Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Odwołany lot. Loty LOT-u z Pyrzowic do Warszawy. Dlaczego samoloty tak często mają opóźnienia lub są odwołane?
  Wiadomości

  Odwołane samoloty do Warszawy. To już plaga. Pasażerowie wściekli

  PLL LOT odwołał rejsy z Pyrzowic do Warszawy aż 27 razy w samym tylko maju 2018. Skoro nie dają rady obsłużyć czterech kursów dziennie, niech jeden skasują, złoszczą się pasażerowie.

 2. Centrum logistyczne Żabki w Szałszy oficjalnie otwarte
  Wiadomości

  Centrum logistyczne Żabki w Szałszy oficjalnie otwarte ZDJĘCIA

  To już piąte Centrum Logistyczne sklepów sieci Żabka, które powstało w Polsce. Tym razem wielki magazyn zbudowano w Szałszy, niedaleko Gliwic. Zatrudnienie w centrum znalazło ponad 300 osób.

 3. - Nie od dziś wiadomo, że w każdym mężczyźnie drzemie trochę dziecka. Codzienne obowiązki, praca i odpowiedzialność sprawiają, że najczęściej dziecko
  Z kraju i ze świata

  TOP5 Najlepszych pomysłów na prezent z okazji Dnia Ojca

  Dzień Ojca coraz bliżej, a wraz z nim szereg pytań i wątpliwości, co tym razem podarować tacie, by prezent nie został szybko zapomniany. Jak sprawić, by zapisał się w pamięci przywołując po latach niezwykłe wspomnienia. Rozwiązaniem będzie prezent kreatywny, niesztampowy - czyli taki, który swoją oryginalnością zrobi oczekiwane wrażenie. 23 czerwca już za chwilę, ale nie jest jeszcze za późno, by znaleźć dla taty coś wyjątkowego.

 4. Ojcowie nie płacą alimentów. Rekordzista jest winien dzieciom 668 tysięcy złotych
  Z kraju i ze świata

  Ojcowie nie płacą alimentów. Ile winny jest rekordzista?

  Ojciec między 35 a 44 rokiem życia zamieszkujący Górny lub Dolny Śląsk albo Mazowsze – jest w najwyższej grupie ryzyka niepłacących alimentów na dzieci. Tak bowiem wygląda portret prawie 107 tysięcy mężczyzn unikających łożenia na własne dzieci. W sumie alimentów o wartości 11,4 mld zł nie zapłaciło już 301 tysięcy ojców. Stanowią oni zdecydowaną większość dłużników alimentacyjnych wśród których jedynie 5 proc. to matki. Tata – rekordzista widnieje w rejestrze od 10 lat i winien jest dzieciom 668 tys. zł.

 5. Polomarket pęka z dumy, że ma takiego pracownika, jak Iwona Radtke z Bydgoszczy
  Wiadomości

  Polo pęka z dumy, że ma taką kasjerkę, jak pani Iwona z Bydgoszczy

  Jacek Wróblewski opublikował na Facebooku, w grupie Bydgoszczanie, zdjęcie, na którym widać jak pracownica Polomarketu pomaga niepełnosprawnej klientce w zrobieniu zakupów.