Stefan Horngacher: To drzwi do kolejnych sukcesów

  Stefan Horngacher: To drzwi do kolejnych sukcesów

  (frap)

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Stefan Horngacher

  Stefan Horngacher ©Michal Gąciarz

  - Jesteśmy naprawdę bardzo szczęśliwi. Cieszę się, że jestem pierwszym trenerem reprezentacji Polski, którego drużyna wygrała zawody. Napisaliśmy historię - mówi o sobotnim konkursie Pucharu Świata trener polskich skoczków narciarskich Stefan Horngacher. W niedzielę zawody indywidualne. Początek o godz. 15.
  Stefan Horngacher

  Stefan Horngacher ©Michal Gąciarz

  Szkoleniowiec Polaków, cytowany przez oficjalną stronę internetową PZN, podkreślił, że cała drużyna - Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Maciej Kot - skakała na bardzo wysokim poziomie.

  - Już w Kuusamo widziałem, że jesteśmy w dobrej formie, ale wyniki tego nie pokazały. Tutaj mieliśmy za sobą dobre treningi i kwalifikacje, które zresztą wygrał Kamil. Wszyscy byli skoncentrowani na swojej pracy, którą mieli wykonywać na skoczni i zrobili to świetnie.
  Oddali osiem stabilnych skoków na wysokim poziomie bez żadnych błędów i to dało nam w sobotę zwycięstwo - analizował austriacki trener. - W dodatku to był totalnie sprawiedliwy konkurs, było praktycznie bezwietrznie i wszystko zależało od dyspozycji zawodników, a nie od warunków. Sobotnie zwycięstwo może otworzyć zawodnikom drzwi do indywidualnych sukcesów w kolejnych konkursach.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl

   Gry On Line - Zagraj Reklama