmo

      sport-tv.strefa.pl

      Najczęściej czytane

      Klasyfikacja medalowa

      Miejsce Kraj Złoto Srebro Brąz Razem
      1 USA 46 37 38 121
      2 Wielka Brytania 27 23 17 67
      3 Chiny 26 18 26 70
      4 Rosja 19 18 20 57
      5 Niemcy 17 10 15 42
      6 Japonia 12 8 21 41
      7 Francja 10 18 14 42
      8 Korea Południowa 9 3 9 21
      9 Włochy 8 12 8 28
      10 Australia 8 11 10 29
      11 Holandia 8 7 4 19
      12 Węgry 8 3 4 15
      13 Brazylia 7 6 6 19
      14 Hiszpania 7 4 6 17
      15 Kenia 6 6 1 13
      16 Jamajka 6 3 2 11
      17 Chorwacja 5 3 2 10
      18 Kuba 5 2 4 11
      19 Nowa Zelandia 4 9 5 18
      20 Kanada 4 3 15 22
      21 Uzbekistan 4 2 7 13
      22 Kazachstan 3 5 9 17
      23 Kolumbia 3 2 3 8
      24 Szwajcaria 3 2 2 7
      25 Iran 3 1 4 8
      26 Grecja 3 1 2 6
      27 Argentyna 3 1 0 4
      28 Dania 2 6 7 15
      29 Szwecja 2 6 3 11
      30 RPA 2 6 2 10
      31 Ukraina 2 5 4 11
      32 Serbia 2 4 2 8
      33 Polska 2 3 6 11
      ...

      Galeria

      Nasi dziennikarze na Twitterze

      Sportowy24 na Facebooku

      Gry On Line - Zagraj Reklama