GKS Katowice - ZAKSA. Wygraj bilety na siatkarski mecz roku

W pierwszym meczu w Spodku w tym sezonie siatkarze GKS Katowice przegrali z Łuczniczką Bydgoszcz. Jak spiszą się dzisiaj? Fot. Arkadiusz gola
Siatkarze GKS Katowice w spotkaniu 9. kolejki PlusLigi zmierzą się dziś o godz. 19.45 w Spodku z mistrzem Polski ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Mamy dla Was pęć podwójnych zaproszeń na ten mecz. Możecie wygrać je w naszym konkursie.

Potyczka GKS Katowice z ZAKSĄ reklamowana jest jako siatkarski mecz roku. Do Spodka przyjedzie nie tylko obrońca tytułu, ale też lider tabeli PlusLigi,
który w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Kędzierzynianie wygrali dotąd wszystkie dziesięć rozegranych spotkań.

Siatkarze GieKSy też notowali w lidze piękną serię. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali pięć spotkań z rzędu, ale ich świetną passę przerwała w sobotę Skra, która pokonała katowiczan 3:0.

– W meczu w Bełchatowie zabrakło nam trochę szczęścia. Jakbyśmy się przestraszyli, że możemy wygrać ze Skrą. To spotkanie pokazało jednak, że cały czas idziemy w dobrym kierunku i jestem przekonany, że we wtorek w Spodku na pe-wno będzie lepiej – powiedział Emanuel Kohut, środkowy GKS.

ZAKSA po raz pierwszy zagra w Spodku. W ubiegłym roku katowiczanie grali z nią w hali w Szopienicach i przegrali 0:3, choć rywale, by wygrać seta, zawsze musieli zdobyć co najmniej 30 punktów.

Gospodarze zagrają dzisiaj w najmocniejszym składzie. Bilety na siatkarski mecz roku sprzedają się bardzo dobrze i na trybunach legendarnej hali powinno zasiąść kilka tysięcy kibiców. Organizatorzy przygotowują dla fanów dodatkowe atrakcje. Na antresoli Spodka otwarte będą stoiska sekcji tenisowej i hokejowej katowickiego klubu, a na płycie będzie działać Strefa rodzinna, w której najmłodsi kibice będą mogli się pobawić w trakcie gry siatkarzy. Po
drugim secie na parkiecie dojdzie natomiast do tanecznego pojedynku klubowych maskotek - GieKSika i Zaksiołka.

Wygraj bilety na mecz GKS Katowice z ZAKSĄ[/sc

]

Mamy dla Was pięć podwójnych biletów na siatkarski mecz roku. Aby je zdobyć należy wysłać SMS na nr 72355 o treści DZMS.odpowiedź na pytanie.

Pytanie natomiast jest następujące: Jak nazywa się trener siatkarzy GKS Katowice?