Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Po dziesięciu latach spłaty, frankowiczom dług nie zmalał. Urósł średnio o ponad 20 procent
  Z kraju i ze świata

  Po dziesięciu latach spłaty, frankowiczom dług nie zmalał. Urósł...

  W tym roku ok. 100 tys. kredytów udzielonych we frankach ma 10 rocznicę spłaty. Średnia wysokość zaległości w momencie ich zaciągnięcia wynosiła ok. 220 tys. zł. Z wyliczeń Expandera wynika, że obecnie zadłużenie dla takiego kredytu to ok. 270 tys. zł. Niestety, nic nie wskazuje na to, że spadnie istotnie w najbliższym czasie.

 2. I Bal Śląskiego Forum Zawodów Zaufania Społecznego ZDJĘCIA
  Katowice

  I Bal Śląskiego Forum Zawodów Zaufania Społecznego ZDJĘCIA

  Śląskie Forum Zawodów Zaufania Społecznego po raz pierwszy zorganizowało bal charytatywny. Organizacja została założona w ubiegłym roku z inicjatywy Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Katowicach dr n.med. Jacka Kozakiewicza. Podczas balu zbierano środki dla dwójki chorych dzieci.

 3. TOP 14 najbogatszych osób w Śląskiem 2016 według „Forbesa".KLIKNIJ W KOLEJNY SLAJD O ZOBACZ >>>
  Wiadomości

  TOP 14 najbogatszych osób w Śląskiem 2016

  Oto lista milionerów. Jak wyglądają najbogatsi ludzie w woj. śląskim? Przed Wami lista 14-stu najbogatszych Polaków związanych z województwem śląskim według magazynu „Forbes". ZOBACZ, które miejsce zajęła czołowa czternastka milionerów w woj. śląskim na kolejnych slajdach w galerii zdjęciowej. ZOBACZ, JAK WYGLĄDJĄ

 4. Fabryka Opla w Gliwicach zostanie sprzedana koncernowi PSS czy zlikwidowana?
  Wiadomości

  Francuzi chcą kupić Opla od GM. Co z Gliwicami?

  Czy Opel, należący do koncernu General Motors, zmieni właściciela? "Potencjalne" zainteresowanie zakupem firmy Opel potwierdził francuski koncern PSA, producent marek Peugeot i Citroen. Światowe agencje wieszczą rychły finał tych rozmów. Co wówczas stanie się z fabryką w Gliwicach?

 5. Projekt zakładał wprowadzenie licznych zmian w prawie o ruchu drogowym.
  Z kraju i ze świata

  Dobra zmiana dla kierowców? PiS stawia weto

  Kamery personalne dla policjantów drogówki, prawo do czasowego wyrejestrowania pojazdu i zniesienie karania mandatem za brak prawa jazdy przy kontroli drogowej – to niektóre założenia projektu posłów Kukiz'15, które PiS natychmiast wyrzuciło do kosza.