Tour de Pologne 2017 Żory - MAPKA, UTRUDNIENIA, GDZIE...

  Tour de Pologne 2017 Żory - MAPKA, UTRUDNIENIA, GDZIE KIBICOWAĆ

  Zdjęcie autora materiału

  Szymon Kamczyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tour de Pologne 2017 Żory - MAPKA, UTRUDNIENIA, GDZIE KIBICOWAĆ
  Już we wtorek 1 sierpnia peleton 74. Tour de Pologne wypełniony gwiazdami światowego kolarstwa przejedzie przez Żory. W związku z tym kierowcy poruszający się ulicami naszego miasta muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Tour de Pologne 2017 Żory - MAPKA, UTRUDNIENIA, GDZIE KIBICOWAĆ
  Tour de Pologne 2017 Żory - MAPKA, UTRUDNIENIA, GDZIE KIBICOWAĆ

  Tour de Pologne 2017 Żory - MAPKA, UTRUDNIENIA, GDZIE KIBICOWAĆ


  Żory znalazły się na trasie 4 etapu Tour de Pologne, prowadzącego z Zawiercia do Zabrza, który odbędzie się we wtorek 1 sierpnia. W związku z koniecznością zapewnienia swobodnego przejazdu kolarzom przewidziane są znaczne utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach od 15.30 – 17.00.

  Trasa przejazdu peletonu będzie prowadziła następującymi ulicami: Pszczyńską, Nowopszczyńską, Nad Rudą (pod wiaduktem DK 81), Dworcową, Męczenników Oświęcimskich, Al. Wojska Polskiego, Al. Niepodległości i Al. Jana Pawła II do granicy miasta w kierunku Jastrzębia-Zdroju. Rucha na tych ulicach zostanie całkowicie wstrzymany w godzinach od 15:30 – 17:00.

  Dodatkowo zablokowany zostanie ruch na DW 935 ul. Nad Rudą na odcinku od ronda Knurowskiego do ul. Dworcowej. Ruch poprzeczny do trasy wyścigu będzie możliwy Al. Zjednoczonej Europy i ul. Okrężną tylko do godz. 16:00.

  Kierowcy proszeni są o wcześniejsze zaplanowanie przejazdu w obrębie trasy wyścigu. Dla kierujących, zmierzających do dzielnicy Kleszczów rekomendowana jest jazda ul. Leśną a następnie ul. Wodną do ul. Pszczyńskiej lub też DK 81 do ul. Zamkowej lub ul. Pukowca i dalej ul. Ogrodniczą do ul. Wyzwolenia. Osobom jadącym w kierunku Pszczyny zaleca się objazd przez Warszowice i Pawłowice.

  - Ponadto prosimy mieszkańców, by podczas przejazdu kolarzy szczególnie pilnowali swoich zwierząt. Dotyczy to zwłaszcza psów, które różnie reagują na dźwięki wydawane przez peleton. Dlatego najlepiej zamknąć je w domu lub ewentualnie trzymać na smyczy, jeśli będą przebywały w pobliżu trasy wyścigu - informują urzędnicy.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tour de Pologne 2017 w innych miastach
  Tour de Pologne 2017 w Katowicach: TRASA, GODZINY PRZEJAZDÓW, TDP 2017, UTRUDNIENIA
  TOUR DE POLOGNE 2017 ZABRZE: TRASA, GODZINY PRZEJAZDÓW + UTRUDNIENIA
  Tour de Pologne 2017 Bytom: TRASA, UTRUDNIENIA, GDZIE KIBICOWAĆ
  Tour de Pologne 2017 Jaworzno: TRASA, GODZINY, UTRUDNIENIA, GDZIE KIBICOWAĆ
  Tour de Pologne 2017: TRASA TDP 2017, ETAPY, GODZINY PRZEJAZDÓW, MAPA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama