Ważne
  Sebastian Ułamek wrócił do Włókniarza Częstochowa

  Sebastian Ułamek wrócił do Włókniarza Częstochowa

  Zdjęcie autora materiału

  Bartłomiej Romanek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Sebastian Ułamek wrócił do Włókniarza Częstochowa
  1/4
  przejdź do galerii
  Po ośmiu latach przerwy Sebastian Ułamek wraca do klubu, w którym się wychował. W tym sezonie żużlowiec będzie znów reprezentował barwy Eko-Dir Włókniarza Częstochowa.
  Sebastian Ułamek po ośmiu latach przerwy wraca wo Eko-Dir Włókniarza Częstochowa. Ułamek po raz ostatni w barwach Włókniarza startował w 2008 roku, a w poprzednich sezonach reprezentował barwy Unii Tarnów, Betardu Sparty Wrocław, Startu Gniezno, GKM-u Grudziądz i ROW-u Rybnik.

  Przed tym sezonem Ułamek związał się kontraktem warszawskim ze Spartą Wrocław, ale wczoraj został wypożyczony do Włókniarza.


  – Częstochowa to miasto w którym się urodziłem, wychowałem i stawiałem swoje pierwsze kroki na żużlu oraz obecnie mieszkam. Cieszę się z powrotu. Wiadomo, zawsze jest jakaś adrenalina i chciałbym jak najlepiej, ale nie jestem maszyną do zdobywania punktów. Nie mówię, że przyszedłem tutaj, aby być liderem, ale chcę współpracować z tymi młodymi chłopakami, z którymi praktycznie na co dzień trenujemy czy też np. podczas zimowej przerwy jak np. Artur Czaja czy Mateusz Borowicz. To właśnie im chciałbym służyć radą, aby jeździli jak najlepiej, a ja powiedzmy, że z nimi wpłynę na wynik drużyny – przyznał Sebastian Ułamek po podpisaniu umowy na oficjalnej strony klubu.

  Sebastian Ułamek po raz pierwszy wystąpi w meczu ligowym w barwach Włókniarza w niedzielę przeciwko Orłowi Łódź. Ułamek jest jedynym zawodnikiem w historii Włókniarza, który zdobył z tym klubem dwa złote medale Drużynowego Mistrza Polski.

  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Koniec papierowych biletów KZK GOP. A gdzie są czytniki kart ŚKUP?
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Mechanik płakał jak naprawiał ZOBACZ, JAK NIE NALEŻY NAPRAWIAĆ AUT
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl

   Gry On Line - Zagraj Reklama