Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. W dąbrowskim zakładzie japońskiej firmy NGK Ceramics produkowane są filtry cząstek stałych
  Z regionu

  NGK Ceramics: dąbrowska firma wciąż poszukuje pracowników

  Dąbrowa Górnicza-Tucznawa: japońska fabryka właśnie rozpoczęła produkcję. To jednak nie koniec naboru pracowników. Docelowo ma ich tu pracować ok. 470

 2. Porozumienie ze związkowcami w sprawie połączenia Katowickiego Holdingu Węglowego z Polską Grupą Górniczą powinno zostać zawarte do końca miesiąca
  Z regionu

  KHW: w marcu nie będzie wypłaty. Pora na decyzje

  Na początku marca górnikom z Katowickiego Holdingu Węglowego wypłacona zostanie zaległa część „czternastki”, ale wiadomo już, że holding nie zgromadzi pieniędzy na wypłaty za marzec. Jedynym wyjściem jest włączenie KHW do Polskiej Grupy Górniczej - informują w Ministerstwie Energii.

 3. Trwa montaż siedzisk na Stadionie Śląskim
  Z regionu

  Stadion Śląski na finiszu. Montują krzesełka [ZDJĘCIA+WIDEO]

  W połowie roku ma zakończyć się modernizacja Stadionu Śląskiego. Wielkie otwarcie „Kotła czarownic" planowane jest na wrzesień. Tymczasem trwa montaż krzesełek, a wkrótce rozpocznie się układanie bieżni i murawy.

 4. Amazon w Sosnowcu otwiera centrum logistyki e-commerce
  Z regionu

  Praca w Amazon w Sosnowcu: Centrum logistyczne wkrótce otwarte

  Amazon potwierdził, że w IV kwartale 2017 r. otworzy nowe centrum logistyki e-commerce w Sosnowcu. Zadaniem nowego centrum logistyki Amazon w Sosnowcu będzie wspieranie realizacji usług w zakresie dostaw i logistyki na rzecz rosnącej liczby niezależnych małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż na Amazonie, korzystając z usługi Sprzedawaj na Amazon i Fulfillment by Amazon. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Panattoni Europe. Budynek stanie na 21-hektarowej działce przy ulicy Innowacyjnej w pobliżu Panattoni Park Sosnowiec I/II – tuż przy trasie S1 i w pobliżu trasy A4. Amazon Sosnowiec jeszcze w tym roku otworzy centrum logistyki.

 5. Przepychanki w Carrefour w Chełmie przez promocję na cukier
  Wiadomości

  Ścisk i krzyki w Carrefour. O cukier

  - Kobieta za mną upadła - komentuje prawdopodobnie autor filmu, na którym widać tłum ludzi w sklepie Carrefour w Chełmie. Wszystko to z powodu promocji na cukier.