Oświadczenie operatora Spodka w sprawie opóźnienia...

  Oświadczenie operatora Spodka w sprawie opóźnienia uruchomienia lodowiska

  Zdjęcie autora materiału

  Jacek Sroka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Hokeiści Tauronu KH GKS Katowice na razie nie mogą wyjechać na lód w małej hali Spodka

  Hokeiści Tauronu KH GKS Katowice na razie nie mogą wyjechać na lód w małej hali Spodka ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

  Wczoraj opublikowaliśmy informację o przesunięciu terminu inauguracji Polskiej Hokej Ligi w katowickiej Satelicie z powodu nie zamrożenia tafli lodowiska. Dziś pismo w tej sprawie przysłał operator Spodka - firma PTWP Event Center. Oto oświadczenie jej prezesa Marcina Stolarza.
  Hokeiści Tauronu KH GKS Katowice na razie nie mogą wyjechać na lód w małej hali Spodka

  Hokeiści Tauronu KH GKS Katowice na razie nie mogą wyjechać na lód w małej hali Spodka ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

  Oświadczenie

  Lodowisko w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek będzie w tym roku gotowe do użytku od 22 września. Sezon funkcjonowania lodowiska zainauguruje w tym dniu mecz ligowy hokeja drużyn TAURON KH GKS KATOWICE oraz MH Automatyka Gdańsk. Inauguracja Polskiej Hokej Ligi została przesunięta z powodu problemów technicznych, niezależnych od spółki PTWP Event Center, która zarządza obiektem.


  Zarządca obiektu był gotowy do przygotowania tafli lodowiska już w sierpniu. Jednak ze względu na brak usunięcia ww. problemów technicznych związanych z instalacją chłodzenia przez właściciela obiektu – Miasto Katowice – uruchomienie lodowiska w planowanym czasie nie było możliwe. Zgodnie z umową koncesyjną, to właśnie Miasto Katowice odpowiada za inwestycje i niezbędne remonty. PTWP Event Center, jako zarządca i gospodarz obiektu, wielokrotnie interweniował u właściciela obiektu w tej sprawie.

  Opóźnienie rozpoczęcia sezonu funkcjonowania lodowiska w katowickim Spodku, jest dla jego użytkowników oraz fanów hokeja przykrą wiadomością. Dla zarządcy obiektu wiąże się to ze stratami finansowymi i wizerunkowymi.

  Mimo iż PTWP Event Center nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, to w trosce o najwyższą jakość oferowanych usług oraz zadowolenie klientów, zarządca dopełni wszelkich starań, aby obiekt był w pełni przygotowany do rozpoczynającego się niebawem sezonu ogólnodostępnych ślizgawek, meczów hokejowych i innych zaplanowanych wydarzeń.

  Marcin Stolarz
  prezes PTWP Event Center

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo