Nutella Mini Tour de Pologne 2017 Zabrze: Dzieci i młodziki na trasie ZDJĘCIA + WIDEO

RED.
Mini TDP 2017 Zabrze
Mini TDP 2017 Zabrze Arek Gola
Wyścig kolarski Nutella Mini Tour de Pologne odbył się w Zabrzu: Tour de Pologne 2017 Zabrze to nie tylko wyścig dla zawodowych kolarzy, ale również dla młodych miłośników dwóch kółek. Co roku profesjonalnemu wyścigowi Tour de Pologne towarzyszy właśnie wyścig dla młodych kolarzy. Nie inaczej było w Zabrzu. Zobaczcie ZDJĘCIA

Nutella Mini Tour de Pologne 2017 w Zabrzu został rozegrany przed przyjazdem peletonu Tour de Pologne. Jako pierwsze na starcie pojawiły się krótko po południu dzieci najmłodsze, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Temperatura sięgająca 35 stopni i palące słońce towarzyszyły młodym kolarzom podczas czwartego wyścigu Nutella Mini Tour de Pologne w Zabrzu. Mimo upalnej pogody nie brakowało emocji, a na starcie pojawiło się mnóstwo zawodników.

Wśród tych najmłodszych zwyciężyli Michał Gruca i Weronika Skrzyńska, w starszej grupie triumfowali Dawid Zariczny i Jagoda Rzeszot.

Wśród młodzików najszybciej 18-kilometrową trasę pokonał Tomasz Dobrzyński, a wśród młodziczek na dystansie 12 kilometrów triumfowała Olga Wankiewicz. W klasyfikacji drużynowej młodziczek prowadzi ALKS Stal Grudziądz, a wśród młodzików Chrabąszcze Nowogard.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?