Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Tak ma wyglądać nowy stadion Ruchu Chorzów
  Ruch Chorzów

  Tak będzie wyglądał nowy stadion Ruchu Chorzów na 16 tys. widzów

  Firma Sweco Consulting sp. z o.o. została wybrana na inżyniera kontraktu przebudowy stadionu Ruchu Chorzów. Umowa zostanie podpisana na początku maja i będzie opiewać na sumę 2 104 530 zł. W zamian firma ze szwedzkim kapitałem będzie nadzorować od początku do końca budowę nowego obiektu piłkarskiego na ul. Cichej. Urząd Miasta chce, by prace ruszyły jeszcze w tym roku.

 2. Abonament RTV 2018. Nie płacisz w terminie? Ściągną ci z poborów lub emerytury - nawet 1500 złotych!
  Z kraju i ze świata

  Nie płacisz abonamentu? Ściągną ci z poborów lub emerytury

  Nawet 1 500 zł aktualnie mogą wynosić zaległości z tytułu nieopłaconego abonamentu radiowo-telewizyjnego. Poczta Polska, która stwierdzi takie zaległości, wzywa do zapłaty, a jeśli szybko nie uregulujemy zobowiązania, występuje o egzekucję z poborów, emerytury lub z innych dochodów.

 3. Kurs franka szwajcarskiego. Dokąd podąża waluta strasząca miliony Polaków
  Z kraju i ze świata

  Rekordowo tanie franki szwajcarskie: czy to się źle nie skończy?

  W cieniu Wojen Handlowych, Syrii i podwyżek stóp w USA rozgrywa się inna tendencja, która w Polsce jest obserwowana z dużą uwagą. Mowa o kursie franka, który w ostatnim czasie zauważalnie traci na wartości. Być może jeszcze w tym tygodniu osiągnięty zostanie milowy poziom.

 4. Zagłębiowski Park Sportowy w Sosnowcu
  Sport

  Zagłębiowski Park Sportowy w Sosnowcu NOWE WIZUALIZACJE

  Tak będzie wyglądał Zagłębiowski Park Sportowy w Sosnowcu. O tej inwestycji władze miasta mówią od dawna. Jest już gotowy projekt budowlany Zagłębiowskiego Parku Sportowego. - Projekt wykonawczy będziemy mieli w okolicach wakacji - mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. Stadion, lodowisko i hala sportowa mają stanąć na terenach w pobliżu Górki Środulskiej. ZOBACZCIE NOWE WIZUALIZACJE

 5. Promocja masła przyciągnęła do Lidla sporo klientów.
  Strefa biznesu

  Promocja poróżniła ludzi. Każdy chciał masło po niecałe 3 zł

  Można było kupić masło za niecałe 3 złote za kostkę. Niektórzy brali nawet po całym kartonie masła, bo sklep limitów zakupu nie wprowadził.