Sport

  Puchar za zdobycie Ligi Mistrzów zostanie w Kielcach na...

  Puchar za zdobycie Ligi Mistrzów zostanie w Kielcach na zawsze

  (PK)

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Puchar za zdobycie Ligi Mistrzów zostanie w Kielcach na zawsze

  ©Dawid Łukasik

  Puchar za wygranie Ligi Mistrzów, zwany przez nas Wielką Ręką, zdobyty przez piłkarzy ręcznych Vive Tauronu Kielce, zostanie u nas na zawsze. Kielecki klub nie musi go oddawać Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej.
  Puchar za zdobycie Ligi Mistrzów zostanie w Kielcach na zawsze

  ©Dawid Łukasik

  Od niedzieli, kiedy szczypiorniści Vive Tauronu Kielce wygrali Ligę Mistrzów, dostajemy pytania, czy Wielka Ręka, czyli 12-kilogramowy puchar za zwycięstwo, zostanie w Kielcach, czy trzeba go zdobyć trzy razy, aby dostać na zawsze, czy będziemy musieli go oddać, czy dostaniemy w tej sytuacji replikę itp. Z tym pytaniem zwróciliśmy się do Pawła Papaja, dyrektora marketingu w kieleckim klubie.

  - Mogę uspokoić kibiców: puchar zostanie w Kielcach na zawsze. Nie musimy go oddawać. Ale oczywiście zrobimy wszystko, żeby w przyszłym sezonie dostać taki sam, czyli znów wygrać Ligę Mistrzów. Ten, który dostaliśmy w niedzielę w Kolonii, jest przypisany tej edycji Ligi Mistrzów, ma stosowną grawerkę – wyjaśnia Paweł Papaj.

  Wielką Rękę będzie można zobaczyć i się z nią sfotografować w niedzielę i poniedziałek (5 i 6 czerwca) w godzinach 12-19. Puchar w specjalnej gablocie stanie przed ratuszem na kieleckim Rynku.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl

   Sportowy24 na Facebooku

   Galerie

   GOL24 na Facebooku

   Gry On Line - Zagraj Reklama