Hokejowy play off: GKS Tychy dwa razy ograł Polonię Bytom ZDJĘCIA W Tychach zadebiutowały Ice Girls

GKS Tychy prowadzi w play offach z Polonią Bytom 2:0
GKS Tychy prowadzi w play offach z Polonią Bytom 2:0 Marzena Bugała-Azarko
Pierwsze mecze ćwierćfinałowe play off Polskiej Hokej Ligi wygrywali faworyci, choć emocji w nich nie brakowało. W Tychach po raz pierwszy w Polsce oglądaliśmy seksowne Ice Girls.

W śląskiej parze play off Polonia w sobotę długo toczyła wyrównany bój w Tychach i dopiero, gdy bytomianie zaczęli w III tercji seryjnie wędrować na ławkę kar gospodarze rozwiązali worek z bramkami. W niedzielę GKS wygrał już gładko. Po meczach najwięcej mówiło się o debiucie w Polsce Ice Girls, czyli zespołu dziewczyn czyszczących w trakcie przerwy reklamowej w grze lód, a także będących eskortą zawodników przed spotkaniem.

Dziewczyny z Ice Girls pojawiły się również na lodowisku w Katowicach. Tauron KH GKS nie miał najmniejszych problemów z dwukrotnym pokonaniem Orlika. Wczoraj w Satelicie zbierano pieniądze na operację chorej Oli Mirowskiej, a kibice mogli założyć gogle VR i poczuć się w wirtualnej rzeczywistości jak hokeista na lodzie.

Ice Girls GKS Tychy

Ice Girls GKS Tychy zadebiutowały! ZDJĘCIA + WIDEO Seksowne ...

Najbardziej zacięte były pojedynki Podhala z Jastrzębiem. W drugim spotkaniu hokeiści JKH długo przegrywali tylko 0:1 i w ostatniej minucie postawili wszystko na jedną kartę wycofując bramkarza. Niestety zamiast wyrównać stracili drugą bramkę.

Ćwierćfinały play off PHL
GKS Tychy – Polonia Bytom 8:3 (2:0, 2:2, 4:1) i 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

SOB. 1:0 Mateusz Bepierszcz (5), 2:0 Joonas Huovinen (10), 2:1 Lukas Novak (21), 2:2 Tomasz Pastryk (24), 3:2 Radosław Galant (25), 4:2 Michał Kotlorz (28), 4:3 David Turon (48), 5:3 Bartosz Ciura (53), 6:3 Michael Cichy (54), 7:3 Michael Cichy (56), 8:3 Artiom Mantiuk (58).

NIEDZ. 1:0 Mateusz Bryk (7), 2:0 Jakub Witecki (12), 3:0 Adam Bagiński (44), 4:0 Alex Szczechura (50).

W rywalizacji w play off 2:0 dla tyszan. Kolejne mecze 28.02 i 1.03 w Bytomiu.

Tauron KH GKS Katowice – PGE Orlik Opole 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) i 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

SOB. 1:0 Marek Strzyżowski (4), 2:0 Bartosz Fraszko (10), 3:0 Duszan Deveczka (32), 4:0 Bartosz Fraszko (44), 5:0 Bartosz Fraszko (51).

NIEDZ. 1:0 Bogusław Rąpała (10), 2:0 Bartosz Fraszko (17), 3:0 Patryk Krężołek (28), 4:0 Radosław Sawicki (45), 5:0 Martin Cakajik (48).

W rywalizacji w play off 2:0 dla katowiczan. Kolejne mecze 28.02 i 1.03 w Opolu.

TatrySki Podhale Nowy Targ –JKH GKS Jastrzębie 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) i 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

SOB. 1:0 Siergiej Ogorodnikow (18), 1:1 Jakub Gimiński (26), 2:1 Dariusz Gruszka (36), 3:1 Elvijs Biezajs (38), 4:1 Bartłomiej Neupauer (58)

NIEDZ. 1:0 Damian Tomasik (10), 2:0 Elvijs Biezais (60).

W rywalizacji w play off 2:0 dla nowotarżan. Kolejne mecze 28.02 i 1.03 w Jastrzębiu.

Comarch Cracovia – Unia Oświęcim 9:2 (3:1, 3:0, 3:1) i 5:2 (0:2, 1:0, 4:0)

W rywalizacji w play off 2:0 dla krakowian.