Sport

    Poznaliśmy terminarz 1. ligi na sezon 2016/2017. Początek...

    Poznaliśmy terminarz 1. ligi na sezon 2016/2017. Początek rozgrywek 30 lipca

    krk

    Gol24

    Aktualizacja:

    Gol24

    Wracający do 1. ligi piłkarze GKS-u Tychy rozpoczną sezon od pojedynku z Pogonią Siedlce

    Wracający do 1. ligi piłkarze GKS-u Tychy rozpoczną sezon od pojedynku z Pogonią Siedlce ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

    PZPN poinformował, że sezon 2016/2017 1. ligi rozpocznie się w weekend 30-31 lipca. Jesienią piłkarze rozegrają 19 kolejek. Ostatnią kolejkę sezonu zaplanowano na 3-4 czerwca.
    Wracający do 1. ligi piłkarze GKS-u Tychy rozpoczną sezon od pojedynku z Pogonią Siedlce

    Wracający do 1. ligi piłkarze GKS-u Tychy rozpoczną sezon od pojedynku z Pogonią Siedlce ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

    Ważne terminy sezonu 2016/2017 1. ligi

    • 30 lipca - 1. kolejka
    • 13 listopada - ostatnia kolejka rundy jesiennej
    • 19 listopada - 18. kolejka (początek rundy rewanżowej)
    • 4 marca - 20. kolejka (pierwsza seria spotkań po zimowej przerwie)
    • 4 czerwca - 34. kolejka (zakończenie sezonu)



    Terminarz 1. ligi 2016/2017



    Kolejka 1 - 30-31 lipca

    Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
    Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
    GKS Katowice - Wigry Suwałki
    Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
    Wisła Puławy - MKS Kluczbork
    Miedź Legnica - Górnik Zabrze
    Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz
    GKS Tychy - Pogoń Siedlce
    Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

    Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce
    Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
    Górnik Zabrze - Stal Mielec
    MKS Kluczbork - Miedź Legnica
    Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy
    Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
    Chrobry Głogów - GKS Katowice
    Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

    Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

    Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
    GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
    Znicz Pruszków - Chrobry Głogów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki
    Wisła Puławy - Bytovia Bytów
    Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
    Stal Mielec - MKS Kluczbork
    GKS Tychy - Górnik Zabrze
    Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz

    Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

    Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
    Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce
    MKS Kluczbork - GKS Tychy
    Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
    Bytovia Bytów - Miedź Legnica
    Wigry Suwałki - Wisła Puławy
    Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
    Stomil Olsztyn - GKS Katowice

    Kolejka 5 - 24 sierpnia

    GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
    Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
    Wisła Puławy - Chrobry Głogów
    Miedź Legnica - Wigry Suwałki
    Stal Mielec - Bytovia Bytów
    GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
    Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork
    Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze

    Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

    Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
    MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz
    Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
    Bytovia Bytów - GKS Tychy
    Wigry Suwałki - Stal Mielec
    Chrobry Głogów - Miedź Legnica
    Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
    Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    GKS Katowice - Znicz Pruszków

    Kolejka 7 - 3-4 września

    Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
    Wisła Puławy - Stomil Olsztyn
    Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
    Stal Mielec - Chrobry Głogów
    GKS Tychy - Wigry Suwałki
    Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
    Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz
    Górnik Zabrze - MKS Kluczbork

    Kolejka 8 - 10-11 września

    Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork
    Olimpia Grudziądz - Górnik Zabrze
    Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz
    Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
    Chrobry Głogów - GKS Tychy
    Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
    Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
    GKS Katowice - Wisła Puławy
    Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Kolejka 9 - 17-18 września

    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
    Wisła Puławy - Znicz Pruszków
    Miedź Legnica - GKS Katowice
    Stal Mielec - Stomil Olsztyn
    GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
    Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
    Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki
    Górnik Zabrze - Bytovia Bytów
    MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz

    Kolejka 10 - 24-25 września

    Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
    Bytovia Bytów - MKS Kluczbork
    Wigry Suwałki - Górnik Zabrze
    Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
    Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
    Stomil Olsztyn - GKS Tychy
    GKS Katowice - Stal Mielec
    Znicz Pruszków - Miedź Legnica
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy

    Kolejka 11 - 1-2 października

    Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec
    Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Stal Mielec - Znicz Pruszków
    GKS Tychy - GKS Katowice
    Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
    Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
    Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
    MKS Kluczbork - Wigry Suwałki
    Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów

    Kolejka 12 - 8-9 października

    Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów
    Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
    Chrobry Głogów - MKS Kluczbork
    Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze
    Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
    GKS Katowice - Pogoń Siedlce
    Znicz Pruszków - GKS Tychy
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
    Wisła Puławy - Miedź Legnica

    Kolejka 13 - 15-16 października

    Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
    Stal Mielec - Wisła Puławy
    GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
    Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
    Górnik Zabrze - Stomil Olsztyn
    MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice
    Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
    Bytovia Bytów - Wigry Suwałki

    Kolejka 14 - 22-23 października

    Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
    Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
    Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
    Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork
    GKS Katowice - Górnik Zabrze
    Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce
    Wisła Puławy - GKS Tychy
    Miedź Legnica - Stal Mielec

    Kolejka 15 - 29-30 października

    Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
    GKS Tychy - Miedź Legnica
    Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
    Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Górnik Zabrze - Znicz Pruszków
    MKS Kluczbork - GKS Katowice
    Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
    Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
    Wigry Suwałki - Chrobry Głogów

    Kolejka 16 - 5-6 listopada

    Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
    Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
    Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
    GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
    Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
    Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz
    Miedź Legnica - Pogoń Siedlce
    Stal Mielec - GKS Tychy

    Kolejka 17 - 12-13 listopada

    GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
    Pogoń Siedlce - Stal Mielec
    Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
    Górnik Zabrze - Wisła Puławy
    MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
    Bytovia Bytów - GKS Katowice
    Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
    Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice

    Kolejka 18 - 19-20 listopada

    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz
    Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
    Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
    Wigry Suwałki - GKS Katowice
    Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
    MKS Kluczbork - Wisła Puławy
    Górnik Zabrze - Miedź Legnica
    Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
    Pogoń Siedlce - GKS Tychy

    Kolejka 19 - 26-27 listopada

    Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec
    GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
    Stal Mielec - Górnik Zabrze
    Miedź Legnica - MKS Kluczbork
    Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów
    Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
    GKS Katowice - Chrobry Głogów
    Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice

    Kolejka 20 - 4-5 marca

    Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
    Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
    Chrobry Głogów - Znicz Pruszków
    Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Bytovia Bytów - Wisła Puławy
    Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
    MKS Kluczbork - Stal Mielec
    Górnik Zabrze - GKS Tychy
    Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce

    Kolejka 21 - 11-12 marca

    Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
    Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze
    GKS Tychy - MKS Kluczbork
    Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
    Miedź Legnica - Bytovia Bytów
    Wisła Puławy - Wigry Suwałki
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
    Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
    GKS Katowice - Stomil Olsztyn

    Kolejka 22 - 18-19 marca

    Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
    Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków
    Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Chrobry Głogów - Wisła Puławy
    Wigry Suwałki - Miedź Legnica
    Bytovia Bytów - Stal Mielec
    Olimpia Grudziądz - GKS Tychy
    MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce
    Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz

    Kolejka 23 - 25-26 marca

    Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
    Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork
    Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
    GKS Tychy - Bytovia Bytów
    Stal Mielec - Wigry Suwałki
    Miedź Legnica - Chrobry Głogów
    Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
    Znicz Pruszków - GKS Katowice

    Kolejka 24 - 1-2 kwietnia

    Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
    GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
    Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
    Chrobry Głogów - Stal Mielec
    Wigry Suwałki - GKS Tychy
    Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
    Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
    MKS Kluczbork - Górnik Zabrze

    Kolejka 25 - 8-9 kwietnia

    MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
    Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz
    Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów
    Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
    GKS Tychy - Chrobry Głogów
    Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
    Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
    Wisła Puławy - GKS Katowice
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków

    Kolejka 26 - 15 kwietnia

    Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Znicz Pruszków - Wisła Puławy
    GKS Katowice - Miedź Legnica
    Stomil Olsztyn - Stal Mielec
    Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
    Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
    Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
    Bytovia Bytów - Górnik Zabrze
    Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork

    Kolejka 27 - 22-23 kwietnia

    Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
    MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
    Górnik Zabrze - Wigry Suwałki
    Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
    Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
    GKS Tychy - Stomil Olsztyn
    Stal Mielec - GKS Katowice
    Miedź Legnica - Znicz Pruszków
    Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Kolejka 28 - 29-30 kwietnia

    Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
    Znicz Pruszków - Stal Mielec
    GKS Katowice - GKS Tychy
    Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
    Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
    Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
    Wigry Suwałki - MKS Kluczbork
    Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz

    Kolejka 29 - 6-7 maja

    Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
    Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
    MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
    Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
    Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
    Pogoń Siedlce - GKS Katowice
    GKS Tychy - Znicz Pruszków
    Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Miedź Legnica - Wisła Puławy

    Kolejka 30 - 13-14 maja

    Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
    Wisła Puławy - Stal Mielec
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
    Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
    GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
    Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze
    Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
    Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
    Wigry Suwałki - Bytovia Bytów

    Kolejka 31 - 17 maja

    Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
    Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
    Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
    MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn
    Górnik Zabrze - GKS Katowice
    Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
    Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    GKS Tychy - Wisła Puławy
    Stal Mielec - Miedź Legnica

    Kolejka 32 - 20-21 maja

    Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
    Miedź Legnica - GKS Tychy
    Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
    Znicz Pruszków - Górnik Zabrze
    GKS Katowice - MKS Kluczbork
    Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
    Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
    Chrobry Głogów - Wigry Suwałki

    Kolejka 33 - 27-28 maja

    Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
    Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
    Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn
    Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
    MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
    Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy
    Pogoń Siedlce - Miedź Legnica
    GKS Tychy - Stal Mielec

    Kolejka 34 - 3-4 czerwca

    Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
    Stal Mielec - Pogoń Siedlce
    Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
    Wisła Puławy - Górnik Zabrze
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
    Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
    GKS Katowice - Bytovia Bytów
    Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
    Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

    Oto najlepsze i najgorsze murawy w 1. lidze [KLASYFIKACJA]

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      hurra

      amor (gość)

      Zgłoś naruszenie treści

      byle tak dalej wygrywajcie prosimy o awans

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Sportowy24 na Facebooku

      Galerie

      GOL24 na Facebooku

      Gry On Line - Zagraj Reklama