Żużel: Rory Schlein nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik

  Żużel: Rory Schlein nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik

  Zdjęcie autora materiału

  Arkadiusz Biernat

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Rory Schlein dołączył do drużyny ROW-u Rybnik

  Rory Schlein dołączył do drużyny ROW-u Rybnik ©KS ROW Rybnik

  Żużel: To już pewne. Rory Schlein będzie jeździł w barwach ROW-u Rybnik. Australijczyk został wypożyczony z Orła Łódź. Czy zadebiutuje w niedzielnym pojedynku ze Spartą Wrocław?
  Rory Schlein dołączył do drużyny ROW-u Rybnik

  Rory Schlein dołączył do drużyny ROW-u Rybnik ©KS ROW Rybnik

  Australijczyk Rory Schlein nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik

  KS ROW Rybnik oficjalnie potwierdził, że do klubu dołączył Rory Schlein. Australijczyk do końca sezonu będzie reprezentował klub ze Śląska na zasadzie wypożyczenia. Zawodnik był związany kontraktem z Orłem Łódź, ale prezesi obu drużyn doszli do porozumienia. Pierwotnie "Kangur" przymierzany był do Polonii Bydgoszcz, odbyły się nawet rozmowy żużlowca z klubem znad Brdy, ale obie strony nie dogadały się.


  32-letni żużlowiec startował już w barwach zielono-czarnych. Australijczyk reprezentował ROW sezonie 2007 oraz w latach 2010-2011. Jest duża szansa, że w barwach rybnickiego klubu zadebiutuje w niedzielę. O 19 Rekiny podejmą na własnym torze Betard Spartę Wrocław.

  Według naszych informacji rybnicki klub wciąż szuka wzmocnień. Trwają rozmowy z dostępnymi żużlowcami, w tym m.in. z Craigiem Cookiem (ma kontrakt z Polonią Bydgoszcz).

  Zakontraktowanie nowego zawodnika było priorytetem rybnickich działaczy. A wszystko po tym, kiedy na jaw wyszła afera dopingowa związana z Grigorijem Łagutą. W organizmie Rosjanina wykryto zakazane meldonium. Do czasu wyjaśnienia sprawy żużlowiec został zawieszony.

  Wspaniały Maluch Toma Hanksa w najdrobniejszych detalach  Znasz język śląski? Dopasuj słowa do opisu  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  ZOBACZCIE FILM: Mija 20 lat od powodzi tysiąclecia:


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Sport z kraju i ze świata

   Zobacz więcej na Sportowy24.pl

   Gry On Line - Zagraj Reklama